Su Tesisatı Makina ve Kamera ile Kaçak Bulma

bilgisayarli-cihaz-ile-su-kacagi-tespiti-yapan-firmalar-04

Eski binalarda kullanılan demir borular, zamanla özelliğini yitirerek çürümeye başlar veya plastik borularda kaynak sırasında herhangi bir oynatma ile kaynak sağlam tutmaz ve yüksek basınç sırasında su kaçırmaya başlar. İstanbul Tesisat bu su kaçaklarını bularak veya eskiyen demir boru tesisatınızı değiştirerek size çözümler sunuyor. Teknolojik bir iş için, aletle su kaçağı bulma servisi size yeter de artar bile. Tercih sizin; ister çağırın tesisatınızı değiştirelim, ister su kaçağını bulup tamir edelim. Makine ile su kaçağını noktasal tespit edip, tamirini yapıyoruz. Kameralı sistemlerle atık su gider borularınızın içini görüntülüyoruz ve onarımını bizzat kendimiz yapıyoruz.

Su kaçaklarında çok karşılaşılan sorunlardan biri de havalandırmalarda bulunan pis su tesisatlarının, havalandırmadan atılan yabancı maddelerin boruyu kırarak su sızıntılarına sebep olmasıdır. Kaliteli bir usta en fazla 3 fayans kırarak su kaçağını bulur ve size en az zararla tesisatı onarır. Biz, tüm arıza ve tamirlerinizde hizmetinizdeyiz.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

kamerali-alet-ile-su-kacagina-bakan-yerler-05

SU KAÇAKLARINI HİÇBİR YERİ KIRMADAN BİLGİSAYARLI CİHAZLAR İLE KONTROL EDİYORUZ.

Eskiyen demir borulardan çok, yeni yapılan plastik boru tesisatlarında su kaçağına daha fazla rastlanmaktadır. Kalitesiz bir işçilikle, en ucuz ücretlerle çalıştırılan su tesisatçıları, daire dekorasyonu bittikten sonra konut sahiplerinin başına çok daha yüksek masraflar çıkarmaktadır. Sağlam ve kaliteli bir tesisat işçiliği, yaptığınız işe vereceğiniz garantiyle anlaşılır. Yapılan tesisat borularına en az 5 yıl hiçbir şey olmaması gerekir. Boru ek parçalarından kaçıran suyu, cihazlarla tespit ediyoruz. Atık su giderlerinin içini, kameralı su kaçak makineleri sayesinde buluyoruz.

EVİNİZİN NERESİNDE SU KAÇAĞI VAR, NOKTASAL BULUYORUZ.

Kameralı su tespit cihazlarımız ve bilgisayarlı su sızıntısı tespit aletleri sayesinde evinizde ya da iş yerinizdeki su sızıntıları nerede olursa olsun tespit ediyor ve tamirini yapıyoruz. İstanbul Tesisat, bünyesinde çalıştırdığı ustaların yıllarım deneyimi ile temiz su kaçaklarını ve pis su gider borularındaki kaçakları kırmadan tespit ederek müşterilerimizin asgari tamirat masrafları ödeyerek su kaçağı probleminden kurtulmalarını sağlıyoruz.

Tıkla Ara