Kamerayla Su Tesisat Kaçaklarına Bakan Firma

Banyonuzda nereden geldiğini bilmediğiniz bir su akıntısı mı var? Duvarlarınızda rutubet ve küf mü oluşuyor? Üst kat banyo tavanından su mu damlıyor? Telaş etmeyin, tüm bu sorunlarınızı çözümü İstanbul Tesisat! Hem de hiçbir yeri kırmadan ve tadilata gerek kalmadan! Nasıl oluyor merak ediyorsanız yazımızı okumanız yeterli.

kamera-ile-su-kacagina-bakan-tesisatci-sirketler-34

Kamerayla Su Kaçağı Bulan Firma

İstanbul Tesisat, evinizde kaynağı bilinmeyen su kaçaklarını cihazla tespit ederek, tamirini yapan bir cihazlı tesisat firmasıdır. Hepimizin belki de en korkulu kâbusu su kaçaklarıdır. Kamerayla su kaçağı tespiti yapan tesisatçı aradığınızda karşınıza birçok firma çıkacaktır. Ancak bu işlemi gerçekten yapan bir tesisatçının mutlaka atık su tesisatı kaçaklarını tespit edip, tamirini yapabiliyor olması lazım. Eline temiz su tesisatı kaçaklarını bulan cihazlar alan herkes su kaçağı tespiti yapacak diye bir şey yok. Su sızıntılarının tespit edilmesi için bu iş üzerinde deneyime de sahip olunması gerekiyor. Eski usul yöntemlerle çalışan ustalar bunun önemini zaten bilir.  

Üst kattan damlayan su her zaman bir üstteki daireden gelmez. Su en rahat çıkabileceği noktadan kendini dışarı verir. Bu yüzden dinleme cihazları kullanan ustalarımız su sızıntısının yerini bulmadan kırma işlemine kesinlikle girişmez. Bazen su kaçaklarının nedeni gider borularındaki tıkanmalardır. Bu tıkanıklıkları açacak ekipmanı ve deneyimi bulunmayan bir su tesisatçısı problemi çözemez. Uzun yıllardır İstanbul’da su tesisatı servisi olarak hizmet veren firmamız, her türlü su kaçaklarını tespit ederek tamirini yapabilecek ekipman ve ustaları bünyesinde bulundurmaktadır. Yaptığımız tüm işlerde müşterilerimize garanti vermekteyiz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kamerayla Çalışan Tesisat Firmalarının Kullandığı Cihazlar

Su kaçağının tespit edilmesi için farklı cihazlar kullanılmaktadır. Öncelikle su kaçağının temiz su tesisatında mı, yoksa kirli su tesisatında mı kaynaklandığı önemli olduğu kadar, sıcak su kaçağı mı, yoksa soğuk su kaçağı mı olduğu da mühimdir. Tüm bu su kaçakları için kullanılan cihazlar birbirinden farklıdır. Su sızıntısının tespitini yapan firma öncelikle temiz su tesisatına bakmalıdır. Su sızıntısı tespiti yapan firmaların kullandığı cihazlar;

  • Nem Ölçer
  • Termal Kamera
  • Akustik Dinleme Cihazı
  • Pis Su Kamerası
  • Ustanın en önemli cihazı tecrübesidir.

kamerali-cihazla-su-kacagina-bakan-sirket-41

Kameralı Cihazlarla Su Kaçağına Bakan Servis

Pis su tesisatlarında bulunan atıklar yüzünden atı su tesisat kaçaklarının yerini tespit etmek oldukça zordur. Hele ki tesisattaki kaçağı bulmak için eski yöntemleri kullanan biri yüzünden boş yere kırılıp dökülen banyoda bir de yanlışlıkla borular kırıldıysa sorun içinden çıkılmayacak bir hal alır. Boş yere masraf çıkmasının yanı sıra vakit kaybı da yaşanır. Tadilat süreci başlatılmak durumunda kalır. Üstelik pis su tesisatında bulunan atıkların ortaya çıkarak evi batırması da cabası.  Böyle bir durumla karşılaşmamak için kameralı cihazla su kaçağı tespiti yapan firma çağırmak en mantıklı çözüm olacaktır.

kamerayla-su-akan-yeri-bulan-firma

Kameralı su kaçağı tespiti yapmak için tesisatta rahatlıkla hareket edebilecek kadar esnek bir kamera pis su atık tesisatına gönderilir. Kameranın gezdiği atık su borusu içindeki görüntüyü izleyen tesisatçı ekibimiz boru içindeki tıkanıklığı kolayca tespit edebilir. Pis su atık borularında yaşanan tıkanmalar, su akışına izin vermediğinden ek borularının bağlantı noktalarından sızdırma yapmasına neden olabilir. Tıkanıklık robot makinelerle açıldıktan sonra tekrar kamera gönderilerek kontrolü sağlanır. Atı su tesisatındaki kaçakların nedenlerinden biri de boruların hasar görmesidir. Kamerayla borunun hasarlı kısmı tam olarak tespit edilerek hasarlı bölgede birkaç fayans kırılarak tamiri sağlanabilir. Birkaç saat içerisinde su kaçağı sorununuzdan kurtulmanızı mümkün sağlayan firmamızı arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz.

Boru Kamerasıyla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firmalar

Boru kameraları görüntü veren sistemler sayesinde pis su hatlarında ki tesisatlarındaki kaçakları kolaylıkla tespit edebilen cihazlardır. Üstelik boru içini gösteren kamerayla su kaçağı tespiti yaptırmak sizi tadilat masraflarından kurtarabilen bir yöntemdir. Çünkü kombi barınız sürekli düşüyor ve su takviyesi yapmanız gerekiyorsa tesisatınızda su kaçağı olabilir. Ayrıca su kaçağını kırmadan tespit etmekle kalmıyor, onarımını da garantili olarak yapıyoruz.

Kırmadan Su Kaçağı bulan Firma

Su kaçaklarında önemli olan müşteriyi en az masrafla sorundan kurtarmaktır. Firmamız bu düşünceyi benimseyerek, son sistem teknolojik cihazlarla su kaçağı tespiti yaparak tadilat masraflarına son vermektedir. Evinizde yaşadığınız su kaçağı problemlerine kırmadan çözüm getiren firmamızdan servis almak için bir telefonunuz yeterli. İstanbul ve Anadolu yakasında kırmadan su kaçağı tespit hizmeti veren firmamız size en yakın ekibi yönlendirerek sorununuzun kısa sürede çözüme ulaşmasını sağlayacaktır.

kamera-ile-su-tesisatlarindaki-kacaklari-tespit-eden-tesisatci-40

Kimyasalla Su Kaçağı Tamiri Yapan Firma

Özellikle kapalı devre ısıtma tesisatlarında su kaçağını kimyasal kullanarak onarıyoruz. Onarıcı kimyasal kullanarak su kaçağı tamiri yapan firmamız yaptığı işleme garanti vermektedir. Kimyasal kullanımının kombi ve tesisat sistemine hiçbir zararı yoktur. Makine vasıtasıyla tesisata gönderilen kimyasal kaçağın olduğu noktada kristalleşerek onarımını yapmaktadır. O halde ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamerayla Su Kaçağına Kaça Bakıyorsunuz?

İnternette dolaştığımızda kameralı su kaçak tespit fiyatlarıyla ilgili bir sürü rakamla karşılaşıyoruz. Ancak unuttuğunuz bir nokta aradınız şey bir ürün değil, işçilik kalitesine göre değişkenlik gösteren hizmettir. Hizmet satın alırken karşınızda ki firma fiyatını yaptığı işe göre belirler. Çünkü ustası kaliteli olan bir firmanın yaptığı işçilikte kalitelidir. Üstelik hiç kimse kaliteli bir hizmeti ayağınıza kadar ucuz bir fiyatla getiremez. Getirmez demiyoruz, getiremez diyoruz. Çünkü maliyet analizi yaptığında iki çalışanın kameralı cihazla yaptığı kontroller 150 TL’nin altına düşüremez. Kullanılan cihazlar kadar ustaların tecrübesi de önemli bir konudur. Kamerayla su kaçağı arızasını buldurmak isteyen kişilere iyice araştırmadan bu hizmeti almamalarını öneriyoruz. Ayrıca su sızıntısı tespiti yapan firmamızın memnun müşterilerine referanslarımızdan ulaşabilirsiniz. Çünkü ustalarımızın yıllar boyunca edindiği tecrübeler ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde bulamadığımız su kaçağı yoktur.

Su Kaçağı Belirtileri Nelerdir?

Evinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız kaçağın hangi sistemde olduğunu birkaç kontrol sayesinde öğrenebilirsiniz. Aşağıda sizin için yapacağınız bu kontrolleri listeledik.

   • Tüm vanalar kapalı olduğu halde su saati dönmeye devam ediyorsa temiz su tesisatında kaçak olabilmektedir.
   • Evinizde tavandan aşağı süzülen su damlacıkları varsa üst katınızda su kaçağı olabilmektedir.
   • Duvarların üst kısımları rutubetleniyor ve kötü kokular yayılıyorsa üst katınızda atık su kaçağı olabilmektedir.
   • Kombiniz sürekli su eksiltiyorsa ısıtma tesisatınızda kaçak olabilmektedir.
   • Kombinizin barı sürekli düşüyorsa ısıtma tesisatında kaçak olabilmektedir.
   • Yerden bir metre yükseğe kadar rutubet ve nemlenme yaşıyorsanız su tesisatınızda kaçak olabilmektedir.
   • Normalin üzerinde su faturası ödüyorsanız su kaçağı olabilmektedir.
   • Parkelerinizde kabarma yaşıyorsanız su kaçağı olabilmektedir.

Firmamız teknolojik cihazlar ve yılların tecrübesiyle su sızıntılarının yerini noktasal olarak tespit edip, tamirini yapabilmektedir. O halde siz de hizmet kalitemizden yararlanma için servis kaydı açtırmanız yeterli. Arayın en kısa sürede gelip su kaçağı sorununa son verelim.

Kamerayla Su Tesisatına Bakan Firma Hizmetlerinin Avantajları

Kamerayla su tesisatına bakan firma desteği alarak profesyonel bir hizmete ulaşmak istiyorsunuz değil mi? Bu durumda kameralı su tesisatı kontrolü yapan firmanın size ne tür avantajlar getirdiğine bir göz atmanın çok çok önemli olduğunu ifade etmek şarttır. İstanbul Tesisat olarak beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamayı amaçlıyoruz. Böylelikle kameralı su tesisatı kontrolü yapan su tesisatçısı sayesinde pek çok ayrıcalığı elde etmek mümkündür. İşte kamerayla su tesisat kontrollerinin getirdikleri!

 • Kırıp dökme olmaksızın su tesisatının kontrol edilmesi mümkündür,
 • Doğru bir tespit sayesinde noktasal belirleme gerçekleşmektedir,
 • Çalışma alanının hijyenik anlamda olumsuz etkilenmesi söz konusu değildir,
 • Çözüm odaklı bir hizmet olarak kabul edilmektedir,
 • Zaman tasarrufu sağlayarak daha başarılı bir çözüme olanak sağlar,
 • Kısa sürede tespit edilebildiği gibi onarım süresi de çok hızlıdır.

Kamera ile Su Tesisatına Bakan Usta

Kamera ile su tesisatı kontrolü yapan usta sayesinde siz de profesyonel bir hizmet alabileceğinizi biliyor muydunuz? İstanbul Tesisat olarak profesyonel bir yaklaşımla hizmet sunan kamera ile su tesisatına bakan usta çözümlerinden faydalanmanıza olanak sağlıyoruz. Üstelik beklentilerinize uygun bir hizmet ortaya çıkarmayı arzu eden İstanbul Tesisat ekibi uygun fiyatları da sizlerle buluşturmaktadır. 

Bütçenize uygun ve kalitesiyle tam anlamıyla profesyonelliği öne çıkaran bir hizmete ulaşmanızı sağlıyoruz. O halde size sadece ekibimizle iletişime geçerek kamerayla su tesisatına bakan tesisatçı hizmetlerinden yararlanma kalıyor.

Yorum yapın

Tıkla Ara