Su Kaçağı Onarımı | Su Kaçak Bulma

Su-Kacagi-Onarimi-Su-Kacak-Bulma

Ek yerlerinden ayrılmış su borularında su kaçağı onarımı, cihazlı ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Kopmuş su borusuna plastik boru yapıştırma işlemi cihazını uygun ısı derecesinde çalıştırarak onarımıyla yapılır. Yeni yapılan plastik borularda su kaçağı ortaya çıktığında, kaçağın nerede olduğunu düşünmenize gerek yok. Firmamız su kaçak bulma makinelerini kullanarak, borunun patlayan yerini tespit etmektedir. Kısa sürede çözüm üreten ekiplerimiz, yaptığı tüm onarımlarda garanti vermektedir. Yapılan iş için açıklamalı bir şekilde servis formu doldurulmaktadır. Sözleşme niteliğinde olan bu servis formu, yaptığımız işin garantisidir. Merkezimize ulaşan servis formları, bilgisayara kayıt edilmektedir. Böylece ödediğiniz ücret garanti altına alınır. Konutunuzda aynı şikâyetin ortaya çıkması durumunda, garantimiz sayesinde ücretsiz olarak onarımı yapılmaktadır.

Uzun süren zahmetlere gerek kalmadan kaçak olan bölge bulunarak onarım yapılmaktadır. İstanbul Tesisat sizleri profesyonel ekipleriyle, son derece titiz çalışma prensibiyle bilgilendirip çözüme ulaştırıyor. Su kaçağı onarım ve tespit işi, firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır. Eski usul kırıp dökme, yerini özel robot cihazlara bırakmıştır. Su kaçağını bilgisayarlı cihaz ve kameralarla tespit edip, onarıyoruz. Atık su borularınız ve temiz su borularınız cihazlarla taranıp, su kaçağının noktasal yerini bulup orayı tamir ediyoruz. Üst kat komşunuzdan gelen veya sizden alt kata inen su kaçaklarına, bilgisayarlı yaparak evinize zarar vermeden kaçağın yerini tespit ediyoruz.

Su sızıntılarını artık kırmadan dökmeden kesin çözüm ile halledin. Yapmanız gereken firmamızı aramak ve servis istemektir. Firmamızdan en az bir gün önce servis yazdırın. Su sızıntısının tam yerini bulabilmek çok zor bir iştir. Ama firmamız Avrupa teknolojisini kullanarak ve tecrübeli su tesisat ustaları sayesinde kaçağın yerini bulur ve tamirini yapar.

Su Kaçağı Onarım Hizmeti

Su kaçağı ister banyodan, ister tuvaletten, isterse mutfağınızdan olsun her türlü gelişmiş makineye sahip firmamız su kaçağını bulmaktadır. Sektörde lider firmalardan biri olan firmamız siz değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Alanında birçok iş bulunduran İstanbul Tesisat evinizde veya iş yerinizdeki farklı su tesisat işlerini de yapmaktadır. Amacımız müşteriyi kazanmak olduğu için, farklı işleriniz için başka tesisatçılara yönlendirmiyoruz. Ekiplerimizde çalışan elemanlar, tecrübeli su tesisat ustalarıdır. Sizin de nereden geldiğini tespit edemediğiniz su sızıntısı veya su kaçak probleminiz varsa, bize ulaşın. İşlerinde son derece uzman olan ustalarımız su kaçak arama cihazıyla, su sızıntısının yerini net olarak tespit ediyor ve onarımını yapıyor. Sabırlı bir bekleyişin ardından kaçak bulunur bulunmaz, onarım süreci başlayacaktır. Tamiratı kısa süren onarımları, çalışmayı sürdüren ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Seramik döşenmesi mecburi olan alanlarda, onarımın bitiş süresi biraz gecikebilmektedir. Bunun nedeni tespit için gelen ekiplerin yanlarında fayans ustası bulunmamasıdır. Söz verdiğimiz gün ve saatte onarımın geriye kalanını tamamlamaktayız.

Su Kaçağı Tespit İşlemi Nasıl Yapılır?

Su kaçağı servis hizmeti için bizi aradığınızda hemen en yakın ekibimizi size yönlendiririz. Kaçağın yerini tespit edebilme için farklı cihazlar kullanırız. Kaçak yapan borunun tespitinin ardından kamera ile aldığımız görüntüyü müşteriye gösteririz. Ustalarımız kaçağın durumuna göre fiyatlandırma yaptıktan sonra müşterinin onayıyla tamirat işlemine başlanır. Su tesisatındaki kaçak tamir edildikten sonra tekrar görüntü alınır. Eğer fayans kırma işlemi yapılmışsa ve kaçak temiz su borularında ise ustalarımız müşteri ile fayans tamiri için randevulaşır. Temiz su borularında fayans tamirinin aynı gün yapılmamasının sebebi ekibimizde fayans ustası bulunmamasıdır. Eğer pis su gider borularında kaçak bulundu ise ekibimizdeki fayans ustası tamirini yapar ve müşteriye servis formu bırakarak yapılan işi garanti altına almaktadır. Siz de kırmadan kamera işe su kaçak bulma işlemi ve su kaçağı onarımı yaptırmak için bizi aramanız yeterli.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Kaçağı Nasıl Tamir Edilir?

Su kaçağı, su tesisatında karşı karşıya kalabileceğiniz en ciddi sorunlardan bir tanesi olarak kabul edilmektedir. Suyun boruların dışına sızmasıyla birlikte duvarlar, zemin ve tavanda oluşan rutubet yaşam alanınızın olumsuz etkilenmesine yol açmaktadır. Bu nedenle de bir su kaçağı ile karşılaşmanız halinde su kaçağı onarımı hizmeti almalısınız. Böylelikle suyun boru dışına sızmasını önleyebileceğiniz gibi su kaçağından kaynaklanan problemleri de kısa sürede ortadan kaldırabileceksiniz. Peki, su kaçağı tamiri nasıl yapılır?

Su tesisatınızda bir kaçaktan şüpheleniyorsanız ve bunun tamir edilmesini arzu ediyorsanız öncelikli olarak uzman bir su tesisatçısına başvurmalısınız. İstanbul Tesisat bu konuda size en iyi hizmetleri sunacaktır. Evinize gelen ekiplerimiz ses cihazı ile ya da kameralı su kaçağı tespiti gerçekleştirir. Suyun nereden sızdığı belirlenerek tamir işlemleri için ön hazırlıklar gerçekleştirilmektedir. Kaçağın noktasal tespiti sonrasında kırmadan su kaçağı tamiri süreci başlar.

Kırmadan Su Kaçağı Onarımı

Kırmadan su kaçağı onarımı, su tesisatınızdan kaynaklanan problemleri evinizi şantiyeye dönüştürmeden çözüm sağlar. Kamera ya da ses cihazı ile gerçekleşen su kaçağı tespiti sonrasında noktasal bir kırma yapılmaktadır. Böylelikle su tesisatınızın tamiri yapılmaktadır. Burada kırma maksimum 1-2 fayans kadar olacağından evinizde toz, inşaat pisliği ya da karmaşa ortaya çıkmayacaktır. Bu hizmet sizin için daha konforlu bir seçenek olarak kabul edilecektir. İstanbul Tesisat ile kırmadan su kaçağı tamiri hizmeti alarak yaşam alanınızda konforu yakalayabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara