İstanbul Su Tesisatı Kaçak Bulma Firması

istanbul-su-kacagi-bulma-firmasi-369

Tecrübeli İstanbul su tesisatı ustaları kaçak bulma işinde iyi eğitilmiş tesisatçılardan oluşmaktadır. Sorunlara iş bitirici yaklaşımları sayesinde problemi zamana yaymadan çözmek için çalışırlar. Kullandığı cihazlar rakip firmalara kıyasla daha profesyonel olarak alınmıştır. Daha evinize girdiği anda üniformalarından saç sakala kadar disiplinli bir şekilde haftalık kontroller yapılarak kaçağı bulmaya gönderilirler. Ustalık bilgimizi her geçen gün biraz daha geliştirmekteyiz. Sizlerin hoşgörüsüne sığınarak kaçak için yazılan randevu saatlerine riayet etmeye çalışıyoruz. İstanbul’un çekilmez trafiğine rağmen söz verilen zaman diliminde su hasarını tamir etmek için uğraşmaktayız.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
kamerayla su sızdıran boruyu bulan şirket

Su tesisatı kaçak bulma işini profesyonel ustalarımız ve tam donanımlı araçlarımız sayesinde itina ile yapmaktayız. Su tesisat kaçaklarında son teknoloji makineleriyle hizmet veren firmamız İstanbul’un Avrupa yakasına hizmet vermektedir. Su tesisat sektöründe su kaçak tespit çalışması yapan her firmanın fiyatı değişebilir. Ancak bir ortalaması vardır. Çok ucuz bir işin kalitesi ve garantisinin tartışılır olduğu apaçık bir durumdur. Çok pahalısı şüphesiz kalitelidir ancak ödeme gücünü de dikkate almak lazım tabi. Bu işin hakkıyla yapılacağı ücreti belirleyerek müşterilerimize en iyi hizmeti uygun fiyata sağlıyoruz. Su tesisat sektöründe yeterli ekip ve donanımlarıyla lider firmalar arasında yerini alan firmamız hizmetinizdedir.

istanbul-cihazla-su-kacagi-tespit-ekibi-370

Su sızdırmalarında herkesin korkulu rüyası haline gelen seramik kırılması tarihe karışıyor. Ya da en azından hepsini kırmaya gerek yok diyelim. Çünkü kaçağın yeri tam olarak bulunduktan sonra o kaçağı kimyasalla onarmak mantıklı değildir. Çünkü 1 veya 2 seramik kırılıp tamir edilebilir. İlacın onarımı hiç bir zaman arızalı kısmı değiştirmek kadar etkili olamaz. Bazı özel durumlarda seramik çok değerli olduğunda kırılamaz buraya kimyasal uygulanabilmesi için bile büyük bir kaçak olmaması gerek. Çünkü bu kaçak tamir ilacı sıvı bir kimyasal sonuçta. Tıkayacağı yer çok büyük bir delik veya çatlaksa kapatamaz. Ya da o an için kapanır ancak sağlam olmaz ufak bir basınçta tekrar patlar. Kimyasal ile sadece çok küçük sızıntılar önlenir onlarda cihazla bulunamadığı içindir.

Su kaçak cihazı ile su sızıntısının yeri noktasal tespit edilir. Tespit edilen noktadaki su kaçağı tamir edildikten sonra müşterilerimize 1 yıl garanti verilir. 1 yıl içerisinde aynı noktadan su kaçağı olursa müşterilerimize ücretsiz ikinci defa servis hizmeti sağlıyoruz. İddialıyız su kaçak bulma işinde biz bir numarayız. En ekonomik su kaçağı tespit ve tamiri İstanbul Tesisat tarafından yapılır. Su kaçaklarını cihazlarımız ile buluyor, kırıp dökmeden çözüm üretiyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara