Otel Su Tesisat Servisi | Otel Su Kaçak Servisi

otellerdeki-su-kacagina-cihazla-bakan-sirketler-45

İstanbul’un tüm semtlerinde yer alan ve günümüzün kullanım alanı haline gelen otel ve pansiyonlara su tesisat servis hizmetimiz bulunmaktadır. Uzman ekiplerimizle, özel cihazlarla tesisat problemlerinizi kökten çözüyoruz.  Yapılan anlaşma ile otellere aylık ya da üç aylık gibi bakımlar sunuyoruz. İsteyen oteller, haftalık bakım için de bizimle anlaşabilir. İstediğiniz saat ve günde, otel ve pansiyonlara su tesisat ustası gönderebiliyoruz.

Otel tesisatları için verdiğimiz hizmetler

  • Su kaçak ve tamiri
  • Robot ile tıkalı gider açma
  • Rögar tespiti
  • Petek temizliği
  • Yerden ısıtma sistemi temizliği

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Otel ve pansiyon gibi işletmelerin odaları her zaman temiz, müşteriye hazır bir şekilde tutulması gerekir. Otel odalarında bulunan banyoların en büyük sıkıntısı, üst katındaki banyodan su sızdırmasıdır. 5 yıldızlı bir otelin, banyo tavanının kararmış olması hiç alışık olmadığımız durumlar arasındadır. Banyo giderlerinin tıkalı olması, müşterinin duş alamamasına sebep olur. Müşteriler duş alırken tıpkı evlerindeki gibi suyun duşta birikmemesini isterler. Duşun içerisinde biriken su, insanları rahatsız eder. Bu durumların yaşanmaması için, gider borularının bakımının her yıl düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Pis su giderlerine kimyasal ilaç dökme, otellerin en fazla kullandığı gider açma yöntemidir. Ama bu yöntemler sonucu, tesisat olumsuz yönde etkilenir. Kimyasal ilaçlar, atık su giderlerinde tahribata yol açmaktadır. Düzenli kullanılan bu ilaçlar, pimaşların contalarını yakarak su kaçağına sebep olurlar. Bu yüzden asit gibi gider açıcıların kullanılmasını kesinlikle tavsiye etmiyoruz.

otellere-cihazla-su-kacagi-hizmeti-veren-firmalar-05

Otel Su Tesisatı Bakım Anlaşması

Oteller müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen ve sağlık koşullarının üst düzeyde bulunması gereken işletmelerdir. Bu gibi işletmelerde yaşanan sıhhi tesisat sorunları müşteri kaybına yol açarak zarar edilmesine yol açmaktadır. Otel konukları, gittikleri mekânlarda evlerindeymiş gibi rahat etmek isterler. Ancak duşta ayaklarının pis suyun içinde kalması, sifonu çektiğinde suyun geri basması gibi problemlerle karşılaşmak müşterinin bulunduğu mekânı bir daha tercih etmeyeceği anlamına gelir. Bu gibi problemleri önceden engellemek İstanbul Tesisat bakım anlaşması sayesinde mümkün… Anlaşmada belirlenen aralıklarla su tesisatınızın bakımlarını yaparak olası problemler önceden tespit edilerek otelin zarar etmesinin önüne geçilebilir.

Tıkla Ara