Tıkalı Tuvalet Açan Firma

kamerali-cihaz-ile-tuvalet-acan-sirketler-52

Kameralı sistemle tuvalet tıkanıklığı açan firmalar arasında bu işin öncülüğü yapıyoruz. Sektörde tuvalet açma hizmetini zahmetsiz bir şekilde evlere taşıyan en eski firmayız. Kamera sisteminin yaygınlaşmadığı dönemlerde tıkalı tuvalet giderinin neden tıkandığını çözemiyorduk. İlerleyen yıllarda görüntülü robotla tuvalet açıldıktan sonra tuvaletin neden tıkandığını sizlere gösterebiliyoruz. Teknolojinin getirdiği yenilikler tuvaleti kırmaya gerek kalmadan tıkanıklığını açılmasını sağlıyor. Tadilat için yapacağınız masraf cebinizde kalsın. Bizi arayın tıkalı tuvalet giderini 30 dakika içerisinde açalım.

nöbetçi-su-kaçağı

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkanan Tuvaleti Makineyle Açan Firma

Tıkalı klozet giderleri artık bir problem olmaktan çıktı bile. Teknolojik gelişmelerin etkisiyle kullanıma başlayan kameralı robot makinayla tuvalet gideri açan firmalar ortaya çıkmıştır. Tıkalı tuvalete gönderilen gider açıcı robot makine, tıkanıklık noktasında bulunan cisimleri ya parçalar ya da sökerek dışarı alır. Sonrasında cihazla tıkanıklık açan usta gidere, boru içini görüntüleme yapan kamera göndererek giderin içini kontrol eder. Bu işlem sayesinde giderde oluşan başka bir tıkanıklık noktası varsa tespit edilir ve gerekli önlemler alınır.

kamerali-alet-ile-alafranga-tuvalet-acilirmi-24

Taşan Tuvalet Gideri Nasıl Açılır?

Tuvalet giderlerinde tıkanıklık oluşma nedenleri çeşitlidir. Elbette bu gibi durumlarda görüntülü cihazla tuvalet gideri açan firmaların uygulayacağı yöntemler de farklılık göstermektedir.

 • Hatalı döşenen gider boruları tuvalet tıkanıklıklarına neden olabilir.
 • Eğim verilmeyen gider boruları klozetin tıkanmasına neden olabilir.
 • Klozete kaçırılan bez, oyuncak, tuvalet kokusu gibi çisimler tıkanıklığa yol açar.
 • Kalitesiz tuvalet kâğıtları giderde erimeyerek tıkanmaya neden olabilir.

makine-ile-tikanmis-tuvaleti-acan-sirketler-881

Tuvaletin pimaşı tıkandı, gibi bir sorun yaşamanız durumunda kanalizasyon borusu açma işlemi yapılmalıdır. Tıkanıklığın sebebi zamanında tespit edilerek açıldığı takdirde kanal borusunda ilerleyen zamanlarda oluşabilecek tüm problemler de önceden bilineceğinden olası sorunların önüne geçilmiş olacaktır. Tıkalı gideri açan tesisatçı, pis su giderinde ne var ne yok görüntüler. Yapılan bu görüntüleme işlemleri, tesisatın sağlığı için önem teşkil etmektedir. Sağlıklı bir tesisat da taşan su veya tıkanma sorunlarına meyil vermediğinden verimli bir tesisat kullanımı sağlayabilecektir.

Tıkalı tuvaleti açmak için, yapılacak en doğru uygulama robotla tıkalı tuvalet açan firmalardan destek almaktır. Bizi arayıp servis kaydı açtırdığınız da, size en yakın makineli tesisatçı ekibimizi yönlendiriyoruz. Evinize gelip, kameralı tuvalet gideri açan ustalarımız, kısa süre içinde sorununuzun kaynağını bularak çözüme ulaştırıyor. Ustalarımızın size verdiği rapor garanti niteliği taşımaktadır. Her hangi bir tıkanıklık sorununuzda önceden müşterimiz olduğunuzu belirtmeniz halinde size öncelik tanınacaktır. Siz de İstanbul Tesisat farkını yaşamak için bizi arayın.

 

[Toplam:7    Ortalama:3.7/5]
Bu içeriği paylaş

Tesisat Sorunları ve Çözüm Önerileri

 1. Nevin polat 22 Ocak 2020
  • Kameralı Su Tesisatçı 22 Şubat 2020
 2. Mehmet ali 16 Ağustos 2019
  • Kameralı Su Tesisatçı 16 Ağustos 2019
 3. FATMA ÇOKER 10 Haziran 2019
  • Kameralı Su Tesisatçı 21 Şubat 2020

USTAYA SOR

Tıkla Ara