Kanal Tıkanıklığı Tespit

tikali-kanal-borularini-tespit-yeri-369

Kanallarda oluşan sorunlara çözümler üreten firmamız her türlü atık su gider tıkanıklığı, şebeke suyu borusu tıkanıklığı, temiz su boru tıkanıklığı gibi problemleri kırmadan kameralı görüntüleme sayesinde tıkanıklığın nerede olduğunu tespit edip son teknoloji robotlarla bu tıkanıklıkları açıyor. İstanbul’da bu işi yapan bir çok firma ve kuruluş var tabi ki ancak bizi tercih etmenizdeki sebebi size anlatacağız.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Öncelikle yapılan tüm işlerde kaliteli, ekonomik ve garantili hizmet sağlıyoruz. Bir firma iyi iş yapıyor olabilir, çok memnun kalmış olabilirsiniz ancak aynı zamanda uçuk fiyatlarla çalışıyorsa o fiyata kaliteyi her yerde bulursunuz. Biz size kanal tıkanıklığı tespit işini ve diğer tüm tuvalet tıkanması, mutfak gideri tıkanıklığı gibi işleri uygun fiyata aynı zamanda profesyonel bir şekilde yapıyoruz. İnternet üzerinden bakıldığında çok daha ucuz fiyatlar veya çok daha pahalı olanlar görülebilir. Fakat bu işin bir maliyeti vardır ve yapan kişide biraz kazanç elde etmek durumundadır. Ucuza tıkanıklık açan da para kazanıyor, pahalıya açan da peki ama nasıl oluyor da biri ucuz diğeri bu kadar yüksek? Aradaki fark yapılan işçilik kullanılan makine ve görüntüleme sistemleridir. Birde garanti verme olayı vardır ki ucuza yapılan hiç bir işten asla bu garantiyi beklemeyin. Burada çok pahalı olmamak kaydıyla hakkı neyse onu talep edip en kaliteli ve garantili tıkanıklık açma hizmeti veren firma iyi firmadır.

kirmadan-tikali-kanalin-yerini-tespit-eden-sirketler-367

Kırmadan tıkalı gider açma servisleri

Firmamızın deneyimli ustaları bu işi çocukluktan beri yapmaktadır. Bu işe birazcık da teknoloji katınca su sızıntıları ve tıkanmalar tarihe karışıyor. Baba mesleği olan su tesisat eski yöntemlerle müşterilerimizin hem huzurunu hem de cebini rahatsız ediyordu. Avrupa’da bu işin nasıl yapıldığını öğrenip bu teknolojiyi Türkiye’ye getirdik. İstanbul tesisat daima sizi düşünür. Bizimle iletişime geçtiğinizde telefonda bile kalitemizi anlayabilirsiniz. Çünkü telefonlara cevap veren personel su tesisat hakkında yeterli bilgiye sahiptir. Telefonda arızayı anlamak bizim için işin ilk kuralıdır. Arıza için gidildiğinde şu malzeme yok bu malzeme eksik gibi nedenler işinizi yavaşlattığı için telefonda arızanın nerede olduğunu lütfen anlatın. Atık su gideri tıkanmalarında tıkanmanın lavabo giderimi banyo giderimi yoksa tuvalet giderimi olduğunu belirtin.

Temiz su tesisatı tıkanmalarında bizi çekinmeden arayabilirsiniz. Şebeke su borusunu kırmadan hiçbir boru sökmeden yapıyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara