İstanbul Cihazla Tuvalet Açan Servis

kamerali-cihaz-ile-tuvalet-acan-sirketler-52

Kameralı sistemle tuvalet tıkanıklığı açan firmalar arasında bu işin öncülüğü yapıyoruz. Sektörde tuvalet açma hizmetini zahmetsiz bir şekilde evlere taşıyan en eski firmayız. Kamera sisteminin yaygınlaşmadığı dönemlerde tıkalı tuvalet giderinin neden tıkandığını çözemiyorduk. İlerleyen yıllarda görüntülü robotla tuvalet açıldıktan sonra tuvaletin neden tıkandığını sizlere gösterebiliyoruz. Teknolojinin getirdiği yenilikler tuvaleti kırmaya gerek kalmadan tıkanıklığını açılmasını sağlıyor. Tadilat için yapacağınız masraf cebinizde kalsın. Bizi arayın tıkalı tuvalet giderini 30 dakika içerisinde açalım. Ayrıca tuvalet açma yöntemleri sayfamızı ziyaret ederek basit tuvalet tıkanmalarını açabilirsiniz.

kameralı su kaçağı tespiti fiyatları

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkanan Tuvaleti Makineyle Açan Firma

Tıkalı klozet giderleri artık bir problem olmaktan çıktı bile. Teknolojik gelişmelerin etkisiyle kullanıma başlayan kameralı robot makinayla tuvalet gideri açan firmalar ortaya çıkmıştır. Tıkalı tuvalete gönderilen gider açıcı robot makine, tıkanıklık noktasında bulunan cisimleri ya parçalar ya da sökerek dışarı alır. Sonrasında cihazla tıkanıklık açan usta gidere, boru içini görüntüleme yapan kamera göndererek giderin içini kontrol eder. Bu işlem sayesinde giderde oluşan başka bir tıkanıklık noktası varsa tespit edilir ve gerekli önlemler alınır.

kamerali-alet-ile-alafranga-tuvalet-acilirmi-24

Taşan Tuvalet Gideri Nasıl Açılır?

Tuvalet giderlerinde tıkanıklık oluşma nedenleri çeşitlidir. Elbette bu gibi durumlarda görüntülü cihazla tuvalet gideri açan firmaların uygulayacağı yöntemler de farklılık göstermektedir.

 • Hatalı döşenen gider boruları tuvalet tıkanıklıklarına neden olabilmektedir.
 • Eğim verilmeyen gider boruları klozetin tıkanmasına neden olabilmektedir.
 • Klozete kaçırılan bez, oyuncak, tuvalet kokusu gibi çisimler tıkanıklığa yol açar.
 • Kalitesiz tuvalet kâğıtları giderde erimeyerek tıkanmaya neden olabilmektedir.

makine-ile-tikanmis-tuvaleti-acan-sirketler-881

Tuvaletin pimaşı tıkandı, gibi bir sorun yaşamanız durumunda kanalizasyon borusu açma işlemi yapılmalıdır. Tıkanıklığın sebebi zamanında tespit edilerek açıldığı takdirde kanal borusunda ilerleyen zamanlarda oluşabilecek tüm problemler de önceden bilineceğinden olası sorunların önüne geçilecektir. Tıkalı gideri açan tesisatçı, pis su giderinde ne var ne yok görüntüler. Yapılan bu görüntüleme işlemleri, tesisatın sağlığı için önem teşkil etmektedir. Sağlıklı bir tesisat da taşan su veya tıkanma sorunlarına meyil vermediğinden verimli bir tesisat kullanımı sağlayabilecektir.

lavabo açma yöntemleri

Tıkalı tuvaleti açmak için, yapılan en doğru uygulama robotla tıkalı tuvalet açan firmalardan destek almaktır. Bizi arayıp servis kaydı açtırdığınız da, size en yakın makineli tesisatçı ekibimizi yönlendiriyoruz. Evinize gelip, kameralı tuvalet gideri açan ustalarımız, kısa süre içinde sorununuzun kaynağını bularak çözüme ulaştırıyor. Ustalarımızın size verdiği rapor garanti niteliği taşımaktadır. Her hangi bir tıkanıklık sorununuzda önceden müşterimiz olduğunuzu belirtmeniz halinde size öncelik tanınacaktır. Siz de İstanbul Tesisat farkını yaşamak için bizi arayın.

Cihazla Tuvalet Açan Tesisat Firması

Tuvalet tıkanıklığı günlük yaşamda sık sık karşılaşılan bir problemdir. Tüketici hatalarından kaynaklanan tuvalet tıkanmasına yönelik tuvalet açan tesisat firması tercih etmeniz çok çok önemlidir. Aksi takdirde tıkanıklığın daha ciddi boyutlara ulaşması ve yaşam alanında hijyen sorunlarının meydana gelmesi mümkündür. Peki, cihazla tuvalet açan tesisat firması tercih ettiğinizde nasıl bir çözüm elde edersiniz? 

Teknolojik cihazla tuvalet açan yetkili servis hizmetlerinden faydalandığınızda sorunu daha kısa sürede ve kalıcı olarak ortadan kaldırmanız mümkündür. Özellikle de sorunun tekrar etmemesini isteyen bir tüketiciyseniz sizin için en uygun çözüme İstanbul Tesisat ile ulaşabileceksiniz. 

Cihazla Tuvalet Açan Tesisatçı Hangi Cihazları Kullanmaktadır?

Tuvalette meydana gelen tıkanma siz dahil bütün tüketicilerde endişeye neden olur. Çünkü pis suyun bütün evi sarması ve hijyen sorunlarının baş göstermesi söz konusudur. Fakat görüntüleme ve boru açma ekipmanlarımızla endişelerinizi ortadan kaldırıyoruz. Kaliteli ve bir o kadar da kullanışlı çözümler sayesinde tuvalet açma işlemlerini çok basit bir şekilde tamamlıyoruz. Özellikle de tuvalet açan tesisatçıların hemen hepsinin kullandığı cihazları tercih ediyoruz. Buna ek olarak kendi özel cihazlarımızla da çözüm üretiyoruz. 

Siz de profesyonel bir tuvalet açma hizmeti almayı mı istiyorsunuz? O halde ekibimizle iletişime geçerek süreci daha makul bir çerçeveye oturtabilirsiniz. Üstelik fiyat avantajları ve hızlı hizmet alma ayrıcalığı da cihazla tuvalet açan tesisatçı konusunda size özel bir deneyim sağlayacak. İstanbul Tesisat ile iletişime geçerek size en uygun hizmetlerden yararlanmaya başlayın!

“İstanbul Cihazla Tuvalet Açan Servis” üzerine 8 yorum

 1. Merhaba tuvalet klozetini açıyoruz 2 gün sonra gene aynı oluyor. Bunun dışında önceden zaten borudan yeteri kadar gitmeme sorunu vardı acaba bunun nedeni nedir klozet i yeniledik ona da bakıyor musunuz kolay gelsin

  Yanıtla
  • Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Hattınızın öncelikle kamera ile görüntülenmesi ve sorunun neyden kaynaklandığını bulmamız gerekmektedir. Daha sonra bu konu hakkında ne gibi işlemler yapılacağını ve na kadar bir maliyeti olacağı arkadaşlar tarafından size bildirilecektir. SAYGILARIMIZLA

   Yanıtla
 2. Merhaba, mutfak lavabosunu kullandigimiz zaman, borunun gidere takildigi yerden su geri geliyor. Az su gittigi zaman sorun yok ama biraz siddetli su gittigi zaman hep geri akiyor, ayni gidere bagli duvarda bir delik daha var bulasik makinesi icin olan bu gideri actigimiz zamanda su burdan geri akiyor, kapattigimiz zamanda oteki giderden geri akiyor bu durumda ne yapmamiz lazim? tesekkurler.

  Yanıtla
  • Merhaba. Öncelikle geçmiş olsun. Normal kullanımda su geri gelmeyip yoğun kullanımda geliyor ise hattınız tıkanmak üzeredir. Bu gibi durumlarda kırma dökme yapmadan kameralı sistem ve robot yardımı ile hattı açıp görüntülemesini yapıyoruz. Bunun 150 tl bir ücreti vardır. Yardım almak isterseniz 0212 645 33 33 numaralı hattımızdan bizi arayabilirsiniz. SAYGILARIMIZLA.

   Yanıtla
 3. MERHABA EVİMDE HAMAM BÖCEĞİ VAR VE BUNUN İÇİN İLAÇLAMA YAPTIRDIK. İLAÇLAMA İÇİN GELEN FİRMA BÖCEKLERİN BANYO VE MUTFAK GİDERLERİNDEKİ BOŞLUKLARDAN ÇIKTIĞINI BELİRTTİ. BUNUN İÇİN GİDERLERİN KAPATILMASI GEREKİYORMUŞ. SİZİN BU KONU İLE İLGİLİ BİR HİZMETİNİZ VAR MIDIR? İYİ GÜNLER DİLERİM.

  Yanıtla
  • Bu konuyla alakalı malesef bir hizmetimiz yok efendim. Normalde böcek giderlerden çıkmaz. Burada farklı bir durum var. Sorunun kaynağının bulunup çözülmesi gerekiyor. Giderleri kapatırsanız başka bir yerden gelmeye devam edecektir. Bu yüzden nereden ve nasıl geldiğini çözmeniz daha mantıklı.

   Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara