Bayrampaşa Su tesisatçı – Tıkalı boru açma – Su Kaçak Tespiti

bayrampasada-pis-su-gider-borusu-acma-acma-ustasi-65

Bayrampaşa’da su tesisatçı olarak çalışan İstanbul Tesisat bünyesindeki kaçak su tespit cihazları ve tıkanıklık açma robotlarıyla kusursuz bir hizmet sağlama misyonu güden bir firmadır. Su tesisatçı denildiğinde ilk akla gelen, elinde boru anahtarı, sırtında takım çantası olan ustalardan oluşmamaktadır. Kadromuz cihaz kullanmayı bilen 20 adet tesisatçı ustadan oluşmaktadır. Bu ustaların her biri, kendi alanında uzmanlaşmış ve çekirdekten yetişmedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Bayrampaşa Tıkalı Boru Açan Tesisatçı

Bayrampaşa’da boru tıkanıklığı açan tesisatçı usta aramanıza gerek yok! Gelişen servis ağımız, 2 saat içerisinde tıkalı gider borusunu açmak için hızlı bir şekilde çalışır. Telefonda yazdırdığınız adrese gelen ustalarımız, giderin içine makineyle girerek tıkanmış boruyu açarlar. Sizlere kısa sürede tıkanıklık açmaya gelen servis elemanlarına yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkür ederiz. Bayrampaşa çevresinde tıkanmış boruları açmak için verdiğimiz hizmetler maddeler halinde belirtilmiştir.

Boru Açma Hizmetleri

  • Lavabo atık su borusunda tıkanıklık açma işlemleri
  • Tuvalet gider borularına kaçan bez ve tuvalet kâğıtlarını temizleme
  • Klozetin gider borusunda yaşanan tıkanmaları açma çalışmaları
  • Yağmur suyu giderlerini açma çalışmaları
  • Teras ve balkonların da ortasında bulunan yer giderini açma
  • Kanalizasyon borularında arıza tespiti ve görüntü kayıt çalışmaları
  • Vidanjör ve kuka tipi kamyonların ulaşamadığı noktalarda, rögar temizlik hizmetleri
  • Kayıp rögar kuyusunun kapağını cihazla bulma
  • Bayrampaşa pimaş boru tıkanıklığı açma hizmeti

bayrampasa-kirmadan-su-kacak-tespiti-yapan-yer-78

Bayrampaşa Su Kaçağı Tespiti

Bayrampaşa’nın bütün semtlerinde su kaçak tespitini makineyle sağlıyoruz. Cihazları kullanan personelimiz, tesisatçı olduğundan arızayı bulduktan sonra hemen oracıkta tamirini yapabilir. Bilgisayarlı sistemle boruların içine bakan ustalarımız, Bayrampaşa’da kapı kapı dolaşıp tesisatçı aramaya son veriyor. Bulduğumuz tüm su kaçaklarını 1 yıl garanti vererek onarıyoruz. Kullandığımız son teknoloji cihazlar sayesinde su kaçaklarını kısa sürede ve yüklü tadilat masrafları çıkarmadan tespit edebiliyoruz.

Bayrampaşa Tıkanan Banyo Giderlerini Açan Su Tesisatçı

Banyonun gideri tıkandığında eskiden tanıdığınız ustaları bir kenara bırakıp yeni tip teknolojik cihazlarla çalışan usta çağırmanızı tavsiye etmekteyiz. Zaten cihazları olmayan mahalle arası tesisatçılar da banyoda tıkanan gideri açamadığında bizi arayıp yardım istiyor. En iyisi, siz de aracı kullanmadan, direk olarak bizi arayıp işinizi daha ucuza çözdürün. Pazarlık yapmayı sakın unutmayın…

Bayrampaşa Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açan Usta

Bayrampaşa ilçesinde robotla tıkalı mutfak gideri açan tesisatçı firmalardan biriyiz. Bildiğiniz üzere Bayrampaşa’da bulunan evlerin tarihi bir hayli eskidir. Eskiyen binaların atık su giderleri, ilk yapıldığı sırada döşenir ve tadilat yapılmadıkça değişmez. Bu yüzden giderek içi kirlenen mutfak gider boruları, zamanla tıkanmaya müsait bir hal alır. Mutfak giderlerinin tıkanmasına neden olan atık yağlar ve yemek artıkları temizlenmediği zaman tıkanmalara sebep olmaktadır. Evye giderlerinin temizlenme işlemi tıkanıklığın önlenmesi ya da giderilmesi açısından oldukça önem teşkil etmektedir.

Bayrampaşa Cihazla Su Sızıntısı Bulan Tesisatçı

Bayrampaşa’da cihazlı su tesisatçı aradığınızda karşınıza en kısa sürede çıkacak güvenilir bir firmayız. Tamamı tesisatçı genç ustalardan oluşan kadromuz, su sızıntılarını bulmak için cihaz kullanır. Her türlü alet edevatın kullanıldığı sektörümüzde, bir adım ileride olmak için son olarak termal kamera ve bilgisayarlı su sızıntısı arama cihazları envanterimize girmiştir. Misyonumuz müşteriye en az maliyetle su kaçağı arama, tıkalı gider açma gibi hizmetler vermektir. Bu sebeple kullandığımız cihazlar tadilatların önüne geçebilmek adına tasarlanmış tesisatçı cihazlarıdır.

Bayrampaşa İlaçlı Petek Temizliği

Bayrampaşa’nın en eski petek temizliği ustası olarak, bize güvenen komşularımıza, en kaliteli ilaçlarla temizlik hizmeti sunuyoruz. Komşularımıza en kaliteli ilaçları sunmaktayız. Etrafımızda petek temizleme için kullanılan çok sayıda asitli ürün bulunmaktadır. Kullandığımız petek temizleme ilaçlarında mutlaka kombilere zarar vermeyen markalarını tercih ediyoruz.

Tıkla Ara