1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (20 oy, ortalama puan: 4,40 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Su Tesisat Servis | En İyi Su Tesisat Ustaları

en-iyi-su-tesisat-ustalari

Su tesisat servisi olan İstanbul Tesisat, bütün sıhhi tesisat arızalarına kesin ve daimi çözümler üretmektedir. Evinizdeki herhangi bir arıza bildiriminizi, profesyonel bir şekilde, uzman ekipleriyle teşhis edip, çözümünü uygulamaktadır.

Damlatan Musluklara Son!

Evlerdeki bataryalar, musluklar en çok karşılaşılan sorunlardandır. Suyunuzun boşa akmasına siz de engel olun. Suyunuz boş yere akmasın ve gereksiz yere israftan kaçının. Ayrıca damlatan musluklar sadece kişisel ve milli servetimizden tüketmekle kalmayıp, damlatan muslukların sesi bir süre sonra iyice rahatsızlık vermeye başlayarak çekilmez hale gelmektedir. Hemen sıhhi tesisat arıza bildirimi hattımızı arayarak şikâyetinizi bildirip musluk servisi isteyerek servis yazdırabilirsiniz. Kesin çözüm için mutlaka profesyonel bir destek alınız.

Evlerinde Tıkanıklık Problemi Yaşayanlar!

Evlerde yaşanabilecek problemlerden bir diğeri, seyrek de olsa tıkanıklık problemidir. Mutfaklarda, tuvaletlerde ya da lavabolarda yaşanabilecek bir durumdur bu. Evinizdeki pimaş giderlerinden herhangi biri tıkandığında su arıza servis hattımızı arayarak yardım isteyebilirsiniz.

Tadilatsız Kırmadan Tıkanıklık Problemi Çözümü

Robot ve kamera sistemlerimizle tıkanıklıklarınızı kırmadan dökmeden cihazlarla hallediyoruz. Uzman ekip ve ekipmanlarımızla size sorun çıkarmak yerine, en az hasarla sorunlarınızı gideriyoruz. Tıkanıklıklar açıldıktan sonra, kamerayla görüntüleme alarak, hattın içinin temizlenmesi gerekiyorsa yıkama yaparak su tesisatının temizlik sorununun hallediyoruz. Böylece özel cihazlarımızla yaptığımız yıkamadan sonra pimaşınızı ilk haline dönüyor. Su tesisat servisi olarak çözümlerimiz hiç bitmemekte.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Yapan Firma

Bir diğer problem ise mekânlardaki su kaçaklarıdır. Su kaçağı servisi hizmetimizle, bütün sıkıntılarınızı çözebiliyoruz. Su kaçağında kullandığımız cihazlar sayesinde temiz su ve pis su kaçaklarınızın net olarak yerini buluyor ve onarıyoruz. Temiz su tesisatı problemlerinizi, özel su kaçak cihazı olan dinleme aletiyle tam yerini bularak işaretliyoruz. Şayet pis su tesisatınızda kaçak çıkarsa, kamera ile yeri size gösterilip fiyatlandırılıyoruz. Fiyatlandırmanın sonunda işi ister bize ister bir başkasına yaptırabilirsiniz.

Petek Temizliği

Bir diğer su tesisat servisi petek temizliği işlemidir. Eğer petekleriniz eskisi gibi ısıtmıyor, ısınamamanıza rağmen yüklü faturalar ödüyorsanız tesisatınızda tıkanıklık vardır. Bütün peteklerinizi sökmeden, ilaçlayarak tek tek hepsini makineyle yıkıyoruz. Önce temiz suyla hattın içindeki katı pisliği, çamurlaşmayı söküyoruz. Bütün peteklerdeki pisliği aldıktan sonra, yapışmış kalıntıları almak için ilaçla devir daim yapıyoruz. İlacı bütün peteklerden döndürdükten sonra durulama işlemine geçerek nötrleştirici ilaçla nötrleştiriliyoruz. Sıhhi tesisat arıza bildirimi yapın bütün şikâyetlerinizden sizi kurtaralım.

En iyi su tesisat servisi hangisidir diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz. En iyi su tesisatı ustaları tarafından İstanbul’da hızlı ve garantili servis veren İstanbul Tesisat müşteriye özel ürettiği çözümler sayesinde çözüme ulaşmamış tesisat ya da memnun olmamış müşteri bırakmıyor.

 

 

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.