Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı


robot-makinelerle-mutfak-giderini-acan-tesisatcilar-905

Atık su gider boruları inşaat esnasında iyi düşünülüp, boru çapının iyi ayarlanması gerekmektedir. Atık su boruları zemin altına döşenen bir boru olduğundan, sonradan tekrar kırılmaması için ne gerekiyorsa yapılmalıdır. Hiçbir masraftan kaçınılmadan, tesisat yapılmalıdır ki sonradan bir sorun oluşması durumunda kırma dökme olmasın. Özellikle mutfak giderlerinde atık su gider borusunun çapı daha küçük olur. Tek daire çalışacak olan bir boru çapının 50’lik olması yeterlidir. Bazı binaların dairedeki mutfak kısımları aynı duvara denk geldiği için, iki mutfak giderini aynı boruya bağlanmaktadır. İki giderin aynı boruya bağlanması ile boru çapı iki daireye küçük gelecektir. Bu durumdan dolayı, tıkanmalar meydana gelebilir. Çünkü bir daireden gidere dökülecek yemek artığı boruya bırakacağı kalıntının iki katı iki daireden bırakılacaktır. Hal böyle olunca da tıkanma çok daha erken ve sık olur. Bu durumda mutfak giderini tekrar döşemek yerine, mutfak gideri açma firması bularak olayı kırmadan halletmek gerekir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Firmamız müşterilerine gider tıkanmaları konusunda yardımcı olmaktadır. Bu tür tıkanmalarda sorun yaşanan daireye, hızlı bir şekilde ulaşmak çok önemlidir. Yaygın servis ağımız sayesinde her bölgede ekip bulundurduğumuz için, bölgenizdeki ekibi anında size yönlendirerek, en hızlı şekilde hizmet veriyoruz. İstanbul’da mutfak gideri açan firma olan İstanbul Tesisat, her türlü tıkanıklık olayına müdahale edebilen ekiplerimizle size tertemiz bir hizmet vermektedir. Çalışma sırasında temizliğe önem vererek, adeta kendi evimiz gibi dikkatli çalışırız.
aletle-mutfak-lavabosu-acan-tesisatci-firmalar-906

Mutfak Gideri Neden Tıkanır?

Mutfak giderinin tıkanması sorunu ile karşılaşıldığında birkaç yöntem kullanılabilir. Aslında tüm giderler eninde sonunda tıkanır ama dikkatli kullanılırsa daha geç tıkanacaktır. Yani her yıl tıkanan bir gideri, daha dikkatli kullanırsanız 3 yılda bir tıkanmaktadır

  • Eğer sık tıkanıyorsa, süzgeç kısmına ilave edeceğiniz daha ince delikli süzgeçlerden kullanarak, gidere kaçabilecek büyük yemek artıklarını veya salata artıklarını engellemiş olabilirsiniz.
  • Yemek yağlarını ve ayıklanan sebze meyve çamurlarını gidere dökmemek gerekir.
  • Bulaşık yıkarken yemek artıklarını iyice çöpe sıyırıp o şekilde yıkamalıyız.
  • Belirli aralıklarla giderlere yağ sökücü dökülmelidir.

Bunları yapmanız halinde giderlerin daha geç tıkanmasını sağlayabilirsiniz. Bu şekilde ufak önlemler almanıza rağmen yine de gider tıkandıysa, giderin bağlı bulunduğu hattın yapımında bir sıkıntı olabilir. Mutfak gideri açan servis firması çağırdığınız zaman da kamerası olan bir firma tercih etmelisiniz. Çünkü kameralı sistem borunuzda kalıcı bir hasar var mı, tekrar tıkanma yaşanır mı gibi soruların cevabını verebildiğinden çok fayda sağlamaktadır? Kameralı mutfak gideri açma servisi tüm bu sorularınıza cevap bulmanızı sağlar. Makineyle mutfak gideri açan firma olan firmamızda, kamera ve kırmadan tıkanıklık açma makinesi bulunmaktadır. Profesyonel ekibimiz ile size en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Ekiplerimizin hepsinde profesyonel cihazlar olmasıyla beraber, aynı profesyonellik tüm çalışanlarımız için geçerlidir. Makine kullanarak mutfak gideri açan firmamız yapılan tüm işlemlerde gereken özeni gösterir ve size %100 sonuç vermek için uğraşır. Mutfak giderinde bulunan tıkanıklık açıldıktan sonra, gerekli tüm kontrollerin yapılması gerekir. Bu kontrollerden birisi ve en önemlisi de kameradır. Mutfak giderindeki tıkanıklık açıldıktan sonra, tıkanan giderin ne halde olduğu gözlemlenmesi gerekir. Görüntü alındıktan sonra, profesyonel ekiplerimiz eğer bir arıza varsa ya da kalıcı bir sorun varsa, size bildirilip bunun için nasıl bir çalışma gerektiğini söyleyecektir.

cihazla-tikali-mutfak-lavabosunu-acan-sirketler-907

Mutfak Giderini Açan Makinenin Özellikleri

Evimizde mutfak en çok kullandığımız kısımlardan birisidir. Bu yüzden bakımı gereğinden bir kat daha fazla özenerek yapılmalıdır. Mutfak lavabolarında tıkanıklık sorunu meydana geldiğinde ilk olarak doğal yöntemleri deneriz fakat bazen bunlar işe yaramaz. İşte o zaman devreye mutfak giderini açan makineler girer. Mutfak giderini açan makineler, bu işlemler için özel olarak üretilmiştir. Makineyle tıkalı gider borusunu açan usta ilk olarak tıkanıklığın ne ölçüde ve nerede olduğunu tespit eder ve daha sonrasında da uygun yöntemlerle tıkanıklığın giderilmesini sağlar. Mutfak giderini açan makineler için değişik aparatlar da üretilmiştir. Örneğin daire için tıkanıklara müdahale edilmektedir. Yani sadece o dairedeki kişinin kullandığı suyun gitmemesi durumunda kullanılan aparat ile birlikte boru tıkanıklığı açılmaktadır. Daha sonrasında açıldığından emin olmak için gereken işlemler yapılmakta ve mutfak gideriniz temiz olarak sizlere sunulmaktadır.

Mutfak Gideri Açan Tesisatçı Firmalar

Tıkanan mutfak giderini makineyle açan tesisatçı firmalar günümüzde yaygın olarak karşımıza çıksa da hepsinde profesyonel ekipmanlar ve garantili hizmet maalesef bulunmamaktadır. Çünkü hali hazırda ülkemizde yaygınlaşmakta olan makineli mutfak gideri açma servisi cihazları tüm firmalarda eksiksiz olarak bulunamamaktadır. Makinelerin pahalı bulunmasıyla tüm firmaların almaması ya da tercih etmemesi yüzünden mutfak giderini açan makinelerin en önemlisi olan kamera sistemini kullanmayan bir firmadan servis istemek size pek fazla fayda sağlamayacaktır. Bu nedenlerden dolayı mutfak giderini makineyle açtırmak için firma arayışa geçmelisiniz. Arayışa geçtiğinizde kameralı sistemin mevcut olduğundan ve ellerinde bulunan makinelerin giderinizi açmak için uygun olduğundan emin olmanızı tavsiye ediyoruz.

Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisat Ustası

Makineyle mutfak gideri açan tesisat ustası sayesinde daha kaliteli bir deneyim yaşayabileceğinizi biliyor muydunuz? Tesisatınızda meydana gelen sorunları ortadan kaldırmayı başarırken aynı zamanda kaliteli bir hizmete de ulaşabileceksiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken en önemli konu makine ile tesisat tıkanıklığı açan usta seçimidir.

İstanbul Tesisat olarak en büyük hedefimiz, tesisatınızda meydana gelen tıkanmaların önüne geçmektir. Bu noktada tesisatınızda yaşanan herhangi bir tıkanıklık durumunu titiz bir şekilde değerlendiriyoruz. Üstelik yaşanan tıkanmanın neden olduğu bütün sorunları titiz bir şekilde gidermeyi de fazlasıyla önemsiyoruz. Siz de makine kullanarak tesisat tıkanıklığı gideren usta tercih edebilirsiniz. Tesisatınızda meydana gelen bütün olumsuzluklardan en kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Makineyle Mutfak Gideri Açan Tesisatçı Fiyatları

Mutfak gideri, yemek artıkları nedeniyle sık sık tıkanan bir kısımdır. Burada biriken yemek artıkları ve diğer bütün faktörleri dikkate almanız gerekmektedir. Böylelikle tıkanmanın neden olduğu olumsuzluklardan kurtulmanız olası. Ancak gider tıkanmalarının üstesinden gelmek adına yne kadar ödeme yapmanız gerektiğini de değerlendirmek şart. İşte mutfak gideri tıkanıklığı ile alakalı bilmeniz gerekenler.

Gider tıkanması sonrasında çağıracağınız tesisat ustası makine kullanmaktadır. Böylelikle gider sorunlarını en kısa sürede çözüme kavuşturmayı amaçlamaktadır. Ekibimiz, sizden gelen tıkanıklık açma taleplerini cevaplamak adına öncelikle keşif işlemleri yapar. Keşif işlemleri sonrasında hangi ekipman ve yöntemin kullanılacağına karar vermektedir. En kaliteli çözümler için İstanbul Tesisat’ı tercih edebilirsiniz. Üstelik uygun fiyatlarla!

Yorum yapın

Tıkla Ara