Su Tesisat Hizmeti

İnternette dolaşarak su tesisat ustası aramanıza gerek yok. Verdiğimiz profesyonel su tesisat hizmetleri arasında en çok servis istenen işlerin isimleri ve açıklamaları sizin için listeledik aşağıdaki gibidir.

lavabo-tikanmalarini-robot-makinelerle-acan-tesisat-ustalari-632

Tuvalet ve Lavabo Tıkanmaları

Mutfak giderlerinde yaşanan tıkanmalar genellikle evye içerisine atılan yemek artıklarıyla oluşmaktadır. Bazen ise durum daha farklı bir boyutta da olabilir. Tesisat döşenirken yapılan bir hata borunun eğimsizliği vb. gibi durumlarda da sık sık mutfak lavabosu tıkanabilmektedir. Problemin ne olduğunu anlayabilmek için tıkanıklık açıldıktan sonra boru içerisini görüntüleyen kamera ile tesisattaki sorunları tespit ediyoruz.

Tuvalet tıkanmalarında ise boru içerisine atılan tuvalet kağıtları ve yabancı cisimler tıkanıklığı oluşturmaktadır. Burada da yine tesisatın hatalı döşemesi sonucu ve kireçlenmiş olabilme ihtimalleri vardır. Kesin çözüm için kameralı tıkanıklık açan firmalardan yardım almak gerekmektedir. İstanbul tesisat olarak bizleri haftanın 7 günü arayabilir servis talep edebilirsiniz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Sızıntısı Yerini Tespit Etme

Dairenizde meydana gelen boya kabarmalarını ve duvarlarda yaşanan ıslaklıkların neden kaynaklandığını tespit ediyoruz. Cihazlar su borusu patlağını noktasal olarak tespit eden firma olarak bizler hiç bir yeri kırmadan su kaçıran noktayı bulup tamiratları gerçekleştiriyoruz.

su-kacaklarina-robotla-bakan-tesisat-ustalari-634

Su Tesisat Temizliği

Musluklarınızdan gelen kirlerin sebebini tespit edip, sorunu size özel çözüm ve uygun maliyetlerle çözüme ulaştırıyoruz.

Radyatör ve Tesisat Temizliği

Radyatör peteklerini su ve basan özel bir makine ile temizliğini yapıyoruz. Üstelik dairenizi veya iş yerinizi kirletmeden tesisatın içerisini tamamen pislikten arındırıyoruz. Kullandığımız koruyucu kimyasal ile de tesisatı ve kombiyi yaklaşık olarak 2 yıl kireçten koruma altında almış oluyoruz.

Yerden Isıtma Borularını Yıkama Çalışması

Uzun süre kullanılan oksijen bariyersiz yerden ısıtma tesisatlarının içinde oluşan kirli suyu, hava ve suyu birbirine karıştıran cihazla temizleme çalışmasını yürütüyoruz.

Kanalizasyon Tıkanıklıkları

Kanalizasyon sistemindeki arızalar, servis verdiğimiz hizmetler arasındadır fakat rögar içinde oluşan sıkıntılar bizim kapsamımızda değildir. Rögar ve sonrasındaki tesisatlara servis çağırmak için ikamet adresinizin yer aldığı belediyeye başvurarak sıkıntınızı giderebilirsiniz.

Bunların dışında aklınıza gelen diğer su tesisat hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız, bizi arayarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. İstanbul tesisat olarak üstün hizmet kalitesi ve konusunda uzman ustalarımızla size bilgi vermekten zevk duyarız.

Su Tesisatçısı Hangi Hizmeti Verir?

Su tesisat hizmeti alırken pek çok tüketici gibi siz de acaba tesisatçı bu konuda hizmet veriyor mu? düşüncesine kapılabilirsiniz. Çünkü her tesisatçı bile aynı hizmeti sunmamaktadır. Bu da sizin için ciddi tereddütlere neden olmaktadır. İstanbul Tesisat olarak birbirinden avantajlı hizmetleri sizlere sunuyoruz. Üstelik evinizde ortaya çıkan pek çok sorunu ortadan kaldırarak daha konforlu bir yaşam sunuyoruz. İşte İstanbul Tesisat sayesinde alabileceğiniz hizmetler!

  • Su Borusu Tesisat Hizmetleri
  • Kalorifer Su Tesisat Hizmetleri
  • Musluk ve Batarya Değişimi
  • Banyo ve Mutfak Vanası Değiştirme
  • Pimaş Tıkanıklığı Açma
  • Lavabo Tıkanıklığı Açma
  • Kalorifer Petek Temizliği
  • Kombi Bakımı ve Montaj Hizmetleri

Su Tesisatçısı Servis Ücreti Ne Kadar?

Su tesisat hizmeti almak istediğinizde tesisatçının sunduğu hizmetler kadar önemli bir konu da su tesisatçısının talep edeceği ücrettir. Çünkü bütçenize uygun olmayan bir hizmeti almanız söz konusu olmayacaktır. Üstelik beklenmedik ücretlerle karşılaşmamak adına hizmet talebi öncesinde mutlaka tesisatçı servis ücretini bilmeniz gerekir. Peki, su tesisatçısı ne kadar ücret talep eder?

Su tesisatı ile alakalı talep edeceğiniz hizmetler yukarıda sıralanmıştır. Hizmetler her ne kadar belli olsa da hizmetin kapsamı farklıdır. Bu da ödeyeceğiniz ücretler konusunda farklılıkların ortaya çıkmasında çok önemli bir etkendir. Alacağınız hizmetlerle ilgili İstanbul Tesisat’ı bilgilendirerek ücretler konusunda bilgi alabileceğinizi unutmamalısınız.

Yorum yapın

Tıkla Ara