1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Lavabodan su geri gelmesi

lavabodan-su-geri-gelmesi

Yorucu bir iş gününün sonunda kuşkusuz herkes evine gidip duş almak, pijamalarını giyip televizyon keyfi yapmak ister. Eve bu düşünceyle gidip de lavabodan su geri gelmesi ile karşılaşınca maalesef tüm hayalleri suya düşer. Bunun üzerine bir de eşyalar ıslanmışsa, işler iyice içinden çıkılmaz hale gelir. En kötüsü de bu durumun artarak devam etmesi olacaktır. Peki, bu durumda ne yapılması gerekir?

Lavabodan su geri geliyorsa çaresi lavabo tıkanıklığını açan, bu iş için özel olarak üretilmiş olan kanal açma makineleri kullanılarak tıkanıklığın açılmasıdır. Bunun yanı sıra, bu işi profesyonel olarak yapan ve kendini ispatlamış bir ekip bulmanız da gerekmektedir. Firmamız geniş servis ağı sayesinde, size en hızlı hizmeti verecektir. Bize ulaştığınızda size en yakın ekibi yönlendirip, çok geçmeden sorununuzu çözüyoruz. Ekiplerimiz tam donanımlı olduğu için karşılaşabileceği herhangi zor bir duruma da hemen çözüm üretebilir. Bu işin en önemli kısmı ise işin doğru ve eksiksiz yapıldığına emin olabilmenizdir. Bunu da kameralar aracılığı ile sağlıyoruz. Yapılan tıkanıklık açma işlemini boru içini görüntüleyen kameralarımız sayesinde kendi gözlerinizle görüyorsunuz. Bu da bize gözünüz kadar güvenebileceğinizi size gösteriyor.

 

Lavabodan Su geri Geldiğinde Ne yapılması Gerekir?

  1. Lavabodan suyun geri gelmesi durumuyla karşılaşıldığında ilk yapılması gereken su kullanımına son verilmesidir.
  2. Daha sonra üst kat komşuları lavabo giderinin kullanılmaması hususunda uyarılır.
  3. Üçüncü olarak lavabo borusunun duvardaki gider borusuyla birleştiği noktaya bir kova konulduktan sonra hortum sökülerek yıkanmalıdır. Eğer gider borusundan önce hortumda tıkanma olmuşsa bu yöntem işe yarayabilir.
  4. Hortumda herhangi bir tıkanma yoksa kameralı aletle lavabo gideri açan firma aranarak yardım istenir.

 

İstanbul Tesisat firması, lavabodan suyun geri tepmesi durumunda arayabileceğiniz makineyle lavabo gideri açan tesisatçılar arasında ilk sıralarda gelmektedir. Bunun nedeni ise firmamızda kullanılan aletler ve yöntemlerin neredeyse benzersiz olmasıdır. Siz de İstanbul Tesisat farkını yaşamak için hemen bizi arayın ve lavabo taşması sorununuzdan kurtulun.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.