Tıkalı Tuvalet Açan Firmalar

kamerali-cihaz-ile-tuvalet-acan-sirketler-52

Tıkanan tuvalet sorunu en kötü tesisat problemlerinden biridir. Bazen klozete düşen bir cisim ya da erimeyen kalitesiz tuvalet kâğıtları tuvalet giderinin bir noktasına takılır ve orada birikme yaparak tıkanıklığın büyümesine ve sifona basıldığında suyun gitmemesine neden olabilir. Böyle durumlarla karşılaşıldığında ilk olarak kendi kendinize uygulayacağınız yöntemlerle tıkanıklığı gidermeye çalışsanız da başarılı olamazsınız. Çünkü tıkalı tuvaletin içine kaçan cisim lavabo açıcı gibi kimyasallar kullanılsa da erimez. Böyle bir durumda mutlaka tıkalı tuvalet açan firmalardan yardım istenmelidir. Aksi takdirde tıkanıklık büyüyecek ve çok daha büyük taşma problemlerine neden olabilecektir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkanan Tuvaleti Makineyle Açan Firma

Tıkalı klozet giderleri artık bir problem olmaktan çıktı bile. Teknolojik gelişmelerin etkisiyle kullanıma başlayan kameralı robot makinayla tuvalet gideri açan firmalar ortaya çıkmıştır. Tıkalı tuvalete gönderilen gider açıcı robot makine, tıkanıklık noktasında bulunan cisimleri ya parçalar ya da sökerek dışarı alır. Sonrasında cihazla tıkanıklık açan usta gidere, boru içini görüntüleme yapan kamera göndererek giderin içini kontrol eder. Bu işlem sayesinde giderde oluşan başka bir tıkanıklık noktası varsa tespit edilir ve gerekli önlemler alınır.

tikali-olan-tuvaleti-kirmadan-acan-tesisatci-firmalari-63

Taşan Tuvalet Gideri Nasıl Açılır?

Tuvalet giderlerinde tıkanıklık oluşma nedenleri çeşitlidir. Elbette bu gibi durumlarda görüntülü cihazla tuvalet gideri açan firmaların uygulayacağı yöntemler de farklılık göstermektedir.

  • Hatalı döşenen gider boruları tuvalet tıkanıklıklarına neden olabilir.
  • Eğim verilmeyen gider boruları klozetin tıkanmasına neden olabilir.
  • Klozete kaçırılan bez, oyuncak, tuvalet kokusu gibi çisimler tıkanıklığa yol açar.
  • Kalitesiz tuvalet kâğıtları giderde erimeyerek tıkanmaya neden olabilir.

Tuvaletin pimaşı tıkandı, gibi bir sorun yaşamanız durumunda kanalizasyon borusu açma işlemi yapılmalıdır. Tıkanıklığın sebebi zamanında tespit edilerek açıldığı takdirde kanal borusunda ilerleyen zamanlarda oluşabilecek tüm problemler de önceden bilineceğinden olası sorunların önüne geçilmiş olacaktır. Tıkalı gideri açan tesisatçı, pis su giderinde ne var ne yok görüntüler. Yapılan bu görüntüleme işlemleri, tesisatın sağlığı için önem teşkil etmektedir. Sağlıklı bir tesisat da taşan su veya tıkanma sorunlarına meyil vermediğinden verimli bir tesisat kullanımı sağlayabilecektir.

Tıkalı tuvaleti açmak için, yapılacak en doğru uygulama robotla tıkalı tuvalet açan firmalardan destek almaktır. Bizi arayıp servis kaydı açtırdığınız da, size en yakın makineli tesisatçı ekibimizi yönlendiriyoruz. Evinize gelip, kameralı tuvalet gideri açan ustalarımız, kısa süre içinde sorununuzun kaynağını bularak çözüme ulaştırıyor. Ustalarımızın size verdiği rapor garanti niteliği taşımaktadır. Her hangi bir tıkanıklık sorununuzda önceden müşterimiz olduğunuzu belirtmeniz halinde size öncelik tanınacaktır. Siz de İstanbul Tesisat farkını yaşamak için bizi arayın.

[Toplam:3    Ortalama:4.3/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara