Su Sızıntısı Bulma Cihazla


alet-ile-su-sizintisini-tespit-eden-sirketler-58

Evinizdeki nereden geldiğini bulamadığınız su sızıntılarının yerini noktasal tespit edip, tamir ediyoruz. Su sızıntısı için teknolojik bilgisayarlı detektör ve görüntülü kameralarla yer tespiti yaptıktan sonra, onarıyoruz. Eskiden, suyun geldiği noktadan kırmaya başlanır, bulana kadar evinizi harita gibi çizilirdi. Ama şimdi teknoloji gelişiyor ve biz teknolojinin nimetlerini İstanbul’a getirdik. Tüm İstanbul ve çevresine hizmet vermekteyiz. Kırmadan, yüzeyden ekipmanlarımızla bakarak, evinizin neresinden su sızıntısı geldiğini bulabiliyoruz. Boşu boşuna evinizi kırdırıp cebinize zarar vermeyin!
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
cihazla-su-sizintisini-tespit-etme-islemi-85

Cihazla Su Sızıntısı Bulma

Bazen su sızıntısı sizin dairenizden gelmeyebilir, bir üst katınızdaki komşunuzdan veya üst karşı komşunuzdan meydana gelen sızıntı, sizin dairenizde hissedilebilir. Bunun nedeni su sızıntısının bulduğu en rahat yerden dışarı kendisini atmasıdır. Bu sebeple bizi aramadan evinizi kırdırtmayın. İstanbul bölgesine hizmet veren firmamız, kırmadan su sızıntısının yerini noktasal bulup, tamirini yapmaktadır. İstanbul Tesisat kaçağın kesin olarak yerini bulup, onarımını yapmaktadır. Telefonla randevu alarak, servis ekibimizi istediğiniz gün çağırabilirsiniz. Su kaçak şikayeti olan her dairede, profesyonel su sızdırmazlık testleri, çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kimyasal Kullanarak Su Kaçağı Tespiti

Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını, kombi su eksilmelerini, hiçbir yeri kırmadan kimyasal ilaç ile tamir ediyoruz. Tamir yapılan bölgeye garanti veriyoruz. Kimyasal ilaçla tamiri yapılan su tesisatlarında gereksiz kırma işleri çıkmayacağından tadilat masrafları ve zaman kaybından kurtulabilirsiniz. Kimyasalla yapılacak su kaçağı tamirinde kaçak olan bölgenin çok büyük olmaması gerekmektedir. Kaçak büyük olduğunda yeri kolayca tespit edilebilecektir. Böylece tespit edilen noktada onarım yapmak daha akıllıcadır. Ancak küçük ve tespit edilmesi zor su sızıntılarında ve kalorifer tesisatlarında kaçak tamir kimyasalı tercih edilmelidir.

Su Sızıntısını Engellemek İçin Neler Yapılmalıdır?

Su sızdırmalarına karşı tesisatınızın girişine basınç düşürücü regülatörü takılmasını öneriyoruz. Geceleri yükselen basınç değeri, plastik boru ek yerlerinden patlama yapıp, evinizde su sızıntısına sebep olabiliyor. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz su sayacının olduğu bölgeye, su basınç düşürücü vana taktırmanızdır. Firmamız bünyesinde, su sızıntısını bulan bütün makineler bulunmaktadır. Avrupa’dan ithal cihazlarla, su kaçağının noktasal yerini buluyoruz. Artık su sızıntısını eski yöntemlerle bulmak tarihe karıştı! Firmamızı telefonla arayarak konuyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Referanslarımızdan, daha önceleri kimlerle çalıştığımızı görebilirsiniz. Ekiplerimiz su tesisat ustaları oldukları için, tesisat konusunda gerekli tecrübeye sahiptirler. Kırmadan su kaçak bulma hizmetimizle su sızıntısını buluyoruz. Özel makinelerimizle suyun sızıntı yaptığı yerin tam noktasını buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kameralı su kaçak tespit hizmetimiz ve kırmadan su kaçak tespit hizmetimiz bulunmaktadır.

Robot Makinelerle Su Kaçağı Bulma

Robot makinelerle su kaçağı bulma işleminde, su sızıntısını hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan dökmeden, size ekstra temizleme işlemi çıkarmadan, su kaçağı bulma cihazı ile tespit ediyoruz. Ustalarımız yılların verdiği tecrübeyle ve teknolojinin yardımıyla su sızıntısının yerini kesin olarak tespit ediyor. İstanbul Tesisat olarak sizlere kaliteli ve modern hizmet vermeye hazırız. Sizler için durmak bilmeden üretmeye devam ediyoruz. Bize ulaşıp servis formu doldurmanız yeterli olacaktır. Unutmayın eski yöntemlerle yapılacak su kaçağı tespit çalışması evinizde tadilat gerektirecektir. Bu da boş yere vakit ve para harcamanıza neden olacaktır. O halde tüm bu sorunlardan kurtulma için cihazla su sızıntısı bulan İstanbul Tesisat ustalarından yardım istemeniz yeterli.

Su Kaçağını Tespit Eden Cihaz Var mı?

Su kaçağı, su tesisatında meydana gelen kırık, çatlak ve delinmeler sonrasında ortaya çıkıyor. Bu sorun insan yaşamını olumsuz etkilediğinden kullanılan pek çok teknolojik cihazla su kaçağı tespiti yapmamız mümkün oluyor. Nem ölçme cihazı, termal kamera ve akustik dinleme cihazı başta olmak üzere pek çok seçenekle suyun sızdığı noktayı belirleme mümkün. Üstelik noktasal tespit sayesinde tamir süreci de daha verimli bir şekilde gerçekleşiyor.

Cihazla Su Kaçağı Tespitinin Avantajları Nelerdir?

Profesyonel su kaçağı tespiti hizmetinin bir parçası olarak tespit süresince kullanılan pek çok ekipman vardır. Her biri kendi özelinde farklı avantajlar sunan cihazları tercih ederek cihazla su kaçağı tespit sürecinden kazançlı çıkabilirsiniz. İstanbul Tesisat ekibi, aşağıdaki avantajlarla su kaçağını cihazla belirlemektedir.

 • Cihazın su sızıntısı tespitinde yanılma payı yok denecek kadar azdır.
 • Noktasal tespit sayesinde kırmadan su sızıntısı tamiri mümkündür.
 • Cihazla su sızıntısı durumunda en kısa sürede sızıntının belirlenmesi söz konusu olmaktadır.
 • Suyun sızıntı yapma nedeni kesin olarak belirlenmektedir.
 • Sızıntının tesisatın başka noktalarında olup olmadığı incelenerek başka sorunlar da giderilmektedir.

Tüm bu avantajları düşünüldüğünde cihazla su kaçağı tespiti çok önemlidir. O halde siz de İstanbul Tesisat’ı arayarak bu hizmet için randevu oluşturabilirsiniz. Böylece su kaçağı sorununu en makul şekilde çözebilirsiniz.

“Su Sızıntısı Bulma Cihazla” üzerine 2 yorum

 1. Merhaba. Sorum şu olcak üst daireden senelerdir tuvaletimize ve banyomuza şu akıtıyor. Ev sahibi her zaman tesisatçı çağırıp yere derz çektiriyor. Ancak bu geçici olarak suyun asagi akmasini engelliyor derz eskidikçe şu tekrar geliyor. Ne yapmamızı öneririsiniz kameralı şu tespiti için fiyatınız nedir bilgi almak istiyorum

  Yanıtla
  • merhabalar derz cekme işlemi gecici bir işlem olup mutlaka cihaz ile detaylı tespiti yapılması gerekmektedir ve arızalı bölümde gerekli su kesme işlemleri yapılması gerekir fiyat bilgisi için lütfen 0212 645 33 33 veya 0216 383 36 33 numarasından irtibata gecebilirsiniz

   Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara