1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Tesisat Hizmeti

su-tesisat-hizmeti

İnternette dolaşarak su tesisat ustası aramanıza gerek yok. Verdiğimiz profesyonel su tesisat hizmetleri arasında en çok servis istenen işlerin isimleri ve açıklamaları sizin için listeledik aşağıdaki gibidir.

Musluk montajı ve tamirleri

Eskiyen muslukların yenisi ile değiştirilmesi ve damlatan muslukların tamir hizmeti.

Klozet Montaj ve Arızaları

Yeni model klozetlerin eskisiyle değişimleri yapılmakta olup, mevcut kullanılan klozetlerin su akıtma problemlerini ve musluk tamirlerini yapmaktayız.

Lavabo Montaj ve Arızaları

Lavabolarınızın değişimini yaptırmak veya lavabo tıkanıklığı, koku problemi gibi

Tuvalet ve Lavabo Tıkanmaları

Mutfak giderinde yaşanan tıkanmaları, tuvalet borularına atılan kâğıt ve bezlerin tıkanmalarını, ayrıca lavabo tıkanmalarını açmaktayız.

Su Sızıntısı Yerini Tespit Etme

Dairenizde meydana gelen boya kabarmalarını ve duvarlarda yaşanan ıslaklıkların neden kaynaklandığını tespit ediyoruz.

Su Tesisat Temizliği

Musluklarınızdan gelen kirlerin sebebini tespit edip, sorunu size özel çözüm ve uygun maliyetlerle çözüme ulaştırıyoruz.

Radyatör ve Tesisat Temizliği

Çok kirli tesisatlarınızın içini kimyasal ilaçla temizliyoruz. Radyatörlerin içini ilaçla suyla dezenfekte ederek, kirecin dışarıya atılmasını sağlıyoruz. Radyatör değişimleri verilen hizmetler arasındadır.

Yerden Isıtma Borularını Yıkama Çalışması

Uzun süre kullanılan oksijen bariyersiz yerden ısıtma tesisatlarının içinde oluşan kirli suyu, hava ve suyu birbirine karıştıran cihazla temizleme çalışmasını yürütüyoruz.

Kanalizasyon Tıkanıklıkları

Kanalizasyon sistemindeki arızalar, servis verdiğimiz hizmetler arasındadır fakat rögar içinde oluşan sıkıntılar bizim kapsamımızda değildir. Rögar ve sonrasındaki tesisatlara servis çağırmak için ikamet adresinizin yer aldığı belediyeye başvurarak sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Bunların dışında aklınıza gelen diğer su tesisat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul tesisat olarak üstün hizmet kalitesi ve konusunda uzman ustalarımızla size bilgi vermekten zevk duyarız.

 

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.