İstanbul Wc Tıkanıklık Açma Servisi

tikali-gideri-kamerali-alet-ile-acma-servisi-istanbul-209

Firma olarak tıkanıklık açma işlemini, profesyonel kadromuzla yapmaktayız. İstanbul tuvalet açma firması olarak tuvalet tıkanıklığı açma, tıkanık lavabo ve her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme sistemleri ile görüntülenmeleri işlemlerini tek kalemde yapıp, sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
watsap

Lavabo gideri tıkanması, mutfak gideri tıkanıklığı; tuvalet, wc, klozet tıkanık açma servisimiz ile siz değerli İstanbul halkına hizmet veriyoruz. İstanbul Tesisat bu işin öncülerinden biridir. Firmamız kameralı tıkanıklık açma servisini ilk kuran firmalardandır. Çoğu firma, kamera fiyatı pahalı olduğu için açtığı tıkanıklığı kamera ile göstermez firmamız ister kameralı, ister kamerasız olarak tıkanıklığı açmaktadır. Ancak siz yine de açılan tıkanıklığı mutlaka kamera ile görüntületin. Çünkü açılan tıkanıklık sadece robotun geçebileceği kadar da olabilir. Tam açılmayabilir. Bu yüzden tıkanan yerin bir daha tıkanmamasını sağlamak için, görüntüleme yaptırın. Tıkanmaya neden olan şeyin ne olduğunu, kamera ile görebilirsiniz. Kameralı tıkanıklık açma sadece İstanbul Tesisat’ta. Bizi çekinmeden arayabilirsiniz.

wc-tikanikligini-robot-makine-ile-acma-servisi-istanbul-208

İstanbul Kamerayla Tuvalet Açan Tesisatçı Usta

İstanbul tuvalet-mutfak-banyo gideri açma operasyon ekibimiz, tıkanan giderleri teknik yöntemlerle çözer. Son derece modern ve kaliteli çalışır. Tıkanan banyo, duş, küvet giderinizi, tıkanıklık açma makinesi yardımıyla kırma dökme yapmadan açar.

Kameralı tıkanıklık açma için, telefonda mutlaka kamera istediğinizi belirtin. Çünkü birçok şahıs bu işi bireysel olarak yapıyor ve bir şirket veya kurum olmadıkları için tıkanıklığı bir şekilde açıp suyun gitmesini sağlıyorlar. Siz de sorunun çözüldüğünü düşünerek, herhangi bir girişimde bulunmuyorsunuz ve kamera aklınıza dahi gelmiyor. Aradan 1 hafta geçtikten sonra, tıkanan gider için ulaşmaya çalıştığınız usta telefonuna bakmayabilir. Çünkü her işin sonunda aynı sorun yaşanır. Kamerasız tıkanıklık açma işlemi ancak bu kadar olur. Çünkü açan usta da bir şey görememiştir. Size “Ben oradayken su gitti mi, gitti. Yapacak başka bir şey yok, diyecektir.

Kamerayla Gider Tıkanıklığı Açma

Giderlerde yaşanan tıkanmaların çeşitli sebepleri vardır. Eğer kamera olmadan sebebini bilmediğiniz bir gideri açtıysanız, suyun gitmiş olması tıkanıklığın açıldığı anlamına gelmez. Boru içindeki sert bir cisim yerinden oynasa da su gider ancak tekrar tıkanacaktır. Fakat kamera olsa cisim görülür, çıkarılana kadar makine ile çalışma yapılır. Daha sonra tekrar kontrol edilir ve cismin gittiği hattın açıldığı görülünce, işlem tamamlanmış olur. Böylece işe garanti de verilebilir.

Kamera kullanarak gider tıkanıklığı açan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Son teknoloji servis ekipmanlarımız, ve konusunda uzman cihazlı tesisatçı ustalarımız kanal borularında kamerayla tıkanıklık açma hizmetini İstanbul’un tüm ilçelerine vermektedir. İstanbul tıkalı boru açma servisi İstanbul Tesisat size kamerayla görüntüleme yaparak hizmet vermektedir. Verdiğimiz hizmetlerden bazıları aşağıda listelenmiştir.

  • İstanbul kanal açma servisi
  • İstanbul tuvalet açma servisi
  • İstanbul Klozet açma servisi
  • İstanbul Gider açma Servisi
  • İstanbul Pimaş açma servisi
  • İstanbul mutfak gideri açma servisi
  • İstanbul lavabo açma servisi

Firmamız telefonun ucunda sorunlarınızı gidermek için beklemektedir. Siz de bizi arayarak makineyle tıkanıklık açma hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara