profesyonel-ekip1
Profesyonel Ekip

Firmamızın yaptığı işlerde başarılı olmasının arkasında yatan en büyük etken profesyonel ekiplerimizdir. İşe alınan tüm personeller deneyimli ustaların yanında yeterli eğitimi ve iş tecrübesini aldıktan sonra servis ekibi olmaya hak kazanırlar.

servis-garantisi1
Servis Garantisi

Su tesisat arızalarına ürettiğimiz çözümler müşteri isteğine göre kalıcı yada geçici olabilir. Fakat değişmeyen bir şey vardır her zaman yaptığımız işlerle ilgili servis garantisi vardır.

teknolojik-ekipman1
Teknolojik Ekipman

Su tesisat alanında arızalara kırmadan çözüm üretmek için geliştirilen her türlü teknolojiden faydalanmaktayız. Arızaya çözüm üretmek ve en az hasarla işi bitirmek için dinleme, görüntüleme vb. teknolojik sistemler şarttır.

musteri-memnuniyeti1
Müşteri Memnuniyeti

Bir müşterinin yaptıracağı işte dikkat edeceği en önemli hususlar söylenilen vakitte işin yapılması ve işlem sonunda yapılan işerin bizim sorumlu olduğumuz kısmına garanti verilmesidir. Bu iki kriterde firma olarak en hassas olduğumuz konulardır.

istanbul-tesisat-personel-min
istanbul-tesisat-kimdir-min

Bizden Haberler

Personel Alımı

03 Haziran 2016
Firma olarak personel alımı konusunda son derece titiz ve dikkatli davranırız. Çünkü sektörümüz icabı çalıştıracağımız personel bizi temsil eder ve her hareketinden firmamız sorumludur. Bu bilinçle işe gerekli araştırmalar yapıldıktan sonra işe alınan personel daha sonra geliştirilmeye ve eğitilmeye devam edilir. Öncelikle en deneyimli ustaların yanında işi öğrenir tecrübe kazanır ve pişerler. Deneyimli ustalarımızın yanında bir süre çalıştıktan sonra ustanın onayı doğrultusunda bir servis personeli olmaya hak kazanırlar. Bu sistemde işi tam anlamıyla öğrenemeyen yada iş ahlakına sahip olmayan personel servise çıkarılmaz. Bu sayede müşteri memnuniyeti en üst derecede olur.

Avrupa Yakası Şube

Sakıp Sabancı Cad. No 23A Kocasinan / Bahçelievler
info@istanbultesisat.com.tr
0212 647 10 10

Sürekli Yenileniyoruz

03 Haziran 2016
Hizmet verdiğimiz su tesisat sektörünün eskiden teknoloji ile hiç alakası yoktu, çünkü her yer kırılıp dökülerek arızalar tamir ediliyordu. Ancak şimdi İstanbul tesisat var ! Teknolojiyi yakından takip ederek sizlere sürekli daha az hasar çıkararak sorunlardan kurtulmanız için çalışıyoruz. Bunu yaparken sürekli kendimizi yeniliyoruz ve teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Alanımızda dünyanın en ileri su tesisat teknolojileri ile eş zamanlı hizmet veriyoruz. İdda ediyoruz eğer su tesisat sektöründe kullanılan herhangi bir teknolojik cihaz İstanbul tesisatta yoksa, o cihaz henüz üretilmemiştir !

Anadolu Yakası Şube

Nil Cad. Nil Sok. No2 Zümrütevler / Maltepe
info@istanbultesisat.com.tr
0216 340 55 55