Su Tesisatı Makina ve Kamera ile Kaçak Bulma

bilgisayarli-cihaz-ile-su-kacagi-tespiti-yapan-firmalar-04

Eski binalarda kullanılan demir borular, zamanla özelliğini yitirerek çürümeye başlar veya plastik borularda kaynak sırasında herhangi bir oynatma ile kaynak sağlam tutmaz ve yüksek basınç sırasında su kaçırmaya başlar. İstanbul Tesisat bu su kaçaklarını bularak veya eskiyen demir boru tesisatınızı değiştirerek size çözümler sunuyor. Teknolojik bir iş için, aletle su kaçağı bulma servisi size yeter de artar bile. Tercih sizin; ister çağırın tesisatınızı değiştirelim, ister su kaçağını bulup tamir edelim. Makine ile su kaçağını noktasal tespit edip, tamirini yapıyoruz. Kameralı sistemlerle atık su gider borularınızın içini görüntülüyoruz ve onarımını bizzat kendimiz yapıyoruz.

Su kaçaklarında çok karşılaşılan sorunlardan biri de havalandırmalarda bulunan pis su tesisatlarının, havalandırmadan atılan yabancı maddelerin boruyu kırarak su sızıntılarına sebep olmasıdır. Kaliteli bir usta en fazla 3 fayans kırarak su kaçağını bulur ve size en az zararla tesisatı onarır. Biz, tüm arıza ve tamirlerinizde hizmetinizdeyiz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

kamerali-alet-ile-su-kacagina-bakan-yerler-05

SU KAÇAKLARINI HİÇBİR YERİ KIRMADAN BİLGİSAYARLI CİHAZLAR İLE KONTROL EDİYORUZ.

Eskiyen demir borulardan çok, yeni yapılan plastik boru tesisatlarında su kaçağına daha fazla rastlanmaktadır. Kalitesiz bir işçilikle, en ucuz ücretlerle çalıştırılan su tesisatçıları, daire dekorasyonu bittikten sonra konut sahiplerinin başına çok daha yüksek masraflar çıkarmaktadır. Sağlam ve kaliteli bir tesisat işçiliği, yaptığınız işe vereceğiniz garantiyle anlaşılır. Yapılan tesisat borularına en az 5 yıl hiçbir şey olmaması gerekir. Boru ek parçalarından kaçıran suyu, cihazlarla tespit ediyoruz. Atık su giderlerinin içini, kameralı su kaçak makineleri sayesinde buluyoruz.

EVİNİZİN NERESİNDE SU KAÇAĞI VAR, NOKTASAL BULUYORUZ.

Kameralı su tespit cihazlarımız ve bilgisayarlı su sızıntısı tespit aletleri sayesinde evinizde ya da iş yerinizdeki su sızıntıları nerede olursa olsun tespit ediyor ve tamirini yapıyoruz. İstanbul Tesisat, bünyesinde çalıştırdığı ustaların yıllarım deneyimi ile temiz su kaçaklarını ve pis su gider borularındaki kaçakları kırmadan tespit ederek müşterilerimizin asgari tamirat masrafları ödeyerek su kaçağı probleminden kurtulmalarını sağlıyoruz.

Kırmadan Makine ile Su Kaçağı Tespiti

Yaşam alanınızda bir su kaçağı söz konusu olduğunda hemen bir usta arayarak kaçak tespiti yaptırmayı istersiniz. Ancak kaçak tespiti yapan her usta aynı bakış açısıyla hareket etmez. Özellikle de kullanılan ekipmanların farklı olması nedeniyle kırmadan su kaçağı tespiti hizmetleri için tecrübeli bir firma tercih etmeniz önemlidir. Bu kapsamda İstanbul Tesisat ile iletişime geçerek kırmadan makine ile su kaçağı hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. 

Kırmadan makine ile su kaçağı tespiti hizmeti için öncelikle kaliteli termal kamera kullanımı gerekmektedir. Çünkü kameraların kaçak tespitini noktasal olarak gerçekleştirmesi söz konusudur. Öte yandan termal kamera kullanılarak yapılan kaçak tespitinde zamanı daha verimli bir şekilde kullanmak mümkündür. Özellikle de kırmaya gerek kalmadan kaçağı tespit eder. Böylece doğrudan müdahale istediğinizde İstanbul Tesisat bu konuda oldukça avantajlı bir hizmet sağlar. 

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisat Ustası

Su tesisatı kaçaklarının meydana gelmesi evinizde çok ciddi bir hasarın ortaya çıkmasına neden olabilmektedir. Duvarlarda küflenme ya da sararmaların meydana gelmesine yol açan su kaçaklarını gidermenin pek çok yolu vardır. Ancak en ideal yolu kırmadan su kaçağı tespiti yapan tesisat ustasını aramaktır. Tesisat ustası sizden gelen talepleri ele alarak su kaçağı bulma işlemleri gerçekleştirmektedir. Peki, su tesisatçısı hangi yöntemleri tercih eder?

Kırmadan su kaçağı tespit işlemleri için en ideal çözüm termal su kamerası kullanmaktır. Çünkü termal su kamerası kullanan tesisatçı daha kısa sürede tespit işlemlerini tamamlar. Üstelik noktasal tespitin mümkün olması da önemlidir. Bu yöntemsayesinde bütün hattı kırarak bir tespit süreci gerçekleştirmeye de gerek kalmamaktadır. 

Yorum yapın

Tıkla Ara