Su Sızıntısı Yer Tespiti

kamerali-cihazlar-ile-su-sizintisinin-yerini-tespit-eden-firmalar-75

Su sızıntısının yerini tespit etmek artık çok daha kolay! Eski yöntemler kullanarak evinizi ya da iş yerinizin yanı sıra kesenize zarar vererek ekstra temizlik işlemleriyle uğraşmak tarihe karışıyor. Gelişen teknoloji tesisatçıların yardımına koşarken mülk sahipleri de ekstra tadilat masraflarından kurtulur oldu. Yeni çıkan ekipmanlar sayesinde su sızıntısı yer tespiti artık kolayca yapılabilmektedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Cihaz ile su kacagini tespit eden firma-Kamera kullanarak su sızıntısı yer tespit işlemi

İstanbul Tesisat bünyesinde bulunan cihazlarla su sızıntılarının yer tespit çalışmasını yapmaktayız. Farklı zaman aralıklarında ortaya çıkan sızıntıları, her noktayı kırarak bulmak yerine, görüntü alarak tamir etmek kesinlikle daha mantıklıdır. Su borularında oluşan çatlaklar binaya zarar vermeden önce tespit edilerek onarılması gerekir. Yeni yapılan banyolarda oluşan sızıntıları önlemek amacıyla, tamirat bitiminden itibaren cihazlı tesisatçı çağırarak kontrol altında tutabilirsiniz. Ödemesini yaptığınız bir işin, tekrar masraf çıkarması maddi kayıplara yol açar. Bunun yanında gereksiz tamiratlar rahatsızlıklara da neden olmaktadır.

robot-cihaz-ile-su-sizintisinin-yerini-tespit-eden-tesisatci-firmalar-65

Gider borularında su borusu patlağını tespit işlemi

Atık su gider borularındaki sızıntılar kanal görüntüleme kameralarıyla görüntüleyebilmekteyiz. Kırık veya tıkalı borulardan sızan suyun yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz.

Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını hiçbir yeri kırmadan, kimyasal ilaçlarla tamir ediyoruz. Uzman ekibimiz tarafından yapılan su sızıntısı tespiti İstanbul’un her yerinde hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Su sızıntısı yer tespit yöntemleri her zaman farklılık gösterir. Ancak yeni nesil sistemdeki ekipmanlar su sızdırması bulmaya yeni bir bakış açısı getirmiştir. Eğer dış etkenlere bağlı olarak ortaya çıkan sorunlar varsa, bunlar hemen tespit edilip boru kısımlarında onarmalar yapılarak tamir edilmesi gerekmektedir. Su kaçaklarının sebep olduğu ters durumlar yüzünden, kaçağın oluştuğu alanlarda ciddi problemler de meydana gelebilmektedir. Bunun yanında kaçakların en az seviyeye indirilmesi için, boru kısımlarının düzenli kontrol yapılmaları gerekmektedir. Tesisat sistemleri kurulurken, tüm tesisat sağlam bir şekilde döşenmez ise, zamanla tesisatlarda oluşan ciddi kırılmalar ve buna bağlı olarak da kaçaklar meydana gelecektir. Böylesine ciddi bir durumdan korunmak için, en kısa sürede evinizde ya da iş yerinizdeki tesisatları kontrol ettirerek ileri derecede bakım gereksinimini engellemiş olursunuz. Çünkü doğru yapılmayan tesisatlar bakımsız kaldığında zamanla bu tarz çatlamalara neden olacak ve bu durum sonucunda ciddi seviyelerde su kaçakları ortaya çıkacaktır.

Profesyonel Su Kaçağı Tespiti

Bu durumlardan kaçınmak için tesisatınızı hemen kontrol ettirerek, varsa çatlakların kapanmasını sağlamak sizin için en uygun yol olacaktır. Eğer önlem alınmaz ve buna bağlı olarak ortaya su kaçakları çıkarsa, oluşacak olan bu kötü  durum alt tabakalara kadar inen bir tehlike oluşturacaktır. Böylesine kötü bir duruma maruz kalmamak için, çok çaba harcamak yerine su sızıntısının yerini cihazla tespit ettirmeniz gerekir.  Su kaçaklarının sizin için tehlike olmasından çıkması için, kaçakların belirlenerek, önlemler çabucak sağlanırsa, sizin için çok daha iyi olacaktır. Böylelikle de su kaçaklarının önüne geçmek artık mümkün hale gelecektir.

Evinizde ve iş yerinizde su kaçağı mı var? Faturanız yüksek mi geliyor? Kaçağın yerini bulamıyor musunuz? Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz? Alt daireye su sızıntısı mı var? Tüm bu sorunların artık bir çözümü var, arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım ve su sızıntısının yerini bulma, bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlarla noktasal olarak tespit edip, garantili olarak tamirini yapalım.

Su kaçak teknolojisini Türkiye’de ilk kullanan firmalardan biriyiz. Kurumsal bir kimliğe sahip firmamızda çalışan servis elemanlarımız doğruluğu ve dürüstlüğü ilke edinmiştir. Bizim için her şeyden önemlisi ustalarımızın ahlakıdır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti sayesinde evinizde tespit etmekte güçlük çektiğiniz su kaçağı sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. Su tesisatının geçtiği noktalarda meydana gelen kaçak ve sızıntılar sadece su faturanızın olumsuz etkilenmesine yol açmamaktadır. Aynı zamanda zemin kaplaması ve duvarların da tahrip olmasına yol açmaktadır. Bu tür sorunlar evinizde ya da iş yerinizde ciddi sonuçlar doğuracaktır. Su sızıntısı yer tespiti konusunda en ideal hizmeti tercih etmeniz gerektiğini belirtmeliyiz.

İstanbul Tesisat ekibi olarak kırmadan su kaçağı tespiti işlemleri sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun hizmetleri size sunuyoruz. Üstelik kullanılan yöntemlerle kırmadan su sızıntısı tespiti işlemlerinin kısa sürede etkin bir sonuç vermektedir.

Termal Kamera ile Kırmadan Su Sızıntısı Tespiti

Fayanslarınızın kırılması evinizin adeta bir şantiyeye dönüşmesi anlamına gelecektir. Termal kamera ile kırmadan su kaçağı tespiti sorunu daha makul bir şekilde çözmenize yardımcı olur. Üstelik noktasal tespit yapmanıza da yardımcı olacaktır. Su sızıntılarının sizin için yol açacağı sorunları ortadan kaldırma konusunda önemli bir alternatif olacaktır. Hem başarılı bir çözüm hem de hızlı bir tespit işlemi için termal kamera tercih edilmelidir.

Ses Cihazı ile Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Ses cihazı, su sızıntılarının tespit edilmesinde fazlasıyla kaliteli ve çözüm odaklı bir yöntemdir. Suyun sızıntı yaparken çıkardığı sesin değerlendirilmesi sayesinde tespit işlemleri tamamlanmaktadır. Böylelikle termal kamerayla olduğu kadar kesin olmasa da noktasal tespit yapılmaktadır.

Yorum yapın

Tıkla Ara