ROBOTLA KANAL TIKANIKLIĞI AÇMA KIRMADAN

robot-makine-ile-tikali-kanal-borusu-acan-servis-56

Patlayan lağım borularını kanal açma servisi sayesinde yaptırabilirsiniz. Kanal tıkanıklıklarında kanalizasyon çukuruna gidemeyen atık sular, evinizden taşmaya başlar. Tıkanmanın genel sebepleri arasında, kanal borularında çökme olduğu ortaya çıkmaktadır. Toprağın ağırlığına daha fazla dayanmayan kanalizasyon boruları, bir noktada ezilerek pis suların önünü kapatır. Kanal açma makinesiyle tıkalı boruyu açtıktan sonra, kamerayla tıkanıklığın nerede olduğunu size gösteririz. Çöken yerde bulunan boru uzun mesafede olduğu zaman, her yeri kazarak bulmak gerekebilir. İstanbul Tesisat bu yöntemin yerine, aletle borunun çöken yerini buluyor. Kanal borusu nereden geçiyor, kaç metre derinlikten gidiyor bütün bu bilgileri verebiliyor.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

kamerali-cihaz-ile-tikaniklik-acma-yontemleri-istanbul-87

Bahçedeki Kanal Tıkanıklığı

Evinizde, bahçenizde kazı yapılmadan kanal tıkanıklığının açılmasını istiyorsanız firmamızdan yararlanabilirsiniz. Ekibimiz tıkalı kanalı açmak için, ilk önce detektörlü sistemlerle tıkalı olan bölgeyi tespit eder, daha sonra da robot hizmeti ile boruya susta gönderir. Çelik sustalar robot yardımı ile tıkalı noktada çalışma yapar. Kanal açma makinesiyle yapılan hizmetler doğrultusunda firmamız ilklerden biri olarak işini en iyi yapan firmadır. Size açılan kanalın ne kadar süre sonra tıkanacağı hakkında bile bilgi verir. Tecrübeli ekiplerimiz, kanal görüntüleme kameraları sayesinde, açılan borunun içerisinde tıkanmaya neyin sebep olduğunu gösterir. Sektörde detektörlü kameralara sahip tek firma olmayı başaran İstanbul Tesisat, tıkanıklığı açılmayan kanal borularında, tıkanan yerin noktasal tespitini yapmaktadır.

Gider Borusu Tıkanıklığı

Firmamız tuvalet ve lavabo gider borularında sürekli yaşanan tıkanmaları araştırıp, tıkanıklığa sebep olan ana kaynağın tespitini % 100 çözümle yapmaktadır. Kameralı sistemlerle, boru içerisinde tıkanmaya neler sebep olmuş, gider borunuzun tam olarak tıkanıklık neresinde, sinyal gönderen kameralar ile bulmaktayız. İstanbul Tesisat ekibi olarak her türlü boruda tıkanıklık açmaktayız. Kanal tıkanıklıklarınızı en son teknolojiyle açıyoruz. İşlerinde profesyonel ustalarımız, tıkanmış kanalları robot makine yardımıyla, kırmadan, evinize zarar vermeden, son derece modern bir biçimde açar. Kamerayla görüntüleme yaparak, sizin bilgi sahibi olmanızı sağlar. Açılan borunun içinde, tıkanıklığa neyin sebep olduğunu gösterir. Tıkanıklık olan borunuzu açtırmak istiyorsanız, tıkanıklığa neyin sebep olduğunu öğrenmek istiyorsanız, bize ulaşıp servis kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. İstanbul Tesisat profesyonel ustalarıyla sizlere hizmet vermeye hazırdır.

robot-cihaz-ile-tikali-gider-acma-sekilleri-65

Kanal Neden Tıkanır

 

Kanal tıkanıklıklarının başlıca nedeni çökmelerdir. Kanal borularının zamanla toprağın ağırlığını kaldıramamasıyla oluşan çökmeler kanalı tıkayarak pis suyun akışına engel olur. Bazı kanal tıkanıklıklarının nedeni ise giderlerden gönderilen, kâğıt havlu, bez, tuvalet kâğıdı, kadın pedi gibi erimeyen maddelerin borularda birikerek tıkanıklığa neden olmasıdır. Bir başka kanal tıkanıklıkları ise derz, harç, çimento gibi inşaat malzemelerinin giderlerden kanal borularına kaçırılmasıdır. Bu maddeler zamanla taşlaşarak pis suyun önünü kapatmaktadır. Kanal tıkanıklıklarını en kısa zamanda ve ucuz yolla açtırmak istiyorsanız yapmanız gereken şey kırmadan robotla kanal tıkanıklığı açan firma bulmaktır. Bu şekilde sorununuza en kısa yoldan çözüm bulmuş olursunuz. İstanbul Tesisat, her türlü tesisat konusunda yanınızda olduğu gibi kanal tıkanıklığı açma konusunda da son teknoloji ekipmanlarla yanınızda.

Tıkla Ara