Klozet ve Musluk Tamircisi | Klozet Tıkanıklığı


kirecli-klozet-giderini-cihazla-acma-yontemi-68

Klozet ve musluk tamircisi olarak gider tıkanmaları ile ilgili yaşayacağınız her türlü sorunu, kırmadan tadilata gerek olmadan çözüyoruz. Özellikle tuvalet tıkanmaları evde büyük sıkıntı yaşatır. Alaturka ve alafranga yani klozet tıkanıklığı durumunda, acil servisimiz hemen imdadınıza yetişiyor. Klozetlerde tıkanıklık olma sebepleri bellidir. Birkaç nedenden dolayı klozet tıkanır. Klozetin tıkanma nedenleri atılan cisimlerden kaynaklanan tıkanıklıklar ve bir de klozetin kendinden kaynaklanan tıkanıklıklar olarak ikiye ayrılıyor. Atılan cisimlerden kaynaklanan tıkanıklıklara örnek olarak klozete takılan plastik kokuların, klozet içine düşüp tıkanıklığa sebep olmasını verebiliriz. Bunun dışında klozete top halinde kâğıt atılması da tıkanıklığa sebep olur. Klozet tıkanıklığı açma için, hangi cismin tıkanmaya sebep olduğunu bilmek, tıkanıklığın daha kolay açılmasına yardımcı oluyor. Evlerde en çok karşılaştığımız klozet tıkanmaları; ya döşenen yanlış tesisat hattından, ya inşaat zamanında kalan kalıntılardan ya da atılan tuvalet kâğıtlarından kaynaklanmaktadır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

İşin stresli yoğun temposunu atlatıp evinize geldiğinizde banyoda klozet tıkanıklığından dolayı kötü kokular ve hoş olmayan görüntüler karşınıza çıkınca, ister istemez psikolojiniz bozuluyor. Bu sorunu İstanbul Tesisat’ı arayarak kısa sürede çözüme ulaştırmanız mümkün. Bizi arayıp, probleminizi aktararak servis kaydı açtırın. Evinize gelen ekiplerimiz, kamerayı salarak klozet tıkanıklığına sebep olan nedenleri size rapor halinde sunduktan sonra, robot makine yardımıyla klozet giderinize zarar vermeden zahmetsizce açarlar. Bu işlemler aşamasında ne klozetinize, ne de klozet giderinize zarar veriliyor. Aynı zamanda, sinirleriniz bozulmadan, elinizi sürmeden sorununuz çözüme ulaşmış olur.

tikali-klozet-giderini-makine-ile-acan-tesisatci-firmalar-36

Kamera İle Gider Borusu Görüntüleme

Gider borularını görüntüleyen kameralar, klozet tamiri ve tıkanıklık açılması konusunda bize çok fayda sağlar. Gider boruları insan vücudundaki bağırsaklar gibidir. Kamera sistemi de insan bağırsağına salınan kamera gibi salınır ve sorun bulunuyor. Tıpkı doktorların hastaları muayene edip ilaç yazdığı gibi, bizde aynı şekilde bir rapor hazırlıyor ve ona göre uygulama yapıyoruz. Ancak unutulmamalıdır ki bazen çabucak zahmetsizce açılan gider, bazen açılmayabiliyor. Kimyasal madde ile eritilecek bir atık varsa bu yola başvurulur veya bina ana hattı bahçe kısmında toprak içinde çökme olmuş olabiliyor. Bunların hepsini kamera ile görmek mümkün. Çözüm şekli arızaya göre seçiliyor, gerekirse onarımı yapılıyor. İstanbul Tesisat verdiği hizmet süresince yaptığı her işin en az maliyetle çözerek sizi daha az masrafla probleminizden kurtarır.

İstanbul Tesisat müşteri hizmetlerini personeli problemlerinizi çözmek için aramanızı bekliyor. Unutmayın, servis kaydı açtırırken problemi ayrıntılı olarak anlatmak, size doğru ekip ve makineleri gönderilmesi için önemlidir. Bu yüzden servis kaydı sırasında ayrıntılı bilgi vermekten çekinmeyin.

Klozet Şamandıra Tamiri

Klozet ve musluk tamircisi çağırarak klozetinizdeki pek çok sorunu çözebileceğinizi biliyor muydunuz? Bu durumda klozet şamandıra tamiri de tercih edebileceğiniz avantajlı hizmetlerden bir tanesi olacaktır. Şamandıranın bozulması durumunda sifona su dolarken yaşanan sorunlar klozet kullanımını olumsuz etkilemektedir. Bu durumda sifona fazla ya da az dolan su nedeniyle tuvalet kullanımı sonrasında temizlik arzu edilen şekilde olmamaktadır. Şamandıra arızalarının klozetin su haznesinin işlevselliğine zarar verdiği düşünüldüğünde rezervuar tamiri yaparak sorunu gideriyoruz.

İstanbul Tesisat ekibi adresinize gelerek sizlerin tercih ettiği klozet tamiri hizmetiyle klozet kullanımını kolaylaştırır. Üstelik şamandıra arızaları nedeniyle su israfı ya da su kaçağı sorunlarının yaşanmasının da önüne geçer. Siz de bir klozet şamandırası sorunu yaşıyorsanız bu probleme yönelik İstanbul Tesisat hizmetlerine başvurmalısınız.

Gömme Klozet Tamiri Nasıl Yapılır?

Klozet ve musluk tamircisi hizmeti almayı isteyen tüketiciler için en önemli konu gömme klozet tamiridir. Çünkü çoğu tüketici gömme rezervuar sorunlarında duvarın yıkılacağını düşünmektedir. Ayrıca evin bir şantiye alanına dönüşeceği düşüncesine kapılmaktadır. Ancak durum bundan çok farklıdır.

Gömme klozet tamirinde duvar kırma işlemi en son seçenektir. Bu nedenle de öncelikle kırmadan müdahale gerçekleşmektedir. Ancak klozet rezervuarında dışarıdan müdahalenin imkânsız olduğu durum varsa kırma yöntemi tercih edilmektedir. Gömme rezervuar tamiratı ile alakalı destek almak için ekibimizle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara