Robotla Tıkanık Pis Su Gideri Açma

robot-makine-ile-tikaniklik-acma-yapan-yerler-63

Görüntülü sistemle, tıkanık pis su gideri açma işlerinizin acil olarak çözülmesi en önemli konudur. Evi su basmadan önce, robotlu ya da robotsuz hemen tıkanıklığın açılmasını gerekmektedir. Bize kayıt bırakıldığı andan itibaren, evinize en yakın ekiplerimizi araç takip sisteminden kontrol ederek yönlendirmesini sağlamaktayız. İstanbul Tesisat servis araçlarının tümünde pis su gideri açmak için makineler bulunmaktadır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kameralı tıkanıklık açmanın faydaları

Bir gider borusunun ne zaman tıkanacağı hiç belli olmaz. Mağdur olmamak için, tıkandığı anda robotla çalışan bir firmanın, giderin çabucak açılması gerekmektedir. Bu anlayışı benimsemiş bir firmadan alacağınız hızlı hizmet, sizi memnun edecektir. Eviniz kirlendikten sonra gelen cihazlı tesisatçının size bir faydası olmayacaktır. Çünkü olan olmuş, taşan pis su gideri evinizde uzun sürecek, masraflı bir temizlik gerektirmiştir. Unutulmamalıdır ki pis suyun giderden akması demek tıkanıklığın açılması demek değildir. Ufacık bir delik dahi açılsa, su gider ama tıkanıklık açılmış olmaz. Bu sebepten dolayı kameranın önemi çok büyüktür. Biz tıkanıklığın tamamen açıldığını gözle görmek gerektiğine inanıyoruz. Tıkanıklık açma işleminde kameranın ne kadar yararı olduğunu, çalışma esnasında siz de göreceksiniz.

Kameralı boru tıkanmalarının açılması son zamanlarda gelişen aletlerin mümkün olmasıyla beraber hemen halledilerek, daha iyi sonuçların oluşmasına neden olmaktadır. Böylelikle meydana gelen  bu süper değişim sayesinde, tıkanan kısımların açılarak, borularında sorun görmeden bu işin yapılması gibi süper bir durum ortaya çıkmış olacaktır. İşte bu nedenlerden dolayı, boruların iç kesimlerine kadar olan kısımları, ciddi bir şekilde temizlenmeye girerek, her zaman geçerli olacak bir rahatlığın sağlanması da atık çok kolay olmaktadır. Borular döşenirken alt yapılarının ciddiyetsiz bir şekilde yapılması ve zamanla da bu sorunun tıkanıklığa yol açması durumunda, hemen önlem alınmaz ise, dışa sızan tehlike kendini göstermiş olacaktır. Bunun ortaya çıkmaması için, hemen sorunun dibine inilerek, çözüm bulunması gerekmektedir. Boru kısımlarının dar olan alanları da gözden geçirilerek, borulara zarar vermeden sorunsuz bir şekilde bu işten sıyrılmak gerekmektedir.

kamerali-robot-ile-pis-su-borusu-acma-tesisatci-hizmeti-32

 Kırmadan gider borusundaki tıkanıklık açılabilir mi ?

Robot kamera tıkanıklık çalışmalarında, önemli olan bu çalışmayı yapacak kişilerin işi bilen ve bu sayede de kırmadan bu işi ciddi şekilde yapan kimseler olması gerektiğidir. Boru içlerinin iyi temizlenmemesi hâlinde, ortaya çıkacak kötü kokular çevreye yayılmış olacaktır. Böylesi bir duruma düşmemek için, hemen çare aranarak, ciddi bir şekilde çalışmaların yapılması sağlanmalıdır. Boruların sızma yapan kısımları  da çok ileri derecede açma yöntemleri kullanarak, onarılan kısımlarda ciddi anlamda sorunsuz bir boru temizliği de sağlanmış olacaktır. Böylesine bir sorun daha da kötüye gitmeden engellenmek için, işin uzman kişilerine danışarak,  sorunsuz bir şekilde boru açılmaları yapılması gerekmektedir. Son zamanlarda gelişen teknoloji çalışmaları da tıkanıklık açma konusunda sorun bırakmayan bir sistemle, boruların en hassas kısımlarının bile hemen açılması artık mümkün bir hale gelmiştir. Bu şekilde borular açılırsa, boruların kırılması  da engellenerek, sorunsuz bir çalışma yapılması sağlanacaktır.

Müşterilerimiz arzu ederlerse kameralı tıkanıklık açma video çekimi kayıtları .avi formatında gönderilir. Kameralı tıkanıklık açma servisimiz, evinizde yaşanan tıkanma olaylarını  en modern ve teknolojik yöntemlerle çözer. İstanbul Tesisat’ın işinde son derece uzman olan ustaları, tam donanımlı bir şekilde gelerek, tıkanıklık açma makinesi ve kamera yardımıyla tıkanıkları zahmetsizce açar.

goruntu-alan-robot-alet-ile-tikaniklik-acma-sirketi-53

Robotla Tıkanık Pis Su Gideri Nasıl Açılır?

Robotla tıkanık pis su gideri açtırma işlemi sırasında nasıl çalıştığımızı aşağıda maddeler halinde sıraladık.

 • Bize ulaşıp servis kaydınızı açtırdığını anda süreç başlar
 • Tıkalı gider borunuzun açma çalışmasını yapılabilmesi için en yakın ekibimiz size yönlendirilir.
 • Evinize gelen ekibimiz tıkalı olduğundan şüphelendiğiniz pis su giderinin içine kamera gönderir.
 • Tıkanıklık tespit edildiğinde size görüntülen tıkanıklık gösterilir ve nedenleri anlatılır.
 • Tıkanıklığın tespitinin ardından fiyatlandırma yapılır.
 • Açma işlemini onaylamanız durumunda borunun içine robot gönderilir.
 • Eğer gönderilen robottaki uç yeterli gelmez ve tıkanıklık açılmazsa uç değiştirilerek işlem tekrarlanır.
 • Tıkanıklığın açılmasının ardından borular yıkanır.
 • Borular yıkandıktan sonra temiz gider borusu size kamera ile gösterilir.
 • Arzu eden müşterilerimize kamera görüntüleri .avi formatında teslim edilir.
 • Siz de kırmadan, tadilat gerektirmeden tıkalı pis su giderinizi açtırmak istiyorsanız uzman ekibimizin size yardımcı olması için servis kaydı açtırmanız yeterli.

Tıkla Ara