Su Kaçak Tespiti

dinleme-cihazi-ile-su-kacagini-noktasal-olarak-tespit-eden-firma-704

Kırmadan dökmeden su kaçak tespiti yapan firmamız sektörde lider 5 firmadan biridir. Artık bulunamayan su kaçağı kalmayacak. Su sızıntılarının atık su borusunda mı yoksa temiz su borusunda mı olduğunu biz buluyoruz.
Sızıntı yapan bölgenin tamirini istenildiği takdirde yapıyoruz. Su sızıntısını nerede olursa olsun bulup çıkarıyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Açık alan taramalarında bahçe sulama borusu su kaçak tespiti ve daire içi su kaçak tespitlerini yapıyoruz. Özellikle yangın tesisatları yapımında dış hatlarda kaçak olabiliyor su kaçak cihazı sayesinde bu işi zahmetsizce yapıyoruz. İstanbul tesisat fiyatlarıyla da size en ekonomik çözümler sunuyor.

Evinizde ve iş yerinizde su kaçağımı var. Faturanız yüksek mi geliyor. Bu kaçağın yerini mi bulamıyorsunuz. Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz. Alt daireye su sızıntısı mı var. Artık sorun değil. Arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamirini yapalım.

robot-makine-ile-su-sizintisini-bulan-firma-703

Temiz ve Pis Su Kaçak Tespiti

Su kaçakları elektronik cihazlarla hiçbir yer kırılmadan tespit edilir, tamiri garantili olarak yapılır.

Su Kaçak Bulma Servisi

Evinizde, iş yerinizde, fabrikalarda su kaçakları elektronik cihazlarla hiçbir yer kırılmadan tespit edilir, tamiri garantili olarak yapılır.

  • Su kaçaklarınızı tespit ve tamirlerini garantili yapıyoruz.
  • Su kaçaklarını son teknoloji cihazlarla yerini noktasal olarak buluyoruz.
  • Yangın tesisatı, hidrant hatlarını su kaçaklarını noktasal buluyoruz.
  • Bahçe sulama tesisat kaçaklarını noktasal buluyoruz.
  • Yer altı tesisatları, yangın tesisatı, bahçe sulama tesisatı, su tesisatı, buhar tesisatı, hava tesisatı, gaz tesisatı, ısıtma soğutma tesisatları kaçaklarını noktasal olarak buluyoruz.

pis su borusunda su kaçağı arayan şirketBinalardaki su sızıntısı ve rutubeti 1 günde noktasal olarak tespit ediyor ve sizin bize bıraktığınız gibi size geri teslim ediyoruz.

  1. İş yeri veya konutlarınızdaki temiz veya atık su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor ve onarıyoruz.
  2. Bina bodrumlarına sızan suyu tespit edip binalarınızın temeline zarar vermesini engelliyoruz.
  3. Beton veya toprak altında kalmış rögarları tespit ediyoruz.

Evinizde veya iş yerinizde oluşan su kaçaklarının yerini bulamıyorsanız bir uzman yardımı almanız gerekmektedir. Su tespitini cihaz yardımıyla kırma dökme yapmadan bulup onarımını yapıyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara