Radyatör Petek Temizliği Fiyatları

En ucuz petek temizliği fiyatlarını araştırırken bu işin nasıl yapıldığını bilmeyen kullanıcılar 2 kere para ödemek zorunda kalıyorlar. Petek temizlik işlemi bir hizmettir. Hizmet satın alırken dikkat edeceğiniz 2 konu var. Birincisi kullanılan kimyasalın markası diğeri işçiliktir. Hizmet satın aldığınızda çok farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Günümüzde radyo reklamlarıyla 70 tl den tutun 100 tl ye kadar petek temizleyen şahıslarla karşılaşabilirsiniz. Kullandıkları kimyasalların litresi 10 tl yi geçmez. Firmamızın kullandığı kimyasalın markası dr. combi litre fiyatı 50 tl dir. Bunu diğer firmaların kullandığı markalarla kıyaslama yaparak farkı anlayabilirsiniz. Her insan işini ucuza çözdürmek ister fakat bu işi basit mantıkla düşünüp bir internet sitesi açıp binlerce yapanlar var. Peteklerin suyunu boşaltıp müşterinin 100 tl sini alıp giden, peteklerin havasını alıp işlemi bitiren sonunda 70 tl alan şahıslara lütfen güvenmeyin. İnternet sitesinde adresini bile yazmayan kendilerini firma diye adlandıran şahıslara işinizi vermeyin. Şu anda petek temizliğini sulu sistem makinelerle yarım saat kimyasalı devir daimi yapıp kireci söktüne inan şahıslara kanmayın. Petek temizleme ilacı sistemde kalması gerekir.

Müşterilerimizi uyarıyoruz bu işi bilinçli bir şekilde yapan bir sürü firma var. Yarım saatte evinize girip çıkan personelin yaptığı işden hayır gelmez. Bir petek temizliği en az 1 saat sürer. Fiyat araştırırken A firmasının temizlik ilacı sende kaç para onda kaç para diye sormuyorsunuz. Kullanılan kimyasalın markasını ve temizlik süresini sorun. A marka araç bayinin birinde farklı fiyattır diğerinde farklı fiyattır burada fiyat araştırmasına gidebilirsiniz. Sonuçta her bayide aynı arabayı satın alacaksınız. Ama evinize hizmet satın alırken herkes aynı temizliği yapıyor düşüncesiyle hareket etmeyiniz. Sizce bir firma web sitesinde neden adresini yazmaz, bir düşünün.

Radyatör petek temizliği fiyatlarını her yıl olduğu gibi bu yılda en kaliteli servis ağıyla uygun ücretlerle evinize getiriyoruz. Daha konforlu en ekonomik bir ısınma için uygun servis fiyatıyla petek temizlik işlerinizi firmamıza yaptırabilirsiniz. Temizliği makine ve kimyasal kullanarak yapmaktayız. Son teknoloji ayağınıza geliyor! Radyatör temizlik fiyatları dairelerin metre karesine göre değişmektedir. Radyatör temizlik fiyatlarını, dairelerinin ortalama metrekaresine göre aşağıda görebilirsiniz. Radyatör temizlik fiyatları 4 grupta fiyatlandırılmaktadır. Panel radyatör temizliği, alüminyum radyatör temizliği, yerden ısıtma sistemi radyatör temizliği, döküm radyatör temizliği olarak aşağıdaki listeden bakabilirsiniz. 2018 yılı tesisat temizliği fiyatlarıyla rakiplerimize yine fark atıyoruz. Fiyatlarımızı kıyaslama yapmak için kullanılan makine, kimyasal ilacı ve işçilik farklarını göz ardı etmeyin.

 

2018 yılı Güncel Petek Temizliği Fiyatları
Panel Petek Temizliği Döküm Petek Temizliği
Petek Temizleme
₺ 200 / 1.5 saat
Petek Temizleme
₺ 230 / 2 saat
Petek Sayısı 6 Petek 6 Petek
Kimyasal 1 lt 2 lt
Koruyucu included included
Reglaj Ayarı included included
Petek Havası Alma included included
İşlem Süresi 1.5 Saat 2 Saat
Filtre Temizliği included included
Garanti Süresi 1 Yıl 2 Yıl

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

4 daire veya üzeri petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize 50 TL değerinde olan koruyucu kimyasal ücretsiz olarak verilmektedir. 2 ile 4 daire arası petek temizliği yaptırmak isteyen müşterilerimize %10 indirim yapılmaktadır.

Kış geldiğinde petek temizliği fiyatı hesaplanırken banyolarda bulunan havlupan radyatör adet olarak sayılmaz. Sadece odalarda bulunan petekler sayılarak fiyat hesaplaması yapılır. Eski tip radyatör temizleme zaman aralığı yenilere göre biraz daha uzun sürmektedir. Üzeri ızgara şeklinde olan panel radyatörlerin bakım aralıkları 3 yılda bir iken, eski tip döküm radyatörlere 5 yılda bir bakım yapılması yeterli olacaktır. Cep telefonunuza mesaj yoluyla gelen kampanya mesajlarına fazla takılmayın. Kombi bakımını fiyatın içerisinde gösterip 5 dakikada yapılan hizmetten ne kombiye nede cebinize hayır gelmez. İlk defa yaptıracağınız bu işi ayrıntılı olarak incelemeniz için petek temizliği sayfamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Firmamız telefonla müşteri bulmak yerine, tavsiye üzerine iş yapmayı tercih etmektedir. İstanbul tesisat markasıyla sizi arayıp, petek temizliği reklamı yapan şahıslarla hiçbir bağlantımız yoktur. “Firmamız müşterilerine hiçbir şekilde reklam içerikli mesaj atmaz. Ya da telefonla arayıp rahatsız etmez.” Biz şuna inanıyoruz en büyük reklam müşterinin başkalarına tavsiyesidir.

NOT: Petek başına verilen 30 TL fiyat en az 6 petek olması halinde geçerlidir.

kalorifer peteklerinin altı neden ısınmaz

Petek Temizleme Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Petek temizlerken verilen ücret dairede bulunan peteklerin sayısına göre belirlenir. Kullanılan kimyasal fiyatı çok etkilemez. Bunun yerine yapılan işçilik fiyatı etkileyen en önemli faktördür. Ortalama petek başına 25 TL gibi bir rakam olarak hesaplama yapılır. Ya da kat farkı fiyata ilave edilir. Petek temizleme fiyatı hesaplanırken evinizde bulunan radyatörlerin modeline göre üç şekilde hesap yapılmaktadır.

Radyatör Petek Temizliği, kimyasal kullanılarak petek temizleme cihazıyla yapılmaktadır. Kalorifer tesisatınıza verilen petek temizleme kimyasalı tesisatın içinde suyla birlikte dolaşarak suyun basıncının da etkisiyle kireçlenmeleri çözer ve içerideki tortular cihazla dışarı alınır.

Unutmayın ki petek temizliğini kesinlikle bu iş için üretilmiş özel petek temizleme kimyasalı ve cihaz kullanarak yapılması gerekmektedir. Bu şekilde peteklerdeki çamur pas gibi ısıtmayı olumsuz etkileyen tortular alınarak kalorifer tesisatınızdan verim alarak yakıt tasarrufu yapabilirsiniz. Petek temizliğini konunun ehli olmayan kişiler tarafından yapıldığında kombi ve ısıtma tesisatınıza zarar verilebilir.

Tıkla Ara