Bilgisayarlı Su Kaçağı Tespit Servisi

bilgisayarli-alet-ile-su-kacagina-bakma-servisi-333

İstanbul Tesisat, kurulduğu günden bu yana bilgisayarlı cihazlarla su kaçağı servisi işleri yapmakta olan kurumsal bir firmadır. Garanti verdiğimiz işlere, aynı gün sağladığımız su kaçağı servis hizmetiyle bu kaliteyi ispatladık. Müşterilerimize verdiğimiz su tesisat arıza tespit servis ücretini sonuna kadar hak etmeye çalıştığımızı bizimle çalışanlar bilir. Evinizde birkaç kez tamirat yaptırmanıza rağmen aşağıya akan suyu kesemiyorsanız mutlaka bizi arayıp, tesisatınıza bir de bilgisayarlı cihazla baktırın. Bu konuda yetişmiş, bilgisayarlı cihazla su kaçağı servisi konusunda uzman ustaları bünyesinde bulunduran İstanbul Tesisat kendisini kanıtlamış bir firmadır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
watsap

Bilgisayarlı Su Kaçağı Bulma Nedir?

İcatlar insanların ihtiyacına göre bulunmuş şeylerdir. Bu ihtiyaçlar ise sistemlerin gelişmesi ile değişmesi ile ortaya çıkar. Teknolojinin her alanda gelişmesi mecburen tesisat sektöründe kendini geliştirmeye zorlamıştır. Bu şartlarda mevcut yönde ilerleme kat edenler kazanmıştır. Sisteme ayak uyduramayanlar ise yok olmaya mahkum kalmıştır.

Bilgisayarlı su kaçağı bulma işi çok geçmişi olmaya, ,son yıllarda  moda olmuş bir iştir. Aslında bilgisayarlı su kaçağı denilen şey, akustik su kaçağı cihazıyla, kamera sistemini kullanılmasıyla su kaçağının tespit edilmesi işidir. Dışarıdan bakıldığında, kabaca tabiriyle tüm bu cihazları açıklamak için bilgisayarlı su kaçağı bulma denmiştir. Genelde insanların bir su tesisatçısının, bilgisayara benzer elektronik aletlerle çalışmasına alışkın olmamalarından böyle söylenmektedir. Elbette haklılar çünkü elinde bir bilgisayar göreceğiniz belki de en son meslek grubuydu tesisatçılık. Her yeri kırıp döken, suyu bulana kadar takip eden tesisatçılar, ellerinde çekiçle, adeta zarar veren biri olarak görülüyor, belki de bu yüzden eline bir elektronik cihaz yakıştırılmıyor. Ancak çağımızda gelmiş olduğumuz noktada, tesisatçılar artık gayet teknolojik ve cihazlarla işlerini yapmaktadır.

Bu cihazların ülkemizde yaklaşık 8–9 yıldır kullanılmaktadır. Nedeni ise insanların artık internet sayesinde her şeyin bir yolunun olduğunu düşünmesidir. Bu düşünce insanlara su kaçağını da kırmadan bulabilen bir cihaz olduğunu göstermiştir. Bu sayede herkesin haberdar olduğu su sızıntısı bulan cihazlar çok rağbet görmektedir. Artık ülkemizde her tesisatçıya su kaçağı bulan cihaz soruluyor. Eğer böyle bir cihazın varlığından haberdar değilse ya da elinde o cihaz yoksa direk ikinci sınıf bir tesisatçı muamelesi görüyor. Çünkü artık günümüzde insanlar çok araştırmacı oldu. Kendi mesleğinizde daha önce duymadığınız şeyleri müşterinizden duyabiliyorsunuz. İşte tam da bu sebepten dolayı; her sektörde çalışmaya, gelişmeye, her şeyden haberdar olmaya mecburuz.

bilgisayarli-su-kacagi-tespit-eden-servisler-istanbul-65

Alet ile su kaçağına bakan ustalar

Bilgisayarlı su kaçağı ustası olma ve kaçağı bulma konusunda firmamız tecrübesi ile ülkemize bu işi yapacak gençler yetiştirmektedir. Her işin bir öncüsü vardır. Bu işin öncüsü olarak her zaman bireye, insana, topluma yararlı olmaya çalıştık. Çalışmalarımız sonucu, insanlara yararlı olabilecek su patlaklarını bulma cihazları sayesinde, gereksiz maliyetleri tamamen bitiriyoruz! Bir su borusu başıma ne kadar dert açabilir ki demeyin, suyun vereceği zararı hiçbir şey veremez. Bu kadar önemli bir arızadan da herkes anlamaz. Ona göre değerlendirme ve işini en iyi şekilde yapan birini bulma gerekir. Bu hususlara dikkat ederek tercihinizi yapın, pişman olmayın!

Bilgisayarlı su Kaçağı Tespit Servisi

Eğer evinizde su kaçağı olduğundan şüpheleniyorsanız doğru yerdesiniz. Su kaçakları genellikle kendini üst katın tavanından damlayarak gösterse de bazen bu belirtiler ortaya çıkmayabiliyor. Bunun sebebi ise suyun en uygun bulduğu yerde kendini dışarı vermesidir. En uygun yer dediğimizden de anlaşılıyor ki banyonuzun tavanından damlayan sular her zaman üst kat banyosundaki bir kaçağın belirtisi olmayabiliyor. Su kaçağının yerinin tespiti bu açıdan oldukça önemlidir. Su sızıntısının olduğu yerden kırarak tespit etmeye çalışmak oldukça yüklü maliyetleri olan tadilatlara neden olacaktır. İstanbul Tesisat bilgisayarlı su kaçak tespiti yapan firmaların başında gelmektedir. Bu konuda öncü olan firmamız, bünyesindeki teknolojik cihazlar ve uzman usta kadrosuyla size en hızlı ve masrafsız çözümü sunmaktadır.

Bilgisayarla Su Sızıntı Tespiti Yapılır mı?

Su sızıntıları, yaşam alanınızda konforu düşüren sorunlar olduğundan sızıntıları en kısa sürede belirlemek için farklı yöntemler tercih edilmektedir. Bunlardan biri de bilgisayarla su sızıntısı tespiti işlemleridir. Sızıntının kısa sürede ve herhangi bir problemle karşı karşıya kalmadan tespiti amacıyla teknolojik cihazlar kullanılmaktadır. Burada amaç tespit sürecini kısaltmak olduğu gibi noktasal tespit işlemleri de gerçekleştirilmektedir. İstanbul Tesisat olarak bilgisayarlı su kaçağı tespit işlemleri konusunda en kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Su kaçakları genellikle duvar içlerinde ve yer altında bulunan borularda yaşanan sızıntılardan kaynaklanmaktadır. İnsan gözüyle bu sızıntıları belirlemek çoğu durumda imkânsızdır. Ancak kullandığımız ekipman sayesinde duvarın içini görüntüleyebiliyoruz. Aynı zamanda tespitin daha kısa sürede tamamlanmasını da sağlıyoruz. Hızlı, verimli ve uygun maliyetli bir hizmet olarak siz de bilgisayarla su kaçağı tespiti ayrıcalıklarına başvurun. Böylelikle ekibimizin sunduğu avantajlı hizmetleri yakalayın!

Termal Kamera ile Su Sızıntısı Tespiti

Yaşamınızı olumsuz anlamda etkileyen su kaçaklarını bulmanın en önemli yollarından bir tanesi de hiç şüphesiz termal kamera olacaktır. Teknolojik bir yöntem olan termal kamera aynı zamanda bilgisayarlı su kaçağı tespiti işlemlerine yardımcıdır. Noktasal tespit yapmanızı sağlar. Üstelik hızlı ve sorunsuz olması sayesinde bütün su kaçağı sorunlarına yönelik bir çözümdür.

Yorum yapın

Tıkla Ara