Su Tesisat Servisi | Su Kaçağı | Tıkanıklık Açma | Petek Temizliği

su-tesisat-arizalari-servisi-5

İstanbul Tesisat makineli tesisatçılığın öncülerinden olarak, kırmadan dökmeden evinizi kirletip sizi zahmete sokmadan, pratik hızlı ve itinalı şekilde tesisat hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca eski yöntem olan kırma dökme işine son veriyoruz! Konusunda uzman ekiplerimiz ve özel kameralı cihazlarımızla, problemli bölgeyi sorunsuz çözüme ulaştırıyoruz. Üstelik Su tesisat servis hizmetimiz ile su kaçağı, tıkalı gider açma gibi tüm su tesisat tadilat işlerinizi de itina ile yapıyoruz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Acil su borusu patlamalarında veya su ile ilgili acil müdahale gerektiren her türlü işinizde, sizlere yardımcı olmaktayız. Suyun geçtiği büyük veya küçük işleriniz için, hiç çekinmeden bizi arayabilirsiniz. Uzman kadromuz, iş ahlakı ve tecrübesiyle, sizlerin hizmetindedir. Bu gibi su kaçakları ya da tıkanıklık işlerinizde, kısa sürede hizmet vermekteyiz. Üstelik aptığımız işin her zaman arkasında durarak, verdiğimiz garanti ile kalitemizi ispatlamış durumdayız. Eğer kalifiye bir tesisat ustasına ihtiyaç duyuyorsanız haftanın her günü ve her saati bizden servis talep edebilirsiniz. Ayrıca size en yakın ekibimizi yönlendirerek tamiri en kısa sürede ve en az maliyetle gerçekleştiriyor ve bıraktığımız servis formuyla yapılan işlemi garantimiz altına alıyoruz!

İstanbul Tesisat Hizmet Listesi

Aşağıda yazılan tüm işler, kendi bünyemizdeki teknolojik alet ve uzman ustalarımızca yapılmaktadır.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

KIRMADAN SU KAÇAK ARAMA BULMA
KIRMADAN LAVABO KLOZET TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA
MAKİNE ve KİMYASAL İLE PETEK RADYATÖR YERDEN ISITMA TEMİZLİĞİ

Süzgeç tıkanıklığı açma
Mutfak su tesisatı
Petek temizliği
Radyatör bakım ve temizliği
Kameralı su kaçak tespit

Tuvalet lavabo mutfak gideri tıkanıklığı açılması
Su Tesisat Servisi
Su saati kaçakları tamiri
Sıhhi Tesisat Kaçak ve Sızıntılarının Tespit ve Onarımı
Pis Su Tıkanıklıkları Tespiti
Su Tesisat Servisi
Kırmadan tesisat tamiri
Tıkalı ve ya bozuk su tesisatlarınızın tamiri
Kalorifer tesisatı su eksiltmeler
Kırmadan Su Kaçağı Tespit
Su ve kalorifer kaçaklarına Avrupa Teknolojisi ile tespit ve onarım.
Yerden ısıtma Tesisatı
Temiz su Tesisatı
Yerden Isıtma Sistemi (Mobil Sistem) Temizlik

Süzgeç Tıkanıklığı Açma Hizmetleri

Süzgeç tıkanıklığı, suyun gidere ulaşması gereken nokta olan giriş kısmından ileriye doğru akmaması durumudur. Süzgeçler suyun süzülerek ilerlemesi için tasarlansa da tıkanmalar suyun akışına engel olabilmektedir. Bu durumda profesyonel bir destek alarak süzgeç tıkanmalarının neden olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırmak mümkün olacaktır. O halde siz de bir süzgeç tıkanıklığı ile karşı karşıya kaldıysanız yapmanız gereken sadece size uygun bir hizmet almaktır.

İstanbul Tesisat olarak süzgecinizde tıkanmaya neden olan saç, tüy, kıl ve diğer bütün pislikleri temizliyoruz. Buna ek olarak boru içinde biriken tıkayıcı maddeleri de kolay bir şekilde temizliyor ve sizlerin beklentilerini karşılayacak bir şekilde çözüm üretiyoruz. Ayrıca borularınıza zarar vermeden oldukça hızlı bir çözüm sunuyoruz. Üstelik süzgeç tıkanması sorunundan olabildiğince hızlı bir şekilde kurtulmanıza da olanak tanıyoruz.

Radyatör Bakım ve Temizliği

Radyatör bakım ve temizliği, ısınma performansını en iyi seviyeye taşımak adına tercih edilen hizmetlerdendir. Çünkü radyatörlerde dolaşan suyla birlikte taşınan kir ve pas zamanla radyatörlerin ısınmasına engel olmaktadır. Bu nedenle de bakım ve temizlik belirli periyotlarda mutlaka gerçekleşmesi gereken bir çözüm olarak kabul görmektedir. Siz de radyatör bakım ve temizliği konusunda en makul seçeneklerden faydalanmayı mı istiyorsunuz? O halde İstanbul Tesisat ekibinden bilgi ve randevu almalısınız. Üstelik en kısa sürede radyatörlerinize müdahale ederek kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara