Klima Borusu Tıkanıklığı

Klima boru tıkanıklığında, klimacı aramanıza gerek yok. Biz firma olarak bunu yapıyoruz. Uzun mesafeli klima borularının zamanla içlerinin yosun tutması sonucu veya suyla beraber gelen pisliklerin zamanla birikmesi klima gider borusunun tıkanmasına yol açar. Klima suyu dışarıya atamadığı için klimanın içinden su gelmeye başlar. Klima gider boru tıkanıklıklarında temizleme makinamız ile size çözümler sunuyoruz. İstanbul tesisat konusunda uzman kadrosu ile suyun geçtiği her yerde sizlere yardımcı olmaya çalışır. Klimanızın borusu tıkandığında veya kirlendiğinde arayın bizi içini temizleyelim. Tıkanıklık varsa tıkanıklığı açalım.

Klima boru giderleri binalardan sarkıtılması aşağıdan geçen insanları rahatsız edebilir. Bu nedenle gider hortumunu mümkün olduğu sürece yağmurluk pvc borularına yada bina atık su borularına bağlamanız daha güvenli olur. Gider hortumunun altına kova veya başka cisimlerle çözüm bulamazsınız. Arayın bizi çözümü biz bulup klima borunuzu en yakın atık su tesisatına bağlayalım.

Klimaların su tahliye boruları gidere verilirken çok fazla uzun bırakılmamalıdır. Giderin çok fazla içerisine verdiğinizde o bölgede borunun tıkanmasına yol açar. Klima gider tıkanıklığı açma işine ihtiyacınız olduğunda 0212 647 10 10 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

“Klima Borusu Tıkanıklığı” üzerine 5 yorum

  1. Merhaba bizim klimaların dış ünite dışarda oldugu için boru hattı baya uzun bir mesafede ve terleme yapıyo borulardan su akıyor neden olabilir acaba yardımcı olabilirmisiniz.

    Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara