Cihazla Su Kaçağına Bakan Tesisatçı Firmalar

kamerali-cihaz-ile-su-kacagina-bakan-tesisatci-firmalar-93

İstanbul Tesisat cihazla su kaçağı bulan firmalar arasında gerekli tüm ekipmanlara sahip birkaç firmadan biridir. Kırmadan kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti yapan firmamız onarımını da yapmaktadır. Cihazlı su kaçağını bulan firma ile çalışmak sayesinde evinizi kırdırmadan tadilat masrafları çıkmadan sorununuzun çözümü sağlanabilir.

Cihazla Su Kaçağını Bulan Firma

Atık su gider tesisatınızda olsun, temiz su tesisatınızda olsun tüm kaçakları bularak onarımını yapıyoruz. Kanalizasyon gider boruları zamanla eskiyerek kırılabilir, contaları eriyebilir ya da usta hatasından kaynaklanan yanlış döşenme sonucunda su kaçırıyor olabilir. Tüm bu sorunları tespit etmek için cihazlı tesisat firması çağırarak, gidere gönderilen kamera sayesinde su sızıntısının kaynağını tespit etmek çok kolay. Alt kata sızan tuvalet suyu gibi sorunlarınıza çözüm getiren İstanbul Tesisat firması diğer su kaçak tespiti yapan firmalardan farklı olarak bütün su kaçak tespit cihazlarına sahiptir. Cihazlı bir tesisatçı sadece temiz su tesisatlarında su kaçağını bulan firma değildir. Her türlü su kaçağı sorununu tespit edebilen bir firmaya kırmadan cihazla su kaçağı tespiti yapan firma denir.

Temiz su kaçaklarında dinleme yaparak su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Akustik dinleme cihazları sayesinde su kaçağının noktasal olarak yerini bulan firmamız tüm bu soruna kısa sürede son verecek çözümü uygulayabilmektedir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

makine-ile-su-tesisat-borusundaki-kacagi-bulan-usta-25

Cihazlı Tesisat Firması Nasıl Çalışır?

Bir sabah kalktığınızda banyoda ya da mutfak tavanında sararmaya ya da su damlalarına şahit olmanız mümkündür. Böyle durumlarda hemen üst kat komşunuzu uyarmanız gerekmektedir. Üst kat komşunuz mahalle arasında bir tesisatçıya gitmeden önce mutlaka evde kendi kontrollerini yapmalıdır. Su vanasını kapatıp saatin dönmeye devam edip etmediğini gözlemek bu uygulamalardan ilki olmalıdır. Saat dönmeyi sürdürüyorsa temiz su tesisatında kaçak var sonucunu çıkarabilirsiniz. Aksi takdirde pis su gider tesisatında kaçak aranmalıdır. Kaçağın temiz su tesisatında mı yoksa kanalizasyon borularından mı kaynaklandığını tespit etmekle maalesef iş bitmemektedir. Çünkü daha kaçak yapan noktanın yeri bilinmemektedir. Böyle bir durumda çağıracağınız tesisatçı iki tür problemi de kırmadan aşabilecek bir tesisat firması olmalıdır.

Cihazla su sızıntısını bulan tesisatçı firması kameralar, dinleme cihazları ve test pompalarına sahip olmalıdır. Tüm bu cihazların olmadığı bir firma maalesef sorunlarınıza çözüm üretemeyecektir. Bir tesisat firmasını aradığınızda mutlaka hem temiz su tesisatında hem de atık su tesisatında kaçak tespiti yaptığından emin olun.

İstanbul Tesisat, cihazla su sızıntısını kırmadan bulan firmadır. Yaptığımız tüm işlerde garanti vermekteyiz. İnternet de su kaçağı bulma fiyatı yazdığınızda birçok farklı fiyatla karşılaşabilirsiniz. Ama cihazla su kaçağı bulma fiyatı arama yapılacak yere göre değişkenlik göstermektedir. Siz en iyisi, bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kameralı cihaz ile su kaçağı tespit etme fiyatları-Robot makine ile kırmadan su kaçağı tespit yapan firmalar

İstanbul tesisat firmasında uygulanan fiyat politikası aşağıdaki listede belirtilmiştir

  • Normal daire- 350
  • Dublex daire- 450
  • Müstakil 2 katlı villa 450 – 500
  • Müstakil 3 katlı villa 450 – 500
  • Müstakil 4 katlı villa 450 – 600

Yukarıda verilen fiyat listesi müşteri hizmetlerinin size yönelteceği sorular doğrultusunda netlik kazanacaktır.

İş yerleri ve fabrikalar için wc ve mutfak sayısına göre fiyat verilmektedir.

Kameralı cihazlar ile su kaçağına bakan firma olarak İstanbul Tesisat il genelinde tüm ilçelere hizmet vermektedir. Üstelik aradığınız aynı gün içerisinde servis almanız da mümkündür. Sizin isteğiniz doğrultusunda tamirat işleri de büyük bir özveri ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca onarımı yapılan tesisat boruları tekrar teste tabi tutularak başka bir yerden kaçak olup olmadığına emin olunduktan sonra işlem sona erdirilir.

Acil su kaçağına bakan servis arıyorsanız bulabileceğiniz en güvenilir adrestesiniz.

Cihaz ile su kaçağı tespit çalışması nasıl yapılır? Öncelikle servis personeli ekibi temiz suyu teste tabi tutarak çalışmasına başlayacaktır. Testlerin temiz olması durumunda kaçak arama çalışması gider borularında devam etmek suretiyle kameralar devreye sokulacaktır. Sadece atık su tesisatı için üretilmiş olan bu makineler boru içerisinde ki kırık,çatlak,delik gibi bütün problemi gözler önüne sermektedir. Monitörden izlenen görüntüler sayesinde hiç bir yer kırılmadan sağlıklı bir tespit çalışması yapılmaktadır.

Kalorifer tesisat kaçaklarında uygulanan metot diğer tesisatlara oranla daha farklıdır. Burada kullanılan cihazlar ve sistemler kaçağın büyüklüğüne göre değişmektedir. Kalorifer kaçağı olduğunu anlamak ise çok kolaydır. Kombinin basıncında düşüş var ise muhtemelen bir yerde su sızması oluşmuştur. Isıtma sisteminin içerisinde dolaşan sıcak su sayesinde hiç bir şekilde tadilata gerek kalmadan kaçağı kimyasal ilaçla kapatmak mümkündür. Detaylar için linke tıklayabilirsiniz.    Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağını Kapatma

Cihazla Su Kaçağına Bakan Tesisat Ustaları

Su kaçağı, tesisatta meydana gelen en ciddi problemlerden bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle su kaçağı ile karşılaşılan durumlarda sorunu çözecek bir usta ya da tesisatçıya başvurmak gerekir. Cihazla su kaçağı bakan tesisat ustaları sorunu en makul şekilde çözmeye yardımcı olur. Tesisatta kaçağın daha ciddi sorunlara neden olmasını engeller. Üstelik su kaçağı nedeniyle yaşanan sorunların en kısa sürede ortadan kaldırılmasını sağlar.

Siz de evinizde ya da iş yerinizde su kaçağı ile alakalı problemlerle karşı karşıya mı kalıyorsunuz? İstanbul Tesisat ekibini arayarak cihazla su kaçağına bakan tesisatçı firmalar hizmeti almak istediğinizi belirtmelisiniz. Ekibimiz gerekli cihazları hazırlayarak adresinize su kaçağı tespiti yapmak amacıyla geleceklerdir.

Cihazla Su Kaçağına Bakan Tesisat Ustaları Hangi Cihazları Kullanır?

Cihazla su kaçağına bakan tesisat ustaları sayesinde kaçak tespiti yapmak kolaydır. Ancak hangi cihazların kullanıldığı bu hizmet için fazlasıyla önemlidir. Peki, bir cihazla su kaçağı tespit işleminde hangi ekipmana ihtiyaç duyulmaktadır?

Su kaçağı tespiti için en çok tercih edilen ekipman kameradır. Termal kamera, suyun aktığı noktaları titiz bir şekilde tespit etmeye yardımcı olur. Sıcaklık değerlendirmesi yapmaya yarayan termal kamera tesisatçılar açısından oldukça önemsenmektedir. Kamera kullanımının yanı sıra en çok tercih edilen yöntem akustik ses cihazı ile tespit işlemidir. Suyun sızıntı yaparken çıkardığı sesin dinlenmesi ile tespit işlemleri gerçekleşmektedir.

Cihazla su kaçağı tespiti yapan ustalar kullandıkları ekipmanlar sayesinde noktasal tespit gerçekleştirmektedir. Bu çerçevede hem daha kaliteli bir sonuca ulaşmak hem de hizmetten memnun kalmak mümkündür.

Yorum yapın

Tıkla Ara