Vitra Taharet Musluk Montajı

Tesisat arızaları arasında en çok rastlanan sorunlardan bir tanesi de musluk arızasıdır. Zamanla kullanımdan dolayı damlatmaya başlayan musluklar genelde contalarının eskimesinden dolayı damlatırlar. Göbekli musluklarda conta değişerek arızanın onarımı yapılabilir. Fakat aç kapa musluklarda böyle bir şansımız yoktur. Çünkü göbekleri, contalı musluk göbeği gibi değildir. Bu tip musluklarda conta olmaz, bozulunca tamamen değişir. Taharet musluklarında aç kapa olanlar, daha kullanışlı olurlar. Damlatma ya da conta değiştirme işi olmaz. Bu sebeple yeni taharet muslukları alınırken aç kapa olanlar tercih ediliyor. Tabi avantajı olduğu gibi dezavantajı da var. Conta değişimi olmadığından bozulduğu anda çöpe atmak zorunda kalınmaktadır. Eskiye nazaran değişim veya tamiratla kimse uğraşmıyor çünkü artık çokça üretim yapıldığı için de musluk fiyatları uygun. Eski musluğa conta alıp, tesisatçıya taktıracağınıza yeni musluk takılması daha mantıklıdır. Tabi elinizden geliyorsa contasını değiştirmek çok daha ekonomiktir. Eğer yeni musluk alınmışsa, montajını yaparken çok dikkatli olmalıyız. Ufak bir hata, alt kata su sızmasına neden olabilir. Bu da alt kata zarar verir ve su kaçağının yerini bulmak için bir de su kaçağı tespit firması çağırısınız. Kısacası bir musluğun maliyeti size çok ağır olur. Anlamadığınız bir iş ise hiç dokunmayın, yoksa zarar edersiniz. Aslında herkesin bilmesi gereken şeylerdir musluk montajı gibi ufak tamirat işleri.

Vitra Taharet Musluk Montajı

Vitra taharet musluk, Artema taharet musluk ve ECA taharet musluk çeşitlerimiz ile İstanbul Avrupa yakasının hizmetindeyiz. Taharet muslukları, evlerde ve işyeri, ofis gibi yerlerde en çok kullanılan açılıp kapatılan musluklardır. Bu musluklar zamanla kullanım süresini yitirip, değiştirilmeleri gerekmektedir. Bu yüzden Su tesisat hizmetlerimizin yanı sıra bu kaliteli muslukların montajı ile satışımız mevcuttur. En kısa sürede verdiğiniz adrese servisimiz gelir ve sorununuzu çözer. Vitra musluk arızası için vitra servisi gerekir çünkü servisler dışında parça bulunamaz. Tesisatçı firmalar ancak musluğun değişimini yapabilirler.

Bizim tavsiyemiz Vitra musluk tamiri yaptırırken size en yakın yetkili servisi aramanızdır. Yetkili servislerde, her türlü yedek parça bulunduğu için işinizi daha uygun fiyata yaptırabilirsiniz.

Taharet Musluğu Montajı Yapan Firmalar

Taharet musluğu kapanmıyor gibi problemlerle karşılaştığınızda İstanbul Tesisat firmasını arayarak musluk değişimi veya musluk tamiri servisi talep edebilirsiniz. Damlatan taharet musluğu eğer aç kapa değilse tamiri yapılabilmektedir. Aç kapa taharet musluğu arızalandığında yenisi ile değiştirilmelidir. Aç kapa musluk tamiri yapan firmalar da sadece musluk değiştirme işlemi yapmaktadır. Arızalan musluklarınızın tamiri yapılmadan önce İstanbul’un en iyi su tesisat firması olan firmamızdan konuyla ilgili detaylı bilginin yanı sıra servis hizmeti de alabilirsiniz. Su tesisat servis hizmetleri veren firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  1. Aç kapa musluk değiştirme
  2. Aç kapa musluk montajı
  3. Aç kapa taharet musluğu değiştirme
  4. Aç kapa taharet musluğu montajı
  5. Musluk tamiri
  6. Musluk montajı
  7. Musluk tamiri

Musluk ve bataryalarla ilgili tüm bu işlerin yanı sıra her türlü su tesisatı işleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Yorum yapın

Tıkla Ara