Cihaz Kullanan Tesisat Firması

kamerali-alet-kullanarak-calisan-tesisaci-firmalar-38

Günümüzde bilinçli tüketicilerin tercihi olan tadilat gerektirmeden su tesisatı sorunlarını çözme çalışmaları cihaz kullanan tesisat firmaları tarafından uygulanmaktadır. İstanbul Tesisat, her türlü su tesisat işlerinde, birbirinden teknolojik cihazlar kullanarak müşteriye en az masrafla sorunları çözmektedir. Cihaz kullanan tesisat firması dendiğinde ilk akla gelen firmamız uzun yıllardan beridir müşterilerine sunduğu çözümler sayesinde sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Cihazlı Tesisat Firması Ne İş Yapar?

Cihazlı tesisatçı denildiğinde akla ilk gelen bilgisayarlı su kaçağı tespiti ve kanal açma çalışmalarıdır. Cihaz kullanan tesisat servisi İstanbul Tesisat bu alanda yaptığı tüm çalışmalarda garantili hizmet vermektedir. Firmamızın cihazlı tesisat hizmetleri aşağıdaki gibidir.

 • Temiz su tesisatında su kaçak arama çalışması
 • Atık su gider tesisatlarında su kaçağı tespiti
 • Isıtma tesisatlarında su kaçağı bulma
 • Su tesisatının yerini bulma
 • Rögarın yerini tespit etme

Su kaçağını bulmak için cihaz kullanan tesisatçılar, zemindeki fayans ya da parkeleri kırma ya da kesmeye gerek duymadan su sızıntılarını bulmaktadırlar. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız tesisat sorunlarını çözmek için son model cihazlar kullanmaktadırlar. Firmamız tüm kapalı devre su tesisatlarında, kanalizasyon giderlerinde oluşan tıkanıklık ve su kaçaklarını tespit ederek kullanıcıya uygun çözümler üretmektedir. Zamanla oluşan, kullanıcı hatalarına dayanan ya da döşeme aşamasında usta hatalarından kaynaklanan tüm tesisat sorunlarını tespit eden cihazlarımız mevcuttur.

Uzun döşenen tesisat hatlarında birden fazla su kaçağı mevcut olabilir. Böyle bir durumda su kaçağını bulmak için deneme yanılma yöntemleri yerine teknolojik cihazlar kullanılarak tespiti yapılır. Tespit aşamasında kırma dökme yapılmadığı için müşterilerimiz en az hasarla sorunlarından kurtulması sağlanmış olur. Tuvalet tıkanıklığı, gider tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, kanalizasyon tıkanıklığı gibi problemleri, kırma dökme yapmadan kameralı cihazlarla tespit etmekteyiz.

cihazli-sistemlerle-su-tesisatina-bakan-firmalar-65

Cihaz Kullanan Firmada Bulunan Cihazlar Nelerdir?

Cihazlı tesisat firmalarında bulunan aletlere bilgisayar, robot gibi isimler takılsa da aslında bunlar teknolojinin tesisat firmalarına sağladığı birer gelişmedir. Firmamızda cihazlı tesisatçı firmasında bulunması gereken cihazların hepsi mevcuttur. Bazı firmalar ellerine su kaçak arama cihazı alıp, cihazlı tesisat firması olduklarını iddia etseler de atık su kaçaklarına veya dış alanda kaçak arama yapacak cihazlara maalesef sahip değildirler. Firmamızda bulunan cihazlar;

 • Akustik dinleme cihazı
 • Nem Ölçer
 • Termal kamera
 • Kanal görüntüleme kamerası
 • Dış mekân kaçak dinleme cihazı
 • Kanal açma robotu

Cihaz Kullanan Tesisat Ustası Hangi Hizmetleri Verir?

Cihaz kullanan tesisat firması ya da ustası ile iletişime geçerek tesisatınızda meydana gelen pek çok problem için kaliteli bir hizmete ulaşabilirsiniz. Tesisat sorunlarını gidermek ve mevcut sorunların belirlenmesini sağlamak adına büyük önem taşıyan cihaz kullanan usta için İstanbul Tesisat ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Ekiplerimiz size en uygun hizmetler ve en kullanışlı çözümlerle ihtiyaçlarınıza cevap verecektir. 

Cihaz kullanan tesisat ustası öncelikli olarak su kaçağı tespiti ile ilgili nokta atışı çözümler sunmaktadır. Çünkü su kaçağı duvarı kırmadan belirlenen bir durum değildir. Ancak ses cihazı ya da kameralı tespit hizmetleri kapsamında profesyonel bir çözüme ulaşmak mümkün olacaktır. Siz de cihaz kullanan tesisat ustası sayesinde sorunu en kısa sürede ortadan kaldırmayı tercih edebilirsiniz.

Cihaz Kullanan Tesisatçı Ücretleri Ne Kadar?

Tesisatta meydana gelen bir problemi gidermek amacıyla cihaz kullanan tesisatçı ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu hizmet sayesinde tesisatınızdaki kaçak, tıkanma ve diğer bütün problemlere en iyi çözümü yakalayabilirsiniz. Ancak söz konusu hizmetleri alırken ödemeniz gereken ücretleri de merak etmeniz doğal. Peki, İstanbul Tesisat olarak cihaz kullanan tesisat ustası talebinizi ne kadarlık bir ücretle karşılıyoruz?

Cihaz kullanan tesisatçı ücretleri yapılan tespit ve kullanılan ekipmana bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Bu nedenle de tesisatçı hizmetlerinin gerçekleşmesi sonrasında net fiyatların belirlendiğinden söz etmek gerekir. O halde İstanbul Tesisat ekibinden hizmet almak istediğinizde ekibimize sorunla ilgili bilgileri vermelisiniz. Ardından tahmini fiyatlar ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara