Su Sızıntısı Bulma Cihazla

alet-ile-su-sizintisini-tespit-eden-sirketler-58

Evinizdeki nereden geldiğini bulamadığınız su sızıntılarının yerini noktasal tespit edip, tamir ediyoruz. Su sızıntısı için teknolojik bilgisayarlı detektör ve görüntülü kameralarla yer tespiti yaptıktan sonra, onarıyoruz. Eskiden, suyun geldiği noktadan kırmaya başlanır, bulana kadar evinizi harita gibi çizilirdi. Ama şimdi teknoloji gelişiyor ve biz teknolojinin nimetlerini İstanbul’a getirdik. Tüm İstanbul ve çevresine hizmet vermekteyiz. Kırmadan, yüzeyden ekipmanlarımızla bakarak, evinizin neresinden su sızıntısı geldiğini bulabiliyoruz. Boşu boşuna evinizi kırdırıp cebinize zarar vermeyin!
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
cihazla-su-sizintisini-tespit-etme-islemi-85

Cihazla Su Sızıntısı Bulma

Bazen su sızıntısı sizin dairenizden gelmeyebilir, bir üst katınızdaki komşunuzdan veya üst karşı komşunuzdan meydana gelen sızıntı, sizin dairenizde hissedilebilir. Bunun nedeni su sızıntısının bulduğu en rahat yerden dışarı kendisini atmasıdır. Bu sebeple bizi aramadan evinizi kırdırtmayın. İstanbul bölgesine hizmet veren firmamız, kırmadan su sızıntısının yerini noktasal bulup, tamirini yapmaktadır. İstanbul Tesisat kaçağın kesin olarak yerini bulup, onarımını yapmaktadır. Telefonla randevu alarak, servis ekibimizi istediğiniz gün çağırabilirsiniz. Su kaçak şikayeti olan her dairede, profesyonel su sızdırmazlık testleri, çalışanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Kimyasal Kullanarak Su Kaçağı Tespiti

Kalorifer tesisatlarındaki su sızıntılarını, kombi su eksilmelerini, hiçbir yeri kırmadan kimyasal ilaç ile tamir ediyoruz. Tamir yapılan bölgeye garanti veriyoruz. Kimyasal ilaçla tamiri yapılan su tesisatlarında gereksiz kırma işleri çıkmayacağından tadilat masrafları ve zaman kaybından kurtulmuş olur. Kimyasalla yapılacak su kaçağı tamirinde kaçak olan bölgenin çok büyük olmaması gerekmektedir. Kaçak büyük olduğunda yeri kolayca tespit edilebilecektir. Böylece tespit edilen noktada onarım yapmak daha akıllıcadır. Ancak küçük ve tespit edilmesi zor su sızıntılarında ve kalorifer tesisatlarında kaçak tamir kimyasalı tercih edilmelidir.

Su Sızıntısını Engellemek İçin Neler Yapılmalıdır?

Su sızdırmalarına karşı tesisatınızın girişine basınç düşürücü regülatörü takılmasını öneriyoruz. Geceleri yükselen basınç değeri, plastik boru ek yerlerinden patlama yapıp, evinizde su sızıntısına sebep olabilir. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz su sayacının olduğu bölgeye, su basınç düşürücü vana taktırmanızdır. Firmamız bünyesinde, su sızıntısını bulan bütün makineler bulunmaktadır. Avrupa’dan ithal cihazlarla, su kaçağının noktasal yerini buluyoruz. Artık su sızıntısını eski yöntemlerle bulmak tarihe karıştı! Firmamızı telefonla arayarak konuyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz. Referanslarımızdan, daha önceleri kimlerle çalıştığımızı görebilirsiniz. Ekiplerimiz su tesisat ustaları oldukları için, tesisat konusunda gerekli tecrübeye sahiptirler. Kırmadan su kaçak bulma hizmetimizle su sızıntısını buluyoruz. Özel makinelerimizle suyun sızıntı yaptığı yerin tam noktasını buluyor ve onarımını yapıyoruz. Kameralı su kaçak tespit hizmetimiz ve kırmadan su kaçak tespit hizmetimiz bulunmaktadır.

Robot Makinelerle Su Kaçağı Bulma

Robot makinelerle su kaçağı bulma işleminde, su sızıntısını hiçbir yere zarar vermeden, kırmadan dökmeden, size ekstra temizleme işlemi çıkarmadan, su kaçağı bulma cihazı ile tespit ediyoruz. Ustalarımız yılların verdiği tecrübeyle ve teknolojinin yardımıyla su sızıntısının yerini kesin olarak tespit ediyor. İstanbul Tesisat olarak sizlere kaliteli ve modern hizmet vermeye hazırız. Sizler için durmak bilmeden üretmeye devam ediyoruz. Bize ulaşıp servis formu doldurmanız yeterli olacaktır. Unutmayın eski yöntemlerle yapılacak su kaçağı tespit çalışması evinizde tadilat gerektireceğinden boş yere vakit ve para harcamanıza neden olacaktır. Tüm bu sorunlardan kurtulmak için cihazla su sızıntısı bulan İstanbul Tesisat ustalarından yardım istemeniz yeterli.

Tıkla Ara