Profesyonel Cihazlar ile Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Profesyonel-Cihazlar-ile-Kirmadan-Su-Kacagi-Bulma

Su tesisatınızdaki sızıntıları, kaçak bulma ekibimiz bulur ve tamirini yapar. Su tesisat sektöründe, su kaçağı ekipman ve çalışan eleman kadromuzla, gününde ve saatinde hizmet vermekteyiz.

Su Kaçağı Tespiti Nedir?

Gelişen dünyamızla birlikte birçok sektörde de önemli değişimler oldu. Artık teknoloji, hayatımızın her bir santimetre karesine öyle işledi ki; her alanda gelişen teknolojinin etkilerini görmek mümkün. Tabi gelişen teknoloji, beraberinde hayatımıza sayısız kolaylık da getirdi. Önceleri bize külfeti olan birçok iş, artık çok daha ucuz ve pratik bir hale geldi. Buna örnek olarak kabuslarımız olan su sızıntıları ya da diğer bir deyişle su kaçaklarını gösterebiliriz. Su sızıntıları geçmiş yıllarda insanların en büyük sıkıntılarından biriydi. Kimi zaman alt komşumuz kapımızı çalar ve küvetimizden akan suların banyosunun tavanını mahvettiğinden bahseder, kimi zaman klozetten akan sızıntıdan şikayet eder, kimi zaman da sanki bir yerde minik bir musluk açık kalmışcasına evimizin muhtelif yerlerinden sular fışkırırdı. Bazen çözüm olsun diye birkaç kez klozet, bazen küvetleri değiştirirdik. Bazen de banyoyu tümden kırar, ne var ne yoksa yenilerdik. Ama tüm bu çalışmalar nafile olur, bizim inatçı su sızıntısı kendine bir yol bulur ve yine akmaya devam ederdi. Çoğu zaman bu su sızıntısı (Su kaçağı) alt ya da üst komşumuzla kara kedi gibi aramıza girerek aramızı açardı. Velhasıl, ne yapsak, ne etsek bu su sızıntısı bir kere başımıza musallat olmuşsa, çok akıllı ve maharetli bir usta buluna kadar bu eziyet devam ederdi.

Devam ederdi diyoruz; çünkü bu geçmiş yılların yöntemleri idi. Artık tüm sektörler gibi gelişen teknolojinin nimetlerinden biz de faydalanıp, müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermeye çalışıyoruz. Kırmalar, dökmeler, tadilatlar komşularla su sızıntısı yüzünden kavgalar, küvet vs. değiştirmeler sona erdi. Ustalık tecrübemiz ile teknolojiyi birleştirerek, müşterilerimize kusursuz bir hizmet sunuyoruz. En kısa zamanda en iyi hizmeti sunmak için, size bir telefon kadar uzaktayız.

Profesyonel Cihazlarla Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Artık evinizin herhangi bir köşesinden gelen su sızıntıların, üst komşunuzdan size doğru akan sızıntıların evin hiçbir yerine zarar vermeden robot makineler ile yerini tespit etmek mümkün. Profesyonel cihazlarla su kaçağı bulan ustalarımız işlerinde teknolojinin de yardımıyla dikkatli ve titiz bir çalışmayla, sızıntının yerini tespit eder. Su sızıntısından şikayetiniz varsa bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır. Sizlere cüzi fiyatlara en kaliteli hizmeti vermeye hazırız.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

İstanbul Tesisat, profesyonel cihazlarla, kırmadan su kaçağı tespiti yapan ve bünyesinde, her türlü kaçak, sızıntı tespiti için gerekli olan ekipmanları bulunduran en iyi firmalardan biridir. Evinizde oluşan herhangi bir su kaçağını termal kameralı cihazlarla kırmadan tespit ederek, tamirini yapıyoruz. Bunun için bizi arayıp servis kaydı açtırmanız yeterli. Size en yakın ekibimizi yönlendirip yanlarındaki son teknoloji kaçak tespit cihazlarıyla kaçağın yerini bulmalarını sağlıyoruz. Kırmadan yapılan kaçan tespit işlemi sonrasında ekibimiz size kaçağın yerini gösteriyor. Tespit çalışmasının ardından tamirat için fiyatlandırma yapan ustalarımız onayınız halinde hızlıca tamirata başlıyor. Su kaçağı tamirinin ardından hazırladıkları raporu size bırakan ustalarımız yaptıkları işin garanti altına alıyorlar. Aynı bölgede yeniden kaçak oluşması dahilinde sizden hiçbir ücret alınmadan garanti kapsamında uygulama yapılıyor.

Tıkla Ara