Boru Hattı Güzergah Belirleme

kamerali-dedktor-ile-kirik-boru-yer-tespiti-nasil-yapilir-380

Dedektör denen yer tespit cihazı ile giderlerde çökmüş, kırılmış, geçmemiş yada contası çıkmış yerleri bulabiliyoruz dedik. Ancak dedektörün diğer bir özelliği de hattın içinde ilerlerken hattın nereden ve hangi güzergahta nasıl ilerlediğini de görebiliyoruz. Verici kamerayı bir kişi hatta ilerletirken diğer bir kişi de bu verici kamerayı yer üstünden dedektörle takip ederek hattın güzergahını çizebiliyor. Böylece o alanda herhangi bir çalışma yapacaksanız yada hatta bir işlem yapacaksanız kırmadan dökmeden hattın yerini size çiziyoruz. Atık su borusu yer belirleme, dedektör ile boru hattı belirlemeboru hattı tespiti, boru nereden gidiyor, kameralı boru görüntüleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

dedektörle boru hattı tespiti yapan firmakamerayla boru görüntüleyen tesisat ustasıatik-su-borusunun-yerini-bulan-sirket

30 metre aralıklarla boru güzergahını kamera ve dedektör yardımı ile güzergahını belirliyoruz. Boru hattında oluşan kırık çıkıkları tıkanmaları sizlere gösterebiliyoruz. Örneğin 20 metrelik bir hat üzerinde bir tıkanıklık var ve borudaki tıkanıklığı hiçbir şekilde açamıyorsunuz. Biz size tıkanıklığın tam olarak nerede olduğunu dedektör yardımı ile gösterebiliyoruz. Borunuzun geçtiği güzergahı belirleyebiliyoruz. Servis hizmetimiz İstanbul’un her yerine vardır. Fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

yer-tespit-dedoktoru-ile-boru-guzergahi-bulma-islemini-yapan-firmalar-381

Boru tıkanıklıklarını kamera yardımı ile görüntüleyerek borunun içinde tıkanıklığa sebep olan maddeyi görüntülüyoruz. İşinde profesyonel olan ustalarımız tıkanıklık açma makinesiyle tüm gider tıkanıklığını zahmetsizce açar. Tıkalı olan klozetinizi kırmadan tıkanıklık açan cihazlarla açar. Toprak altında uzun bir kanalizasyon borunuz var sürekli tıkanmaya yol açıyor. Peki bu borunun neresinde sorun var tıkanıyor sorusuna cevap arayanlardansanız çözümü bizde. Gönderdiğimiz kılavuz kamera ile görüntü alarak size rapor verir.

“Boru Hattı Güzergah Belirleme” üzerine 2 yorum

  1. iyi günler,
    sitenizde dedektörle kanal tespiti adı altında kullandığınız dedektörünüz hangi derinlikteki toprak altında bulunankanalları tespit edebilmektedir. maximum derinlik nedir ?

    Cevapla

Yorum yapın

Tıkla Ara