Kameralı Tıkalı Lavabo Açan Firma

kamerali-aletlerle-tikali-lavabo-acan-servisler-65

Tıkanan lavabo boruları artık problem olmaktan çıkıyor. Son sistem teknolojileri kullanan İstanbul Tesisat, lavabo açıcı robot kullanarak, giderin neden tıkandığını belirleyerek tıkanıklığı kırmadan açıyor. Firmamızda lavabo açmaya yarayan alet kullanıldığından, lavabo açma işlemi sırasında kesinlikle eviniz batmaz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Lavabo Tıkanmalarında Kamera Ne İşe Yarar?

Tıkanan lavaboları açmak için kullanılan makineler, su tesisat sektörüne yeni bir anlayış getirerek tıkalı boruların kırılmadan açılmasını sağlamaktadır. Lavabodan su gitmiyor diyorsanız size tavsiyemiz robotla lavabo açan firma çağırmak olacaktır. Lavabodan su akmamasının nedeni genellikle gider boruların içerisinde oluşan tıkanmalardır. Mutfak evyelerinde gidere gönderilen yağ ve yemek artıkları tıkanmalara neden olurken, banyodaki lavaboda tıkanma olmasının nedeni de saç, tüy gibi kozmetik atıkların sabunlarla birleşerek gider borusunda tıkama yapmasıdır.

Makineyle lavaboyu açan tesisatçılar, teknolojinin getirdiği yeniliklerden haberdar olmanın yanı sıra bu ürünleri kullanan ustalardır. Lavaboyu açmak için kullanılan cihazlar belirli bir prensipte çalışmaktadır. Bu yüzden makineyle lavabo açan tesisatçı ilk olarak lavabo giderine robot cihaz gönderir. Gönderilen robot tıkanık bölgeye ulaştığında onu parçalayarak tıkanıklığın açılmasını sağlamaktadır. Ardından içeri kamera gönderilerek tıkanıklığın açıldığı teyit edilir ve gider borusunun durumu gözlemlenir.

goruntulu-sistemlerle-lavabo-tikanikligini-acan-firmalar-42

Lavabo Borusu Açma Fiyatları

Lavabo borusu temizleme işlemi mutlaka işi bilen biri tarafından yapılmalıdır. Kamera kullanarak lavabo temizliği yapmak, gider borularınızda oluşabilecek hasarların önüne geçmektedir. Çünkü lavabo açıcı gibi kimyasal maddeler küçük çaplı tıkanıklıklarda işe yarasa da aslında fazla kullanımı gider borularına hasar vermektedir. Eğer lavabo açıcı kullanımı işe yaramadıysa kamerayla tıkalı lavaboları açan firma çağırılarak tıkalı lavabo açma işlemi yaptırılabilir.

Elektrikli makineyle lavabo gideri açan tesisatçı, denildiğinde aklınıza öyle tuhaf görüntüler gelmesin. Lavabo temizliği yapan firmalar teknolojinin nimetlerinden faydalanarak kamera, tıkanıklığı açan robot makineler gibi aletler kullanan tesisatçılardır. Makinayla lavabo açan firmalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. İstanbul Tesisat, tıkalı lavabo temizliği işlemini teknolojik aletlerle yaptığından kırma işlemi gerektirmemektedir. Lavabo açmaya gelen firmaların mutlaka kamera ve robot gibi cihazlar kullanması gerekmektedir.

Lavabo temizliği yapan firmalar içinde garantili hizmet veren firmamız, sorunlarınızı en kısa zamanda ve en uygun maliyetlerle çözmeye odaklanmıştır. Firmamızın verdiği hizmetlerden yararlanmak için bizi aramanız yeterli. Size en yakın cihazlı tesisatçı ekibimizi göndererek tıkalı lavabo ve giderlerin açılmasını sağlıyoruz.

Tıkla Ara