Bilgisayarlı Cihazla Su Kaçak Arama

Su sızıntılarını bilgisayarlı su kaçak arama cihazlarıyla yapmaktayız. Kaçağın bulunduğu yeri, görüntülü bilgisayarlı cihazlar tespit etmektedir. Borunun içinde kırık noktayı gösteren bu makineler, su kaçak arama işine yardımcı olmaktadırlar.

bilgisayarli-cihazlarla-su-kacaklarini-tespit-eden-firmalar-440

Ülkemizdeki inşaat sektörü yıllar geçmesine rağmen bilinçsiz müteahhitlerin elinde, hiçbir gelişme gösteremeden yerinde sayıp durmaktadır. Yüksek kar oranlarının döndüğü bu sektörde, dairesini satıp işten anlamasa da bu işe giren bir sürü insan var. Durum böyle olunca da aç gözlü insanların iştahı kabarmaktadır. İnşaat sektöründeki gibi %40 karlı işe Türkiye’nin hiçbir yerinde rastlayamazsınız. Bu konu bizi ne ilgilendirir diye sorabilirsiniz. Biz duruma su tesisat boruları açısından bakıyoruz. Yeni yapılan dairelerde, daha 6 ayı doldurmadan; su kaçakları meydana gelmektedir. Müşteri daireyi satın alırken alt yapıyı göremediği için, su tesisat sisteminin de nasıl yapıldığını bilememektedir. Müteahhitlerin yüzde yirmisi, en ucuz işini kim yaparsa; işini ona verir. Usta kavramına hiç dikkat edilmemektedir. Hâlbuki inşatta en önemli unsur, su tesisat borularıdır. Dairenizdeki ufak bir su sızıntısı, evinizi harabeye çevirebilir. Daire alırken bir kez daha düşünerek, evin iç mimarisine aldanmamanızı ve su tesisat borularına çok dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz. Aldığınız ev için, alt yapıyı bilmediğinizden dolayı en az 5 yıl garanti isteyin ve bunu yazılı bir sözleşmede belirtin. Yoksa evinizde yaşayabileceğiniz rutubet ve kötü koku şikâyetleriyle ömrünüz biter.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
Su Kaçağını Bilgisayarlı Makinelerle Bulan Firma

İstanbul Tesisat, bilgisayarlı cihazla su kaçak tespiti yaparak, evinizde bir kaçak olup olmadığına karar verebilmektedir. Su tesisat işine biraz da teknoloji katarak, bulunan kaçakları ispat edebilme yeteneği kazanılmış oldu. Su tesisat problemleri yüzünden başınız çok ağrıyorsa, bizi arayın Son sistem teknoloji makinelerle, çağa ayak uydurmayı başaran İstanbul Tesisat, sektöründe en iyi beş firma arasındadır. Referanslarımız yaptığımız işlerin garantisi ve yapacağımız işlerin teminatıdır. Sıcak su tesisatlarında ve soğuk su tesisatlarında meydana gelen su kaçaklarını ve atık su gider borularında meydana gelen sızıntıları elektronik cihazlarla, kameralarla noktasal atış yaparak tespit eden firmayız.

Bilgisayarlı makinelerle su kaçağının yerini tespit edelim. Cihazla su sızıntısının yerini bulma işlemini, evinize zarar vermeden yapıyoruz. Tecrübeli cihazlı tesisatçı ustalarımız, yılların verdiği tecrübeyle ve teknolojinin yardımıyla kırmadan dökmeden, su kaçağının veya sızıntının yerini kesin olarak tespit edebilmektedir. Sizlere modern ve en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Bize ulaşıp servis formu doldurmanız yeterli olacaktır.

bilgisayarlı-cihazla-su-borusu-kacagini-bulan-tesisatci-firmalar-441

Makine Kullanarak Su Kaçağının Yerini Bulan Firmalar

 

Tavandan su damlıyor gibi bir sorun yaşıyorsanız cihazla su sızıntısı tespiti yaptırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde su kaçağının yerini bulmak için boş yere kaçağın çıkış yaptığı noktadan kırılmaya başlanarak eviniz delik deşik edilebilir. Evinizde yapılan tüm bu su kaçağı arama çalışmasının ardından, bir de su sızıntısı sizin dairenizde değil de başka bir yerde çıkabilir. Böyle bir durumda eviniz boş yere kırılmış olacaktır. Bilgisayarlı su kaçak tespiti yapan firmaların başında gelen İstanbul Tesisat, mutfağın tavanından su damlıyor, duvarlarda kabarma oluyor, banyonun tavanında su damlacıkları gibi tüm problemlerinizi cihazla su kaçağı bulan usta göndererek çözüme ulaştırmaktadır. Bilgisayarlı tesisat ustalarının kullandığı cihazlar;

  • Nem ölçerler
  • Termal kameralar
  • Kanal görüntüleme kamerası
  • Akustik dinleme cihazı

Bilgisayarlı aletle su kaçağı bulmak için ustalarımız yukarıda yer alan aletlerden faydalanmaktadır. Su patlağı araması ister daire içinde olsun, ister bahçe gibi açık alanda olsun, kısa sürede bularak patlayan su borusunu tamir etme işlemini yapıyoruz.

Yorum yapın

Tıkla Ara