Tesisat Su Kaçağı Arama Cihazı


Tesisat-Su-Kacagi-Arama-Cihazi

Cihazla su kaçağı tespiti yapılması, kaçakların net bir şekilde durdurulması da çok büyük bir etken haline gelmiştir. Kameralı sistem o kadar fayda sağlar ki; tıkanmalar ya da su kaçakları ne kadar derinde olursa olsun, kamerayı bu alanlara bırakarak, durumun net bir şekilde tespit edilmesi de sağlanabilmektedir. Aynı zamanda, cihaz sisteminin otomatik ve daha kullanışlı olması, bu duruma ek olarak büyük bir avantaj sağlaması açısından oldukça önem teşkil etmektedir.

Su Kaçağı Tespiti Ne İşe Yarar?

Cihazların kaçakları bulmada faydalandıkları en önemi durumlardan biri de kaçakların oluşmasına neden olan değişik sebeplerin bu yolla kontrol edilerek, daha hızlı şekilde tespit edilebilmesidir. Kamera sistemi net kolaylıklar sağlandığı gibi, aynı zamanda kaçaklarında tam olarak tespit edilmesi su kaçağı tespit cihazı sayesinde mümkün bir hale gelmektedir. Cihazların teknik kapasitesi yüksektir ve kamera ile donatılması da bu durumu daha çok olanaklı bir yapıya taşıdığından, elde edilen yeni sistemle çok kapsamlı bir şekilde olumlu sonuçların çıkması sağlanmaktadır.

Bu sistemin size sunacağı avantaj ve faydalar her durumda değişerek devam etmektedir. Müşterilerimiz bu durumdan sık sık faydalanmaktadır. Kamera sistemi sayesinde, bağlı bulunduğu cihaz kaçağın olduğu kısımlara bırakılarak, hemen tespitinin yapılması sağlanmaktadır.  Aynı zamanda bu cihazın teknik kapasitesi sayesinde, meydana gelen yeni sistem özellikleri de hesaba katılarak, tıkanmalar en derinde olsa da hemen sorunun kökeni anlaşılarak, meydana gelen hasarlarda ortadan kaldırılabilmektedir.

Su Kaçağı Arama Cihazı

Evinizde ya da iş yerinizdeki patlamış veya sızıntı yapan su borularının kaçak tespitinde kullanılan su kaçağı arama cihazı, kamerası aracılığıyla %100 noktasal tespit edebilmektedir. Hızlı ve kolay bir şekilde tadilata gerek kalmadan tespit yapılmaktadır. Böylelikle patlamış su boruları çok daha az ücret ödeyerek tamir edilmiş olur.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

İstanbul Tesisat su tesisat borularında ortaya çıkan kaçakları modern ve teknolojik alet yardımıyla bulmaktadır. Üstelik talebe göre onarım da yapmaktadır. Su sızıntılarını su kaçak arama cihazı yardımıyla kırma dökme derdi olmadan tespit edilmektedir. İsterseniz onarımını yapıyoruz. Eski usul zorlu ve yıpratıcı yöntemleri bir kenara bırakın. Siz de teknolojinin sunduğu yararlardan faydalanarak Su kaçak probleminizi kesin yöntemlerle çözüme kavuşturabilirsiniz. Bize ulaşıp servis formu yazdırmanız yeterli olacaktır. Ustalarımız dikkatli ve titiz çalışmalarıyla su kaçak problemlerinizi profesyonellikle çözeceklerdir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Kaçağı Arama Cihazı Kesin Tespit Yapar mı?

Su kaçağı arama işlemleri su tesisatında meydana gelen en ciddi sorun su kaçağını önlemek içindir. Suyun nereden kaçak yaptığı kolay bir şekilde belirlenirken zamandan tasarruf etmek de olasıdır. Peki, kullanılan cihaz su kaçağı tespitinde kesin çözüm ortaya çıkarır mı? Hangi cihazı seçmek su kaçağı tespitinde daha başarılı bir sonuç getirir?

Su kaçağı tespit cihazı söz konusu olduğunda en önemli detaylardan bir tanesi kullanılan cihazın niteliğidir. Çünkü cihaz ses dinleme mantığında mı çalışır yoksa termal görüntüleme mantığında mı? Bu çok önemli detay tespit işlemlerinin kalitesini de doğrudan etkilemektedir. 

Su kaçağı tespiti için kullanılan ses cihazı da termal kamera da noktasal tespit yapar. İstanbul Tesisat ekibi, tesisatın bütün hattını titiz bir şekilde inceleyerek su kaçağı ihtimalini değerlendirmektedir. Böylelikle kaçak sorunundan kurtulmak ve daha kaliteli bir sonuca ulaşmak mümkün olacaktır. Siz de ihtiyaçlarınıza en uygun çözümler için ekibimizden destek alarak kaliteyi tercih edebilirsiniz.

Hangi Su Kaçağı Tespit Cihazı Daha İyi Tespit Yapar?

Su kaçağı tespit cihazları konusunda profesyonel bir bakış açısından faydalanabilirsiniz. Bunun adına hangi cihazın daha ideal sonuç verdiğini düşünmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda önemli olan su kaçağı tespiti cihazının markası ya da kalitesi değildir. Ses cihazı noktasal tespit yapmaya yardımcı olsa da görüntülü tespit kadar ideal değildir. Bu nedenle de görüntülü su kaçağı tespiti daima daha başarılı sonuç vermektedir.

Yorum yapın

Tıkla Ara