Su Kaçağı Tespiti | Su Nereden Kaçırıyor

su-borusu-patlagini-kirmadan-alet-ile-bulma-yontemi-35

Yaşadığınız ortamda, ortaya çıkan su damlaması moralinizi hiç bozmasın. Eskisinin aksine su akıtan yeri bulmanın birçok yöntemi bulunmaktadır. Üst kattan dairenize akan suyu kameralı su tesisat kaçağını bulan cihazlarla tespit etmek ortalama 1 saatimizi almaktadır. Hangi daireden geldiği belli olmayan su damlaması, apartman içerisinde yaşayan komşuları birbirine düşürmektedir. Sizlere tavsiyemiz, ortak bir karar alıp, bir su kaçağı bulma firmasını arayarak, su sızdırmasının kimden geldiğini buldurmanızdır. Apartmana gelen su tesisat ustalarımız, öncelikle su akıtan yeri gözle kontrol ederler. Sonrasında tesisatında kaçak olabilecek dairelerin birinden başlayarak, en fazla 3 daire kontrolü yaptıktan sonra su akıntısının nerden geldiğini bulmaktadırlar. Bu tarz işlerinizde, apartman yöneticinizi öncü olarak tayin edebilirsiniz. Size kalan, su tesisat ustası servis için geldiğinde bütün şüpheli daire sahiplerinin evinde bulunmasıdır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Bilgisayarlı Su Kaçak Tespiti

Su Kaçağının Yeri Nasıl Bulunur?

Su kaçağını tespit eden ekibimiz dairenizde temiz su ve atık borularınızı kamera ve detektörlerle tarama yapar. Bilgisayarlı sistemlerimizde, %99 su kaçağının yerini buluruz. Tamir ücretleri su kaçağının yerine ve işçiliğe göre belirlenir. Su sızıntılarına kesin çözüm için İstanbul Tesisat’ı arayın.

Su kaçağı sızıntınızın nerden geldiğini bulamıyor musunuz? Çaresiz kalmayın! Bize ulaşın, su kaçağınızı cihazlarla tespit edelim. Hiç bir yeri kırmadan nokta tespiti yapıyoruz. Size kesin bir çözüm üretiyoruz. Firmamız son sistem teknolojik cihazlarla çalışıp sizlere modern ve kaliteli bir hizmet sunuyor. İstanbul su tesisat firması arayan müşterilerimize son teknoloji cihazlarımızla garantili hizmetler sunuyoruz.

cihazli-su-kacagi-tespit-ekibi-istanbul-65

Evdeki Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır?

Alt kat komşunuzdan su damlama şikâyeti aldığınızı düşünelim. Su kaçağı sizin dairenizde olabileceği gibi, karşı daireden de geliyor olabilir. Su kaçağı tespit çalışması yaptırmadan önce kaçağın sizin daireden geldiğinden emin olmak istiyorsanız gözlemleyebileceğiniz birkaç yöntem mevcuttur. Evinizde su kaçağı olduğunu anlamak için;

  • İlk olarak faturalarınızda bir artış olmuştur. Önceki aylara bakarak çok daha yüksek faturalar ödemeye başladıysanız bu bir su kaçağı işareti olabilir.
  • Komşunuzun şikâyeti üzerine su saatinden ana vanayı kapatın. Saat dönmeye devam ediyorsa kesinlikle su kaçağı vardır.
  • Evinizde olmayan bir rutubet kokusu hissetmeye başladıysanız ya da sıvalar dökülüyorsa su kaçağı olma ihtimali yüksektir.
  • Parkeleriniz kabarmaya başlamış olabilir.
  • Isıtma tesisatlarındaki kaçaklarda kombinin su barı sürekli düşer.

Tüm kontrolleri yapmanıza rağmen sizde su kaçağı belirtisine rastlamadıysanız komşunuzla kavga etmeden önce su kaçağı tespiti yapan firma arayın.

“Su Kaçağı Tespiti | Su Nereden Kaçırıyor” üzerine bir yorum

  1. Petekleri temizlettik şimdi üzerinde kestane pişiriyoruz.(Özverili ve güleryüzlü hizmet için çok teşekkürler Barış Bey)

    Cevapla

Yorum yapın

Tıkla Ara