Robotla Pis Su Gideri Açan Servis

Pis su gideri açan servis, tıkanmış olan giderleri kırmadan açmak içindir. Çünkü pis su denince akla kanalizasyon gelir. Pis su tesisatları kanalizasyona bağlanır ve tuvalet banyoda tüketilen suları dışarı atmak için kullanılır. Dışarıdaki kanalizasyonlar da atık su giderleri olarak nitelendirilebilmektedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
robot-makine-ile-tikali-pis-su-borusunu-acan-servis-902

Günümüzde atık su borusu sistemi çok değişmiştir. Çevreci olarak kabul edilen bu sistemler, el yıkama lavabosu ve duş giderlerinden akan suları -ayrı bir gider borusuyla- bir depoya boşaltır. Ufak bir filtrelemeden sonra klozet Rezervuarlarına, tuvalete dökülmek üzere basılmaktadır. Bu tür sistemler el yıkama ve duştaki suların boşa gitmemesi için tekrar tuvalete dökülmesini sağladığından, yakında zamanda uğruna savaşlar çıkabilecek kadar önemli olan su kaynaklarında büyük tasarruf edilmesini sağlar. Bu halde inceleme yaparsak; pis su da kendi içinde ikiye ayrılmaktadır. Ancak bu kadar detaylı düşünmek için ülkemizin henüz buna hazır olamadığını kabul ederek, bu konuyu tek başına ele alacağız.

Pis su giderleri ülkemizde tuvalet, lavabo ve mutfak giderinin bağlı bulunduğu hatlara denir. Bu hatlar mutfak, tuvalet ve lavabo kısmının ayrı olması gerekirken, ülkemizde çoğu yerde birleşiktir. Bu sistemin doğurduğu sorunlardan bahsedelim. Sistem mutfak giderindeki yağlanmalardan kaynaklanan, açılması çok zor tıkanıklıkların oluşmasına sebep olabilmektedir. Sorun sadece mutfak borusunda olsa, mutfak giderinin kullanımı durdurularak sorun halledilebilmektedir. Ancak bütün sular aynı gidere bağlı olduğundan, herhangi bir sorun yaşanması durumunda hiçbir yerden tek damla su dökülmemesi gerekir ki tadilat yapılabilsin. Ancak takdir edersiniz ki böyle bir durum da mümkün değildir. İki hattın birbirine bağlanması, daire içinde de pek çok tıkanmaya sebep olur. Mutfaktan banyoya giden hattı, yatay olarak götürmek zorunda kalındığı için; hat eğimsiz ve uzun olur. Bu nedenle eğimsiz ve uzun olan mutfak giderinde yağ kalıntılarından dolayı çabucak tıkanmalar olur.

Pis Su Giderini kameralı sistemle açan Firma

Pis su gideri açma servisi size ve etrafınızda herhangi birine aniden lazım olabilecek bir servistir. Lazım olur mu? Elbette böyle düşünmeniz doğaldır çünkü evinizde herhangi bir gider tıkanmazsa bunu anlayamazsınız. Başınıza böyle bir iş gelmesini istemeyiz tabi. Ancak geldiği gün en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz bir aletle pis su gideri açan servis numarası gerekli olacaktır. Firmamız tarafından size verilen servis hizmetlerinde, acil durumlarda anında bize ulaşabilmeniz için size magnetler bırakıyoruz. Buzdolabına yapıştırılan iletişim bilgilerimizin bulunduğu bu mıknatıslı kart, kaybolmaz ve istediğiniz an göz önünde olur.

Pis su gideri için lavabo, tuvalet ve makine giderleri olmak üzere genellikle üç kısımdan oluşur. Ancak bahsettiğimiz bu durum daireler için geçerlidir. Bu giderleri kullanırken dikkatli olmak gerekir. Dikkatli olunmazsa, ortaya çıkacak olan sonuçlar hiç de iyi olmayabilmektedir. Pis su gideri açma servisimiz, bunun için kurulmuştur. Tıkanan giderleri kırmadan dökmeden açarak hizmet vermekteyiz. Giderlerin tıkanıklığı açıldıktan, sonra kamera ile muhakkak görüntü alıp, siz değerli müşterilerimize gereken bilgiyi veriyoruz. Eğer kalıcı bir hasarınız var ise kamerayla görüntüsü alınıp, sizi konu hakkında bilgilendiriyoruz.
robot-cihaz-ile-atik-su-borusunu-acan-servis-904

Gider Açma Robotunun Özellikleri- Atık su borusunu makine ile açan tesisatçı firmalar

Gider açma işlemleri artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha kısa sürede halledilmektedir. Giderler tıkanması uzun süreli olduğunda evimizdeki yaşamı büyük ölçüde etkilemektedir. Bu yüzden kısa sürede halledilmesi ve eski haline döndürülmesi önemlidir. Gider borusu tıkanıklıkları tesisat borularında birikme yapan katı atıkların kanalizasyona ulaşmamasından dolayı meydana gelmektedir. Gider tıkanıkları olduğunda da kamera ile birlikte tıkanan bölge izlenmelidir. Gider açma robotu ile de temizlenmesi yapılmalıdır. Gider açma robotları bu işlem için özel olarak üretilmektedir. Robotlar sayesinde boruların tıkalı olmasına neden olan maddeler bulunmaktadır.  yok olması sağlanmaktadır. Gider tıkanıklığı açan robotlar bazı kendine has özelliklere sahiptir. Örneğin kameralı gider açma robotları sayesinde tıkanıklıkların hangi kısımda ve nerede yoğunlukta olduğunu kısa sürede tespit edebilirler. Bu da işlemin daha çabuk sona ermesini sağlar.

 İstanbul Tesisat tıkalı pis su gideri açma servis hizmetini İstanbul’un tüm semtlerine vermektedir. İster Anadolu ister Avrupa yakasında oturuyor olun, size en yakın makineli pis su gideri açan servis şubemizi arayabilir, servis talep edebilirsiniz. Pis su giderini robotla açan servis ekibimiz, kısa süre içinde evinize gelerek problemlerinize çözüm yaratacaktır. Firmamız bünyesinde pis su gideri açan servis robotu kullanıldığından, yüksek tadilat masraflarıyla karşılaşmanıza engel olunur.
 
Atık su gideri açan servis çağırdığınızda;
  • İlk olarak tıkalı gidere gider açma robotu gönderilmektedir.
  • Ardından giderin açıldığını onaylamak için kamera ile görüntü alınır.
  • Eğer ekiplerimiz gerekli görürse jet yıkama motoru ile gider boruları yıkanır.
  • Son olarak yapılan işlemleri garanti altına alan servis formu bırakılarak yapılan işlemler tamamlanır.

Robotla Pis Su Gideri Açma Servisi

Robotla pis su gideri açma servisi hizmetleri sayesinde su giderinde ortaya çıkan tıkanmalardan kaynaklanan problemleri kolay bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Mutfak, WC ve banyoda bulunan pis su giderlerinde herhangi bir tıkanıklığı ortadan kaldırmanın en iyi yolunu mu arıyorsunuz? Robotla pis su gideri açan servis ve İstanbul Tesisat sizin için en makul çözümdür. Kalitesi ve çözüm odaklı seçenekleri sayesinde siz de robotla pis su gideri açma konusunda ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Robotla gider açma hizmetleri hızlı ve çözüm odaklı bir seçenek olarak kabul edilmektedir. Özellikle de tıkanıklığın çok inatçı olduğu durumlarda robot kullanarak profesyonel bir seçeneğe yönelmek gerekir. İstanbul Tesisat olarak bu konuda beklentileri fazlasıyla karşılayacak bir hizmet vadediyoruz. Üstelik robot kullanımı sayesinde zamandan tasarruf etmenizi de sağlıyoruz.

Robotla Pis Su Gideri Açma Servisi Fiyatları

Robotla pis su gideri açmanın pek çok ayrıcalığı bulunmaktadır. Bu noktada makul bir hizmete yönelerek robot kullanan tesisat ustasından destek almanız şart. Peki, robotla gider açma hizmeti sunan tesisatçılara ne kadar ücret ödemeniz gerekir? Fiyatları belirleyen faktörleri dikkate alarak harekete geçmeniz en doğrusudur.

Robotla pis su gideri açma servisi çağıracaksanız öncelikle su giderinde yaşanan tıkanmanın ne kadar kapsamlı olduğunu dikkate almalısınız. Bunun yanında kullanılan ekipmanın kalitesi ve hizmet süresi de değerlidir. Fiyatı etkileyen faktörleri bir arada düşünerek robotla pis su gideri açma konusunda en iyi hizmetlere ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara