Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açılır


pis-su-gider-borusu-robot-cihaz-ile-nasil-acilir-

İstanbul Tesisat, kırmadan boru tıkanıklığı açma işlerinizde, 10 yılı aşkın süredir hizmet veriyor. Kanalizasyon borularını açmak için kullanılan en etkili yöntem robotla boru tıkanıklığı açmadır. İstanbul Tesisat firması, kurulduğu günden bu güne kadar, gider boruları içerisinde oluşan tıkanmaları en güncel teknolojileri kullanarak açmaktadır. Müşterilerimize her zaman kalıcı çözümler üretmeye çalıştığımızdan, makine kullanılarak açılan tıkanmaların ömrü daha uzun olması sebebiyle sürekli bu konuda yeni yöntemler geliştiriyoruz. Robot cihazla giderin içine kaçırdığınız katı atıkları parçalayıp, dışarı çıkarıyoruz. Bina rögarı içinden yolladığımız, düz halat şeklinde demir parçaları birbirine eklenerek, tıkanan noktaya ulaştırıyoruz. Dirsek gibi kıvrımlı bölgelerde genelde yaşanan tıkanıklık problemlerini, sorunsuz bir şekilde temizliyoruz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açılır

Evlerde yaptığınız tadilat sonucu gider borularının içine kaçan taş, çimento, alçı gibi yabancı maddeler tıkanmaya neden olur. Bu gibi yabancı maddeleri, pis su borularına hiç zarar vermeden, uzman ekip ve ekipmanlarımızla kolayca çözüme kavuşturuyoruz. Eski usulde, tadilat yapılarak borulardaki tıkanık açıldığında, bedel olarak bir sürü maliyet ödemek zorunda kalınıyordu. Ama artık bu işi yapan makineler var. Ve onları kullanarak sizlere tadilattan daha çok çok ucuza hizmet verebilmekteyiz. Tıkanan tuvalet borularını hiçbir yeri kırmadan, kanal açma makineleri sayesinde açıyoruz. Tuvaletin es dediğimiz bölgesinde meydana gelen daralmaları robotla açıyoruz. Bazen tuvaletin giderinden atılan bez veya katı atık maddeler, boru ek parçalarına takılır ve tamamen tıkanmaya sebep olur. Fayansları kırılmadan bu borulardaki tıkanmaları açıyoruz. Hem yorulmamış oluyorsunuz, hem de paranız cebinizde kalıyor.

kirmadan-alet-ile-pis-borusunu-acan-tesisatci-istanbul-35

Banyo ve Tuvalet Giderlerini Kırmadan Açma

Tuvalet veya banyo giderleriniz kırmadan, dökmeden, garantili bir şekilde tıkanıklığı açmaktayız. Borularınızdaki tıkanıklıkları artık kafanıza takmayın! Seramik veya benzeri parke gibi kaplama malzemelerini kırmadan, gider borularında tıkanıklık açıyoruz. Mutfak giderindeki tıkanıkları, banyodaki süzgeç giderlerindeki tıkanıklıkları, duş süzgecindeki tıkanıklıkları veya küvetlerde yaşanan tıkanıklıkları, yapı malzemelerine hiçbir zarar vermeden açabilmekteyiz. İstanbul Tesisat tüm Anadolu ve Avrupa yakasına günün her saati ve hafta içi hafta sonu demeden hizmet vermektedir. Suyun geçtiği her şey yerdeki problemleriniz ve su tesisat işlerinize kesin çözümler için bizi arayabilirsiniz.

Boru Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Ev ve iş yerinde kullanılan atık su giderleri, yaşam alanında kullandığımız vazgeçilmez tesisat boruları arasındadır. Yaz kış fark etmeden, sürekli kullanılan pvc yapıdaki bu boruların, kullanıldıkça tıkandığına çevrenizde ve kendi yaşam alanlarınızda şahit olmuşsunuzdur. İçerisinde taş parçası kaçmış bir gider borusu, ara ara tıkanmaya müsaittir. Bu tıkanmaların sebebini araştırmak için evinize görüntüleme servisini çağırabilirsiniz. Eskiden olduğu gibi tıkanıklık açma işini yapan ustaların görevi, kalıcı çözümler üreterek en pratik yöntemle tıkanıklık açmaktır. Unutmayın ki anlık çözümler size daha fazla masraf açabiliyor. Tıkanıklık açma fiyatları kameralı ya da kamerasız olmak üzere fiyatlandırılmaktadır. Ucuz tıkanıklık açma işi yapan ustaların çoğunda kamera bulunmamaktadır. Bu tip kişiler, müşterileri kameramız var diye kandırıp, tıkanıklığı geçici olarak açtıktan sonra yaptıkları işin arkasında durmazlar. Tıkanan boruları açma konusunda daha fazla bilgi almak için tıkalı boru açma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gider Borusu Neden Tıkanır?

  • Pis su gider borusu tıkanıklıklarının çeşitli nedenleri vardır. Bunları sırasıyla listeledik.
  • Tuvalete atılan tuvalet kağıdı rulosu, kadın pedi, oyuncaklar gibi yabancı cisimler tıkanmaya neden olur.
  • Mutfak evyelerinde yıkanan bulaşıkların yağları zamanla tıkanıklığa neden olur.
  • Lavabo, küvet ve banyo giderine gönderilen, saç ve sabun gibi atıklar zamanla tıkanmaya neden olmaktadır.
  • Tadilatlar sırasında gider borularına atılan, harç derz, kum v.b inşaat malzemeleri zamanla katılaşarak gider borularında tıkanmaya sebep olur.
  • Boruların döşenmesi sırasında hatalı eğim verilmesi sonucu gider boruları tıkanabiliyor.
  • Zamanla çöken toprak iyi beslenmeyen gider borularında kırılmaya sebep olabiliyor. Bu durum gider tıkanıklığına neden olacaktır.

Kırmadan Tıkalı Boru Açma

Tesisat boruları genellikle plastikten imal edilen ve farklı çaplara sahip ürünlerdir. Bu borulardan su ve atıkların akması gerekse de zaman zaman kullanıcı hataları nedeniyle borulara tıkayıcı maddeler atılmaktadır. Tıkanıklığa neden olan maddeleri borudan uzaklaştırma içinse kırmadan boru açma hizmetine başvurmanız gerekir. Çünkü boruların zarar görmemesi ancak profesyonel bir müdahale ile mümkündür. 

Boru tıkanıklığı durumunda hemen herkes gibi aklınıza gelen yöntem borulara sert bir cisim sokmaktır. Fakat bu durum tıkanmanın çok daha büyük bir soruna dönüşmesine neden olacaktır. Özellikle boru kırılmalarına neden olması muhtemel bu yöntemi tercih etmemelisiniz. Aksine müdahale etmeden İstanbul Tesisat’ı aramalısınız.

Kırmadan Pimaş Tıkanıklığı Açma 

Pimaş tıkanıklıkları boru tıkanması dendiğinde akla gelen ilk sorunlar arasındadır. Çünkü lavaboların alt kısmına yerleştirilen pimaş çabuk zarar görmekte. Yemek artıkları başta olmak üzere pek çok nedene bağlı olarak tıkanmaktadır. Üstelik pimaş borular diğer tesisat boruları ile kıyaslandığında daha hassastır. Bu nedenle de kırılma ve çatlama riski daha yüksektir. Pimaşlarda meydana gelen tıkanmalara karşı doğrudan İstanbul Tesisat’ı aramalı ve kırmadan pimaş açma hizmetlerine başvurmalısınız. Bu yöntem hem hızlı hem de maliyet avantajı sağlayan bir hizmet olarak dikkatleri çekecektir.

“Kırmadan Boru Tıkanıklığı Açılır” üzerine bir yorum

  1. Üst katların tuvalet gider boruları bizim dükkanın içerisinden geçiyor. Yukarıdan bez atmışlar galiba bu yüzden benim dükkanı pis su bastı. Yunus beye telefonda boruların tıkandığını söyledim acil usta göndermesini istedim

    Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara