Lavabo Açıcı Tesisatçı Usta – Lavabo Açıcı Telefonu

tikali-lavabo-giderini-robot-makine-ile-acan-usta-istanbul-65

Sürekli tıkanan lavaboları açmak için kullandığınız lavabo açıcı bir kaç defa kullanıldıktan sonra işe yaramaz. Tıkanıklık açılmadığında tahliye borusunun içerisinde kalan lavabo açıcılar, donmuş alçı gibi sertleşir. Birbirinden farklı lavabo açan sıvı ilaçları denediğinizde ise, bu kimyasallar borunun içerisinde reaksiyona girer. Reaksiyon sonucu tıkalı boru içerisindeki pis su ısınarak, gider borusuna zarar verir. Hele eskiden döşenen ince pvc borular, büzüşerek kâğıt gibi kırılır. Ardından bir de bakmışsınız ki lavabo açılmış. Lavaboya döktüğünüz suyun, yavaş yavaş çektiğini zannedersiniz. Aslında durum böyle değildir, boru yırtıldığı için betonun içine çekilen su, bir kaç saat sonra alt kattaki dairenin tavanından sızmaya başlar. Size bir tavsiye en iyi lavabo açıcı nalburlarda satılır fakat çok güçlü sıvı lavabo açıcıları kullanırken tedbir almanız gerekir. Bu sıvılar insan sağlığına zarar veren türden olduğu için, ciddi yaralanmalara sebep olabilir. Marketlerde satılan toz lavabo açıcıları kullanmadan önce kullanma talimatını mutlaka oyunuz. Lavabo açıcıların kullanımı hakkında daha detaylı bilgi için telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Lavabodan suyun geri taşması sonucu ani bir tıkanma olayı ile karşılaştınız farz edelim. İlk yapmanız gereken şey, lavabonun içindeki suyu boş bir kabın içerisine tahliye etmektir. Lavaboyu bir bezle iyice temizledikten sonra, marketten satın aldığınız lavabo açıcıyı boşaltın. (Bazı lavabo açıcılar krom evyelerin kararmasına neden olabilir) Lavabo açan sıvılar kimyasal içerikli olduğu için, mekanı mutlaka havalandırmayı ihmal etmeyin. Önemli bir not daha ekleyecek olursak; gider açıcıyı dökerken kimyasala dayanıklı eldiven kullanmanız, sağlığınızı koruyacaktır. Hazırlamış olduğunuz sıcak suyu, evyenin içine dökün. Belli bir süre bekledikten sonra musluğu açarak lavabonun açılıp açılmadığını kontrol edin.

kirmadan-lavabo-acici-ustalar-istanbul-36

Lavabo Açıcı Kimyasalların Zararları

 • Gider açmaya yararlar ancak çok sık aralıklarla kullanıldığında lavabo borularının bağlantı noktalarında bulunan, su sızdırmasını önleyici contalara zarar verir.
 • Kostik gibi tehlikeli kimyasallar, emniyet tedbirleri alınmadığında  cilt sağlığını olumsuz etkileyebilir.
 • Açılması zor tıkanık lavabo giderleri için uygulayacağınız lavabo açıcı ücreti, maddi kayıplara yol açar.
 • İçeriğinde asit barındıran lavabo açıcı kimyasallar, canlı yaşamını olumsuz etkilediği için doğal yaşama da zarar vermektedir.

Lavabo Açıcı Firmalar

Günümüzde lavabo açıcı firmaların çoğalması ile kırmadan gider açan firmaların varlığı biraz daha bilinir oldu. Makine kullanılarak açılan lavabo boruları, kamera dediğimiz ekipmanlarla kontrol edilerek işlem sonlandırılır. Eskisi gibi bir boru tıkandığında kazma kürekle evinizi yerle bir etmeye son veren firmalara, internet ortamından ulaşmak çok kolay. Sürekli tıkanıklık problemiyle uğraşan lavabo açıcı ustalar yetenekli ve tecrübelidirler. Bu açma yöntemi kullanılarak, zaman ve para kaybı yaşamadan probleminiz kesin olarak çözülmesini sağlarlar.

Tıkanan Lavabo İçin Çözüm

Evlerde sıklıkla yaşadığımız tesisat sorunlarından olan tıkalı mutfak gideri açma işi için genellikle kendi çözümlerimizi yaratmaya çalışsak da başarılı olamayız. Çünkü gider kimyasallarla açılmayacak kadar çok tıkanmıştır. Hatta evde uygulayacağınız denemeler çözüm getirmek yerine tesisatınızda çok daha büyük problemler oluşmasına neden olabilir. Özellikle yeni binada lavabo tıkanması durumu yaşıyorsanız boş yere açmak için uğraşmayın. Çünkü tıkanmanın nedeni inşaat sırasında gider borularına dökülen harçlar olabilir. Böyle bir durumda ne kadar çabalarsanız da sonuç almanız mümkün değildir. Bu yüzden tıkanan lavaboyu açan tesisatçı çağırmanızda fayda var. Gider açıcı firmalar, ellerinde bulunan teknolojik cihazlar sayesinde lavabo açıcı makineler kullanarak giderleri açmaktadırlar.

istanbul-tiikali-lavabo-borusunu-acan-ustalar-32

Kamerayla Lavabo Açıcı Firma

İstanbul Tesisat, aletle lavabo açan firma olarak İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Firmamızın bünyesinde bulunan robot lavabo açıcı cihazlar sayesinde tıkanmaya neden olan her şey görüntülenebilmektedir. Kameralı lavabo açıcı alet kullanımı gider içerisinde zamana bağlı olarak oluşabilecek her şeyi görüntülemenin yanı sıra usta hatalarından kaynaklanabilecek sorunları da gösterebilmektedir. Lavaboyu açıcı aletle açma işlemi garantili sonuçlar verdiği gibi kalifiye ustalarımızın elinden çıktığı için garantili hizmet anlayışımızla bir daha tıkanmaması için garanti vermekteyiz. Bizi arayıp servis kaydı açtırmanız halinde lavabo açıcı tesisatçı ekibimizi en kısa sürede evinize yönlendiriyoruz. Lavabo aç hizmetimiz İstanbul’un tüm semtlerinde mevcuttur. Size kalan tek şey bizi aradıktan sonra tıkanık lavabo açma servisimizden faydalanmak.

Lavabo Açıcı Servis

Mutfak lavabosu açıcı servis arıyorsanız doğru yerdesiniz. Lavabo açıcı servis hizmeti veren İstanbul Tesisat, kaliteli hizmet anlayışıyla kırmadan lavabo açma işlemi yapmaktadır. Mutfak lavabosundan gidere gönderilen yemek artıkları, çay gibi çöplerin yağlarla birleşerek katılaşması sonucunda mutfak evyesini açıcı ihtiyacı duyulur. Hele bir de çamaşır ve bulaşık makinelerinin bağlı olduğu mutfak gideriyse durum çok daha ciddi bir hal alabilir. Bulaşık makinesinden gelen yağlı sular, çamaşır makinesinden gelen çamaşır ipliği ve tüylerle birleşir. Kısa sürede ve sık sık lavabo tıkanması durumunun yaşanmasına neden olur. Hanımlar genellikle bu tıkanıklıkları açmak için kendi çözümlerini uygulamaya soksa da sürekli tıkanan lavaboyu açıcı bir çözümü kendi kendilerine üretmeleri mümkün değildir. Hatta biraz ileri gidersek lavabo açıcı yöntemler bazı durumlarda gider borularına zarar verebilir. Bu durumun önüne geçmek için lavabo açma servisi çağırmak mantıklı bir adım olacaktır. Lavabo açma firmalarından alabileceğiniz bu hizmet sayesinde tıkanan lavabolarınız sorunsuz bir şekilde açılabilmektedir.

Lavabo açan makineler kullanan İstanbul Tesisat usta ekibi görüntüleme yaparak tıkanan lavaboyu açma işlemi yapmaktadır. Firmamızda lavabo açma aletleri olarak kullanılan tüm cihazlar Avrupa’da da kullanılan son teknoloji makinelerdir. Eğer siz de tıkalı lavabo açıcı çözüm arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lavabo tıkanmalarında yapılan yanlış uygulamalar tesisatınızda su kaçakları oluşmasına neden olabilir. Sizi ya da alt komşunuzu rahatsız edebilecek durumların ortaya çıkması halinde komşuluk ilişkileriniz de zarar görecektir. Buna tamir edilmesi gereken tesisatınızın masrafları ve uzun süreçlerle temizlik derdi eklendiğinde gereksiz yere yorulmuş olursunuz. İyisi mi siz de İstanbul Tesisat hizmetlerinden faydalanarak tüm bu problemleri en başından geride bırakın. Size en son teknoloji lavabo borusu açıcı cihazlarla hizmet vererek, problemlerinizin sona ereceğinin garantisini veriyoruz.

“Lavabo Açıcı Tesisatçı Usta – Lavabo Açıcı Telefonu” üzerine 6 yorum

 1. İyi günler. Mutfak lavabomuz tıkanmıştı hiç bir şekilde normal acicilarla açılmadı. Kimyasal acici kullanmak zorunda kaldık ve daha sonrasında bulasik makinesi kullanmaya başladığımda kimyasalın kokusu yılana bulasik lara sineye başladı ve hala devam ediyor normalde koku gelmiyor ama makinenin gider borusu ve makine çalıştığında ağır ilaç kokusu oluyor nasıl giderebilirim yardimci olursaniz çok sevinirim gerçekten zor durumdayim makineme de yeni 2 aylık daha .

  Cevapla
 2. Evin mutfak giderini açmak için denemediğim lavabo açıcı ilaç kalmadı. Bana önerebileceğiniz en keskin lavabo açan kimyasal nedir?

  Cevapla
 3. lavabo açıcı kimyasalları kullanmak tesisat borularına zarar verir mi? Ortalama 6 ayda bir lavaboyu açmak için kullanıyoruz

  Cevapla
  • Mehmet bey firmamız su kaçak tespit cihazlarının satışını yapmamaktadır. Sadece sektörde bu cihazların ikinci elini almak isteyen arkadaşları uyarı niteliğinde bilgilendirmek için bu yazı yazılmıştır. Su kaçağı tespit cihazı fiyatları ile ilgili herhangi bilgi verilememiştir.

   Cevapla
  • Kullandığınız lavabo açıcıların nasıl bir yapıda olduğunu bilmiyorum fakat asitli kimyasalların doğaya verdiği zarar ve boruların contalarına verdiği zarar uzun sürede ortaya çıkmadır. Sürekli kullanımlarda mutlaka zararı olacaktır.

   Cevapla

Yorum yapın

Tıkla Ara