Kanal Boru Görüntüleme-İstanbul Tesisat

kamerali-sistemler-ile-kanal-borusu-goruntulemesi-yapan-firmalar-87

Kanal Görüntüleme sistemleri, tesisatınızdaki tıkanıklıkları kırmadan çözüme ulaştırmanın yegâne yoludur. Burunun içine salınan kanal boru görüntüleme kamerası sayesinde borunun içindeki tıkanıklığın kaynağı görüntülenerek noktasal olarak yeri tespit edilir. Böylece deneme yanılma yöntemiyle tıkanıklık arayarak boşu boşuna kırılmaların önüne geçilmiş olur.

Kameralı cihazlar ile kanal borusunu görüntüleyen firmalar

İstanbul Tesisat son sistem teknolojiyi Avrupa’dan sonra Türkiye’ye getirdi. Son sistem teknolojinin getirdiği faydalar su tesisat sektöründe Türkiye’de yeni yeni uygulamaya başlamıştır. Firmamız bu işi yapan ilklerden ve lider firmalardan biri olarak, fiyatlandırmada gayet uygundur. Teknolojinin getirdiği yenilikler ile borunuzda herhangi bir kırık, çatlak veya ek yerlerinde herhangi bir su sızıntısı gibi arızalar varsa, hiçbir yeri kırmadan görüntüleme sistemi ile buluyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

İnşat zamanında gider borularınızın içinde kalan moloz veya katı atık gibi yapı malzemeleri zamanla tıkanmaya yol açabilir. Kanal ve boru görüntüleme sistemimizle gider borunuzun içerisinde tıkanıklığa neyin yol açtığını tespit edip, size gösteriyor ve tıkanıklığı açabiliyoruz.

Su Tesisat İşleriniz İçin Servis Hizmeti

kanal-borusunu-goruntuleme-sistemleri-ıstanbul-65

Kameralı robot ile su sızıntısı tespit etme

Kamera ile su sızıntısı bulma konusunda lider firmalardan biri olan İstanbul Tesisat, tam olarak kırık veya çatlak borunun yerini tespit edebilmektedir. Su kaçak tespitini noktasal bulabilmekteyiz. Su kaçağını neden olan inşaat zamanında kalan kırık ve çatlaklar, zamanla alt tarafta kireç biriktiğinden, zamanla su üst yüzeye çıkmaya başlar. Bu durumda üst yüzeyde bulunan çatlak veya kırıktan su sızacaktır. Gider borusunda tıkanıklık olduğu zaman, su ileri gidemediği için ek yerlerinden dışarı sızarak kaçağa neden olabilir. Boru tıkanmışsa bir an önce açılmalıdır. Peki, kırmadan pimaş nasıl açılır?

Kırmadan robot makine ile tıkanıklık açma nasıl yapılır

Kırmadan tıkanıklığı açmanın mümkün hale geldiği bir zamanda yaşamaktayız ve bunun içinde yeni aletlerin sayesinde ortaya süper sonuçlar çıkmaktadır. Meydana gelen tıkanmalar, çoğu zaman sorun hale gelse de teknoloji boyutunun ve alt yapı çalışmalarının daha ileri seviyelere gitmesi sayesinde, tıkanmalar açılarak temizlenecektir. Kırmadan tıkanmaları çözerek ve bununla beraber ortaya sorunsuz çalışmalar çıkararak, alt yapının sağlam şekilde oluşması da sağlanmış olunacaktır. Bu nedenlerden dolayı, boru hatları, giderler ve lavabo kısımlarında oluşan tıkanmalar daha iyi incelenerek, daha iyi  tekniklerle bu sorunun kökü çözülmüş olacaktır. Boru hatlarını kırılmadan ve daha sağlam bir şekilde halledilmek için, bu sorunu çözerken, tıkanmalara nedenleri ortadan kaldırılarak tıkanıklık en iyi şekilde açılacak ve sorunsuz bir temizleme meydana gelecektir.

Kırmadan tıkanıklık açılması ve boruların temizlenmesi için, yeni teknoloji makinelerle, ortaya tertemiz işlerin çıkması mümkün duruma gelecektir. Kırmadan tıkanıklığı halletmek ve boruların daha net şekilde temizlenmesi için kamera sistemi kullanılmaktadır. Var olan tıkanıklığı kırmadan, daha doğal ve daha temiz bir biçimde halletmek için, tam olarak uzman ellere teslim etmek gerekir. Aynı zamanda kırılmadan boru içlerini temizlemek, ortaya daha temiz bir işçilik çıkması anlamına gelmektedir. Kırılmaların daha verimli şekilde önlenmesinin yanı sıra avantajlı bir biçimde borulara hasar vermeden tıkanıklar açılacaktır.

Tıkla Ara