Klozet Montaj ve Tamiri

İhtiyacınız olduğunda klozet tamir eden ustalara ulaşamıyorsanız, internetten evinize servis çağırabilirsiniz. Zamanında hizmet anlayışla çalışan firma politikamız, sizi eve hapis etmiyor. Size verilen saatler arasında evinizde bulunmanız yeterli. Yapılan işçilik hizmetimiz garanti altında olduğu için, bir sıkıntı yaşadığınızda çekinmeden bizi çağırabilirsiniz.

Klozetin Tıkanmaması İçin Ne Yapılmalıdır?

Klozet kullanımı hakkında sizi masraflardan kurtaracak bir takım bilgiler verelim. Klozetin içine astığınız koku gidericileri, sağlam bir şekilde yapıştırın. İçine kaçırdığınız kokulu parfüm şişeleri, gider borusunda kaçarsa klozetin tıkanmasına sebep olur. Klozetin içine düşen cisimleri sakın sifonun düğmesine basıp kanalizasyona göndermeye çalışmayın. Tıkamaz dediğiniz parçalar, suyun önüne bir set gibi engel olduğunda bir klozeti açacak tesisatçı aramaya başlarsınız. Bu cisimlerin borudan çıkarılması, düşündüğünüz kadar kolay değildir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda iğrenmeden elinize bir poşet geçirip, klozetin içinden kaçırdığınız parçayı geri alın. Bazen tuvaletin içine yemek döken vatandaş bile rastlayabiliyoruz. Düşüncesizce yapılan bu hareketler, size para kaybı olarak geri yansır. Klozet tamircileri uzun uğraşlar sonucunda belki tuvaletinizi tamir edebilirler. Cebinizi düşünerek hareket ettiğimiz için, tamirden çok sizi düşünüyoruz.

Rezervuar Tamiri Yapan Firma

Aslında rezervuar arızaları bilinçsiz kullanım sonucu ortaya çıksa da iyi bir malzemenin arıza yapma olasılığı da olabiliyor. Gördüğümüz iç takım arızalarının çoğu contanın erimesi sonucu oluşmaktadır. Suyun içerisinde gelen kum tanecikleri, rezervuar contasının su boşaltma haznesini engellediğine şahit olduğumuz oluyor. Genelde doldurma hazneleri bozuk olan rezervuarların, komple elden geçmesi yerine sadece sökülerek parçanın temizlenmesi tamiri kolaylaştırır. İstanbul Tesisat bunu yapmak yerine, doldurma parçasını yenisiyle değiştirerek iki kere işçilik ödemenizin önüne geçiyoruz.

Tesisatçı ustaların en sevmediği iş yeni model klozetlerin iç takımını değiştirmektir. Böyle bir rezervuar iç takımını komple değiştirdiğinizde klozeti tamamen yerinden sökmek zorunda kalıyoruz. Vidalı olan klozetler daha kolay olsa da yere silikonla sabitlenmişse en az iki saatlik işimiz var demektir.

Klozet montaj ve tamir firmamız tarafından yapılmaktadır. Her tür marka ve modelden isteğinize uygun, ister basmalı ister çekmeli rezervuar iç takımı montajı, tamiri ya da bu işlemleri yaparken yenisi ile değiştirme imkânımız mevcuttur. Bu işlem için bir telefon kadar yakınınızdayız. En uygun fiyat ve en uygun montaj ve servis ücretini garanti ederiz.

İstanbul Tesisat, klozet montajı ve tamir hizmetlerini İstanbul’un tüm semtlerine vermektedir. Unutmayın, hatalı yapılacak tamir veya montaj işlemleri,

  1. Klozetten koku gelmesi
  2. Klozetin altından su gelmesi,
  3. Klozet tıkanmalarına
  4. Su sızıntılarına neden olabilir.

Klozet tamiri yapan usta ekibimiz, size en iyi hizmeti vermek için telefonun ucunda beklemektedir. Klozetten gelen kötü kokular belki de bir tıkanıklığın belirtisi olabilir. Bu yüzden en iyisi klozet tıkanıklığı açan firmalardan destek almaktır. Akıtan rezervuar iç takımı değiştirilmezse kabarık su faturaları ile karşılaşmanız kısa zamanda gerçekleşecek bir durumdur. Bu sebeple rezervuar iç takımı tamir eden tesisatçı bulup bir an önce tamir ettirmelisiniz. Verdiğimiz bilgiler ışığında klozet ve rezervuar tamirinin önemini etraflıca anlattığımızı düşünüyoruz. Siz de bu gibi arızalarınızda İstanbul Tesisat firmasını arayabilirsiniz.

 

 

[Toplam:2    Ortalama:3/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara