Tesisat Su Kaçağı Arama Cihazı

Tesisat-Su-Kacagi-Arama-Cihazi

Cihazla su kaçağı tespiti yapılması, kaçakların net bir şekilde durdurulması da çok büyük bir etken haline gelmiştir. Kameralı sistem o kadar fayda sağlar ki; tıkanmalar ya da su kaçakları ne kadar derinde olursa olsun, kamerayı bu alanlara bırakarak, durumun net bir şekilde tespit edilmesi de sağlanabilmektedir. Aynı zamanda, cihaz sisteminin otomatik ve daha kullanışlı olması, bu duruma ek olarak büyük bir avantaj sağlaması açısından oldukça önem teşkil etmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Ne İşe Yarar?

Cihazların kaçakları bulmada faydalandıkları en önemi durumlardan biri de kaçakların oluşmasına neden olan değişik sebeplerin bu yolla kontrol edilerek, daha hızlı şekilde tespit edilebilmesidir. Kamera sistemi net kolaylıklar sağlandığı gibi, aynı zamanda kaçaklarında tam olarak tespit edilmesi su kaçağı tespit cihazı sayesinde mümkün bir hale gelmektedir. Cihazların teknik kapasitesi yüksektir ve kamera ile donatılması da bu durumu daha çok olanaklı bir yapıya taşıdığından, elde edilen yeni sistemle çok kapsamlı bir şekilde olumlu sonuçların çıkması sağlanmaktadır.

Bu sistemin size sunacağı avantaj ve faydalar her durumda değişerek devam ettiğinden müşterilerimiz bu durumdan sık sık faydalanmaktadır. Kamera sistemi sayesinde, bağlı bulunduğu cihaz kaçağın olduğu kısımlara bırakılarak, hemen tespitinin yapılması sağlanmaktadır.  Aynı zamanda bu cihazın teknik kapasitesi sayesinde, meydana gelen yeni sistem özellikleri de hesaba katılarak, tıkanmalar en derinde olsa da hemen sorunun kökeni anlaşılarak, meydana gelen hasarlarda ortadan kaldırılabilmektedir.

Su Kaçağı Arama Cihazı

Evinizde ya da iş yerinizdeki patlamış veya sızıntı yapan su borularının kaçak tespitinde kullanılan su kaçağı arama cihazı, kamerası aracılığıyla %100 noktasal tespit edebilmektedir. Hızlı ve kolay bir şekilde tadilata gerek kalmadan tespit edilen patlamış su boruları çok daha az ücret ödeyerek tamir edilmiş olur.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İstanbul Tesisat su tesisat borularında ortaya çıkan kaçakları modern ve teknolojik alet ve cihaz yardımıyla bulup onarımını yapmaktadır. Su sızıntılarını su kaçak arama cihazı yardımıyla kırma dökme derdi olmadan tespit edip, isterseniz onarımını yapıyoruz. Eski usul zorlu ve yıpratıcı yöntemleri bir kenara bırakın. Siz de teknolojinin sunduğu yararlardan faydalanarak Su kaçak probleminizi kesin yöntemlerle çözüme kavuşturabilirsiniz. Bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır. Ustalarımız dikkatli ve titiz çalışmalarıyla su kaçak problemlerinizi profesyonellikle çözeceklerdir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkla Ara