1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (11 oy, ortalama puan: 4,91 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Kaçağını Cihazla Gösteren Firma

Su kaçağı mekânlardaki tesisat borularında zamanla oluşan arıza, hatalı kullanım sonucu deformasyon, yanlış ya da kalitesiz malzeme kullanımı gibi çeşitli nedenlerle meydana gelen tesisat sorunlarıdır. İstanbul Tesisat, İstanbul’un tüm semtlerine hizmet vererek, mevcut olan bu su kaçağını cihazla gösteren firmadır. Eskiden kullanılan ve sizi dünya kadar tadilat masrafına sokup üstüne bir de yoran su kaçak tamir işlemleri yerine garantili ve kesin çözümler sunarak su kaçağını cihazla göstermektedir.

Su Kaçağını Cihazla Bulan Firmalar Ne Kullanır?

 

  1. Eğer temiz su tesisatınızda kaçak varsa akustik dinleme cihazlarıyla tesisatınız kontrol edilerek kaçak noktası bulunur.
  2. Su kaçağı atık su tesisatındaysa kameralı cihazlarla tesisat boruları görüntülenerek su kaçağının yeri bulunur.
  3. Isıtma sistemlerinde veya sıcak su tesisatında bulunan arızaları termal kameralar kullanarak gösterebilmekteyiz.
  4. Bizi arayıp servis kaydı açtırdığınızda kaçak tespiti yapacak tüm cihazlarımızla evinize geliriz.

 

Bilgisayarla Su Kaçağını Bulan Firma

 

Gelişen teknoloji su tesisat sektöründe de gelişimini beli ederek su kaçağını cihazla gösteren firmaların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Duvarlarda oluşan rutubet, tavanda yaşanan sararmalar ve su damlamalarıyla kendini belli eden su kaçakları eski usullerle tamir edilmeye çalışıldığında ortaya çok büyük tadilat masrafları çıkmaktaydı. Tesisat ustası damlamanın olduğu yerden kırmaya başlar ve kaçak noktasını bulana kadar devam ederdi. Artık bu günler cihazlı tesisat firmaları sayesinde çoktan geride kaldı. Su kaçaklarını bulmak için boş yere ortalığı kırıp dökmek de tarihe karıştı.

İstanbul Tesisat, bünyesinde bulundurduğu su kaçak arama cihazları ve tecrübeli ustalarının yaptığı çalışmalar sayesinde su sızıntılarını kırmadan bulma hizmeti vermektedir. Mutlu müşterilerimize katılmak için yapmanız gereken tek şey bizi arayıp servis kaydı açtırmak. Konusunda uzman tesisatçılardan oluşan ustalarımızı en kısa zamanda size yönlendirerek probleminizin çözümü açısından çalışmalarımızı başlatırız. Tüm tesisatınızı kontrol ederek sorunun kaynağını bulduktan sonra çözümü için çalışmalara başlanır. Yaptığımız işe bıraktığımız servis formu ile garanti veririz. Firmamızın yaptığı çalışmalar, hiçbir belirtisi olmayan ancak ilerde size sorun teşkil edebilecek tüm sorunlar hakkında bilgi verebilir.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.