Su Kaçağını Cihazla Gösteren Firma


su-kacagini-cihaz-ile-bakarak-bulan-tesisatcilar-53

Su kaçağı mekanlardaki tesisat borularında zamanla oluşan arıza, hatalı kullanım sonucu deformasyon, yanlış yada kalitesiz malzeme kullanımı gibi çeşitli nedenlerle meydana gelen tesisat sorunlarıdır. İstanbul Tesisat, İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vererek, mevcut olan bu su kaçağını cihazla gösteren firmadır. Eskiden kullanılan ve sizi dünya kadar tadilat masrafına sokup üstüne bir de yoran su kaçak tamir işlemleri yerine garantili ve kesin çözümler sunarak su kaçağını cihazla göstermektedir.

Su Kaçağını Cihazla Bulan Firmalar Ne Kullanır?

 • Eğer temiz su tesisatınızda kaçak var ise akustik dinleme cihazlarıyla tesisatınız kontrol edilerek kaçak noktası bulunur.
 • Su kaçağı atık su tesisatında ise kameralı cihazlarla tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının yeri bulunur.
 • Isıtma sistemlerinde veya sıcak su tesisatında bulunan arızaları termal kameralar kullanarak gösterebilmekteyiz.
 • Bizi arayıp servis kaydı açtırdığınız zaman kaçak tespiti yapacak tüm cihazlarımızla evinize geliriz.
  Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

  Cihazla su kaçağı tespiti nasıl yapılır-Kameralı makine ile su kaçağını bulan şirketler

  Robotla su kaçağı nasıl bulunur? Kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti nedir?Gibi sorularınıza cvp vermeye çalışacağız. Öncelikle temiz su kaçağı nasıl anlaışılır ve tespiti nasıl gerçekleştirilir ondan bahsedeceğiz.

  Tesisat borularına uygun olan bir noktadan test cihazı bağlanır ve ardından belli bir seviyede tesisata su basılmaktadır. Hemen manometre cihazı kontrol edilerek sinyal verip vermediğine bakılmaktadır. Cihaz eyer sinyal veriyorsa tesisata basılan su bir yerden çıkmaya başlamış demektir. Ustalar makineden alınan sinyal ile akustik dinleme kulaklarını takarak suyun aktığı noktayı bulmaya çalışmaktadır. Sadece dakikalar içinde patlak olan nokta tespit edilmekte ve bir kaç fayans kırılarak kaçıran nokta müşteriye gösterilmektedir.

  Gider borusundaki su kaçağını kamerali cihazlar ile tespit eden servis personelimiz tesisatın içerisindeki görüntüleri izleyerek kaçağın bölgesini tespit etmektedir. Atık su tesisatındaki son durum kontrol edilerek kırık,çatlak vb durumlar göz önüne alınarak kaçıran bölgeye ulaşılmaktadır.

  Kalorifer tesisatın kaçaklar için çok farklı teknikler kullanılmaktadır. Bunların başında termal kamera ve ilaçla su kaçağını kapatma gelmektedir.  Termal kamera ile su kaçağını bulma da oldukça etkili olan bu sistem sayesinde suyun yoğunluğunu kamera ile görmemiz mümkündür. Sıcak suda kullanılan bu yöntem yanılma payı olmaksızın kaçağa ulaşmamızı sağlamaktadır. Kombi tesisatındaki kaçak ilaçla nasıl kapatılır? Daha detaylı bilgi için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

  Kimyasal İlaçla Kalorifer Borusu Kaçağını Kapatma

  tesisat-borusundaki-kacaga-termal-kamera-ile-bakan-firmalar-56

  Bilgisayarla Su Kaçağını Bulan Firma

  Gelişen teknoloji su tesisat sektöründe de gelişimini beli ederek su kaçağını cihazla gösteren firmaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Duvarlarda oluşan rutubet, tavanda yaşanan sararmalar ve su damlamaları ile kendini belli eden su kaçakları eski usullerle tamir edilmeye çalışıldığında ortaya çok büyük tadilat masrafları çıkmaktaydı. Tesisat ustası damlamanın olduğu yerden kırmaya başlar ve kaçak noktasını bulana kadar devam ederdi. Artık bu günler cihazlı tesisat firmaları sayesinde çoktan geride kaldı. Su kaçaklarını bulmak için boş yere ortalığı kırıp dökmek de tarihe karıştı.

  İstanbul Tesisat, bünyesinde bulundurduğu su kaçak arama cihazları ve tecrübeli ustalarının yaptığı çalışmalar sayesinde su sızıntılarını kırmadan bulma hizmeti vermektedir. Mutlu müşterilerimize katılmanız için yapmanız gereken tek şey bizi arayıp servis kaydı açtırmak. Konusunda uzman tesisatçılardan oluşan ustalarımızı en kısa zamanda size yönlendirerek probleminizin çözümü açısından çalışmalarımızı başlatırız. Tüm tesisatınızı kontrol ederek sorunun kaynağını bulduktan sonra çözümü için çalışmalara başlanır. Yaptığımız işe bıraktığımız servis formu ile garanti veririz. Firmamızın yaptığı çalışmalar nelerdir? Hiçbir belirtisi olmayan ancak ilerde size sorun teşkil edecek tüm sorunlar hakkında bilgi verebilmektedir.

  Kamerayla Su Kaçağı Bulan Firma Tercih Etmenin Avantajları

  Kamerayla su kaçağı bulan tesisat firmaları, tesisat ile alakalı en makul hizmetleri almanızı sağlar. Özellikle su kaçağının neden olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına profesyonel bir çözüme ihtiyaç vardır. Siz de bu konuda en makul hizmetleri değerlendirmek istiyor olabilirsiniz. Tesisat firması ile sizi bekleyen ayrıcalıkların neler olabileceğini değerlendirmeye başlamalısınız.

  Kamerayla su kaçağı bulan firma tercih etmek mi istiyorsunuz? En önemli avantaj hızlı bir şekilde sorunu ortadan kaldırabiliyor olmanızdır. Çünkü alacağınız bu hizmet kapsamında kırmaya gerek kalmadan tespit işlemlerini gerçekleştirmek olasıdır. Kırma işlemi yapılmamaktadır. Bu nedenle en kısa sürede  su kaçağı tespiti gerçekleşmektedir. Suyun çevreye yayılarak neden olacağı olumsuzlukları da giderebilirsiniz. Profesyonel bir hizmet olarak dikkatleri çekecek olan kamerayla su kaçağı bulan firma tercih edebilirsiniz.  Böylece evinizde ya da ofisinizde meydana gelen kaçakların yol açtığı sorunlara kalıcı çözümler bulabilirsiniz.

  Kamerayla Su Kaçağı Bulan Firma Ne Kadar Ücret Talep Eder?

  Kamerayla su kaçağı tespit fiyatları tüketicilerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesidir. Bu durumda su kaçağı tespiti için kullanılan her şey önemlidir. Kameranın özellikleri, kaçak tespiti için harcanan zaman ve diğer pek çok detay dikkate alınmaktadır. Su kaçağı bulma ile ilgili fiyatların belirlenmesinde çok önemli bir yere sahiptir. Siz de profesyonel bir çözüm olması açısından kamerayla su kaçağı bulan firma tercih edin. Bu hizmeti almadan önce fiyatlarla alakalı soru işaretlerine cevap vermelisiniz.

  İstanbul Tesisat olarak size sunduğumuz hizmetlerle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyoruz. Bu sayede ihtiyaçlarınıza uygun bir çözüme kapı aralıyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara