Su Kaçağı Onarımı | Su Kaçak Bulma

Su-Kacagi-Onarimi-Su-Kacak-Bulma

Ek yerlerinden ayrılmış su borularında su kaçağı onarımı, cihazlı ustalarımız tarafından yapılmaktadır. Kopmuş su borusuna plastik boru yapıştırma işlemi cihazını uygun ısı derecesinde çalıştırarak onarımıyla yapılır. Yeni yapılan plastik borularda su kaçağı ortaya çıktığında, kaçağın nerede olduğunu düşünmenize gerek yok. Firmamız su kaçak bulma makinelerini kullanarak, borunun patlayan yerini tespit etmektedir. Kısa sürede çözüm üreten ekiplerimiz, yaptığı tüm onarımlarda garanti vermektedir. Yapılan iş için açıklamalı bir şekilde servis formu doldurulmaktadır. Sözleşme niteliğinde olan bu servis formu, yaptığımız işin garantisidir. Merkezimize ulaşan servis formları, bilgisayara kayıt edilmektedir. Böylece ödediğiniz ücret garanti altına alınır. Konutunuzda aynı şikâyetin ortaya çıkması durumunda, garantimiz sayesinde ücretsiz olarak onarımı yapılmaktadır.

Uzun süren zahmetlere gerek kalmadan kaçak olan bölge bulunarak onarım yapılmaktadır. İstanbul Tesisat sizleri profesyonel ekipleriyle, son derece titiz çalışma prensibiyle bilgilendirip çözüme ulaştırıyor. Su kaçağı onarım ve tespit işi, firmamız tarafından itinayla yapılmaktadır. Eski usul kırıp dökme, yerini özel robot cihazlara bırakmıştır. Su kaçağını bilgisayarlı cihaz ve kameralarla tespit edip, onarıyoruz. Atık su borularınız ve temiz su borularınız cihazlarla taranıp, su kaçağının noktasal yerini bulup orayı tamir ediyoruz. Üst kat komşunuzdan gelen veya sizden alt kata inen su kaçaklarına, bilgisayarlı yaparak evinize zarar vermeden kaçağın yerini tespit ediyoruz.

Su sızıntılarını artık kırmadan dökmeden kesin çözüm ile halledin. Yapmanız gereken firmamızı aramak ve servis istemektir. Firmamızdan en az bir gün önce servis yazdırın. Su sızıntısının tam yerini bulabilmek çok zor bir iştir. Ama firmamız Avrupa teknolojisini kullanarak ve tecrübeli su tesisat ustaları sayesinde kaçağın yerini bulur ve tamirini yapar.

Su Kaçağı Onarım Hizmeti

Su kaçağı ister banyodan, ister tuvaletten, isterse mutfağınızdan olsun her türlü gelişmiş makineye sahip firmamız su kaçağını bulmaktadır. Sektörde lider firmalardan biri olan firmamız siz değerli İstanbul halkına hizmet vermektedir. Alanında birçok iş bulunduran İstanbul Tesisat evinizde veya iş yerinizdeki farklı su tesisat işlerini de yapmaktadır. Amacımız müşteriyi kazanmak olduğu için, farklı işleriniz için başka tesisatçılara yönlendirmiyoruz. Ekiplerimizde çalışan elemanlar, tecrübeli su tesisat ustalarıdır. Sizin de nereden geldiğini tespit edemediğiniz su sızıntısı veya su kaçak probleminiz varsa, bize ulaşın. İşlerinde son derece uzman olan ustalarımız su kaçak arama cihazıyla, su sızıntısının yerini net olarak tespit ediyor ve onarımını yapıyor. Sabırlı bir bekleyişin ardından kaçak bulunur bulunmaz, onarım süreci başlayacaktır. Tamiratı kısa süren onarımları, çalışmayı sürdüren ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Seramik döşenmesi mecburi olan alanlarda, onarımın bitiş süresi biraz gecikebilir. Bunun nedeni tespit için gelen ekiplerin yanlarında fayans ustası bulunmamasıdır. Söz verdiğimiz gün ve saatte onarımın geriye kalanını tamamlamaktayız.

Su Kaçağı Tespit İşlemi Nasıl Yapılır?

Su kaçağı servis hizmeti için bizi aradığınızda hemen en yakın ekibimizi size yönlendiririz. Su kaçağını yerini tespit edebilmek için farklı cihazlar kullanırız. Kaçak yapan borunun tespitinin ardından kamera ile aldığımız görüntüyü müşteriye gösteririz. Ustalarımız kaçağın durumuna göre fiyatlandırma yaptıktan sonra müşterinin onayıyla tamirat işlemine başlanır. Su tesisatındaki kaçak tamir edildikten sonra tekrar görüntü alınır. Eğer fayans kırma işlemi yapılmışsa ve kaçak temiz su borularında ise ustalarımız müşteri ile fayans tamiri için randevulaşır. Temiz su borularında fayans tamirinin aynı gün yapılmamasının sebebi ekibimizde fayans ustası bulunmamasıdır. Eğer pis su gider borularında kaçak bulundu ise ekibimizdeki fayans ustası tamirini yapar ve müşteriye servis formu bırakarak yapılan işi garanti altına alır. Siz de kırmadan kamera işe su kaçak bulma işlemi ve su kaçağı onarımı yaptırmak için bizi aramanız yeterli.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkla Ara