Lavabo açıcı makina fiyatları

lavabo-acan-makine-fiyatlari-908

Evinizin WC sinde, banyoda, mutfakta veya herhangi bir giderde tıkanıklık olduğu zaman çabalamanıza gerek yok. Günümüz teknolojisi ile her şeye çare bulunduğu gibi, artık gider borusu tıkanmaları da sorun olmaktan çıkmıştır. Kamera sistemleri ve kanal açma makineleriyle; hem tıkalı bölge görüntüleniyor, hem de kırmadan açılması sağlanıyor. Ancak bu işi yapmak için profesyonel lavabo açıcı makineler şarttır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Piyasada pek çok farklı lavabo açıcı makine fiyatları bulunmaktadır. Markalara göre ve makinelerin güçlerine göre bu fiyatlar değişir. Makinelerin kullanılacağı yere göre seçilmesi gerekmektedir. Birçok markanın birden fazla kanal açma makine modeli bulunmaktadır. Dış hatlar için 150’lik, 200’lük hatlar için de genelde vidanjör kullanılmaktadır. Kuka salınarak, basınçlı yıkama yapılarak kanal açılmaktadır. Çünkü bu hatlarda kanal açma makinesinin helezon yayı çok ince kalır ve katlanarak birbirine dolanmaktadır. Çapı ufak olan daire içi ve binadan ana rögara giden hatlarda, kanal açma makineleri kullanılır. Tuvalet hatlarında makinenin kalın uçları kullanılır. İnce hatlarda ise; yani mutfak süzgeç lavabo hatlarında ince uçlar kullanılır. Yani kısacası tıkanıklık olan bölgeye göre makine seçimi yapılmaktadır.

Lavabo açan makine kaç paradır?  Böyle sorduğunuzda karşınıza çok fazla yanıt çıkacaktır. Bizde bu durumun nedenlerinden bahsedeceğiz. Unutmadan ikinci el lavabo açan makine almak isteyenlere bir uyarıda bulunalım; piyasada ikinci el kanal açma makineleri elbette mevcut. Ancak kimse elindeki sağlam makineyi satmayacağı için, böyle bir cihaz alınmak istendiğinde çok dikkatli olunması gerekmektedir. Boru ve kanal temizleme makineleri alınırken mutlaka derinden araştırılmalıdır ve alınacak tıkalı lavabo açan makinenin yapılan işe uygun olduğundan emin olunmalıdır.

kamerali-tikaniklik-acma-fiyatlari-909

Lavabo Açan Makinenin Özellikleri

Lavabo borusu tıkanmaları ve tuvalet borusu tıkanıklıkları hayatımızı önemli ölçüde olumsuz etkileyebilmektedir. Bu yüzden böyle bir tıkanıklık ile karşılaşıldığında işlemlerin hızlı olarak yapılması önemlidir. Lavabo açan makineler özel olarak bu iş için üretilmiştir. Tıkanıklık ile karşılaşıldığında ilk olarak doğal ve kolay olan yöntemleri deneriz fakat bazen tıkanıklığın yoğunluğu çok olduğundan dolayı bu yöntemler işe yaramaz. İşte bu durumda da lavabo açan makineler devreye girer ve hayatımızı kurtarır. Lavabo açan kameralı makineler bazen kameralı olduğundan dolayı tıkanıklığı açmada daha kısa süreli etki gösterirler. Yapısındaki kamera ile tıkanıklığın borunun hangi kısmında ve hangi yoğunlukta olduğunu kısa sürede saptayabilmektedir. Kameralı makinelerle gider borusu açma işlemi sırasında; gider borusunun içinden gönderilen parça tıkanıklığın olduğu noktaya ulaştıktan sonra geri çekilir ve bir süre sonra tıkanıklık açılmaktadır.

Lavabo Açıcı Makine Kullanan Ustalar

Lavabo açıcı makine fiyatları, lavabo açıcı makine kullanan ustalar sayesinde gider sorunlarından kurtulmayı isteyen tüketiciler için çok önemlidir. Bu kapsamda bir gider açma hizmeti alıyorsanız ve bu sizin için çok önemli bir hizmetse lavabo açıcı kullanan firmaları tercih etmeniz çok önemlidir. İstanbul Tesisat bu konuda beklentilerinizi en şekilde karşılar. Üstelik lavabo açıcı makina sayesinde hiçbir sorun yaşamadan tıkanıklıktan kurtulmanız mümkündür. 

Lavabo açıcı makinalar genel olarak profesyonel ekipler tarafından kullanılmaktadır. İstanbul Tesisat bu konuda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Siz de bu profesyonel çözümlere odaklanarak lavabo açıcı makine tercihinden yararlanabilirsiniz. Tesisat ustalarımızın güvenle çözüm üretme yaklaşımları sayesinde en iyi hizmete ulaşabilirsiniz.

Lavabo Açıcı Makina Kullanan Usta Fiyatları

Mutfak ya da banyo lavabosunun tıkanması sizin için çok ciddi bir problem mi? O halde yapmanız gereken sadece lavabo açıcı makinalar sayesinde size en uygun çözümlere ulaşmak olmalı. İstanbul Tesisat olarak kullandığımız kaliteli çözümler sayesinde lavabo açma konusunda ayrıcalıkları değerlendirebilirsiniz. 

Lavabo açıcı makina kullanan usta fiyatları değerlendirilirken amaç en uygun fiyat ve en kaliteli hizmettir. Bu çerçevede lavabo açıcı ile alakalı en makul çözümlere ulaşmanız şart. Ekibimiz tarafından titiz bir şekilde sürdürülen hizmetlerle siz de kaliteden yana tercihinizi en iyi şekilde kullanmaya başlamalısınız. O halde profesyonel ve şık bir deneyime ulaşmanın ayrıcalıklarından faydalanın. Bu sayede en iyi sonuca ulaşın!

Yorum yapın

Tıkla Ara