Klozet ve Musluk Tamircisi | Klozet Tıkanıklığı

kirecli-klozet-giderini-cihazla-acma-yontemi-68

Gider tıkanmaları ile ilgili yaşayacağınız her türlü sorunu, kırmadan tadilata gerek olmadan çözüyoruz. Özellikle tuvalet tıkanmaları evde büyük sıkıntı yaşatır. Alaturka ve alafranga yani klozet tıkanıklığı durumunda, acil servisimiz hemen imdadınıza yetişiyor. Klozetlerde tıkanıklık olma sebepleri bellidir. Birkaç nedenden dolayı klozet tıkanır. Klozetin tıkanma nedenleri atılan cisimlerden kaynaklanan tıkanıklıklar ve bir de klozetin kendinden kaynaklanan tıkanıklıklar olarak ikiye ayrılır. Atılan cisimlerden kaynaklanan tıkanıklıklara örnek olarak klozete takılan plastik kokuların, klozet içine düşüp tıkanıklığa sebep olmasını verebiliriz. Bunun dışında klozete top halinde kâğıt atılması da tıkanıklığa sebep olur. Klozet tıkanıklığı açma için, hangi cismin tıkanmaya sebep olduğunu bilmek, tıkanıklığın daha kolay açılmasına yardımcı olur. Evlerde en çok karşılaştığımız klozet tıkanmaları; ya döşenen yanlış tesisat hattından, ya inşaat zamanında kalan kalıntılardan ya da atılan tuvalet kâğıtlarından kaynaklanmaktadır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

İşin stresli yoğun temposunu atlatıp evinize geldiğinizde banyoda klozet tıkanıklığından dolayı kötü kokular ve hoş olmayan görüntüler karşınıza çıkınca, ister istemez psikolojiniz bozulur. Bu sorunu İstanbul Tesisat’ı arayarak kısa sürede çözüme ulaştırmanız mümkün. Bizi arayıp, probleminizi aktararak servis kaydı açtırın. Evinize gelen ekiplerimiz, kamerayı salarak klozet tıkanıklığına sebep olan nedenleri size rapor halinde sunduktan sonra, robot makine yardımıyla klozet giderinize zarar vermeden zahmetsizce açarlar. Bu işlemler aşamasında ne klozetinize, ne de klozet giderinize zarar verilir. Aynı zamanda, sinirleriniz bozulmadan, elinizi sürmeden sorununuz çözüme ulaşmış olur.

tikali-klozet-giderini-makine-ile-acan-tesisatci-firmalar-36

Kamera İle Gider Borusu Görüntüleme

Gider borularını görüntüleyen kameralar, klozet tamiri ve tıkanıklık açılması konusunda bize çok fayda sağlar. Gider boruları insan vücudundaki bağırsaklar gibidir. Kamera sistemi de insan bağırsağına salınan kamera gibi salınır ve sorun bulunur. Tıpkı doktorların hastaları muayene edip ilaç yazdığı gibi, bizde aynı şekilde bir rapor hazırlıyor ve ona göre uygulama yapıyoruz. Ancak unutulmamalıdır ki bazen çabucak zahmetsizce açılan gider, bazen açılmayabilir. Kimyasal madde ile eritilecek bir atık varsa bu yola başvurulur veya bina ana hattı bahçe kısmında toprak içinde çökme olmuş olabilir. Bunların hepsini kamera ile görmek mümkün. Çözüm şekli arızaya göre seçilir, gerekirse onarımı yapılır. İstanbul Tesisat verdiği hizmet süresince yaptığı her işin en az maliyetle çözerek sizi daha az masrafla probleminizden kurtarır.

İstanbul Tesisat müşteri hizmetlerini personeli problemlerinizi çözmek için aramanızı bekliyor. Unutmayın, servis kaydı açtırırken problemi ayrıntılı olarak anlatmak, size doğru ekip ve makineleri gönderilmesi için önemlidir. Bu yüzden servis kaydı sırasında ayrıntılı bilgi vermekten çekinmeyin.

Tıkla Ara