Cihazla Su kaçağı Arıza Tespit Çalışması Hakkında

kamerali-cihaz-ile-su-kacagi-tespit-calismasi-yapan-sirketler-36

Cihazla su kaçağı arıza tespit çalışmaları, günümüzde bütün su tesisat ustalarının kullanmaya başladığı bir sitem haline gelmiştir. Böylece İstanbul başta olmak üzere, büyük şehirlerin çoğunda bu hizmette yararlanmanız basit hale gelmiştir. İstanbul Tesisat, cihazla su sızıntısı arama konusunda uzman ekip ve kadrosuyla çözülemeyen su tesisat problemlerinize çözüm ortağı olarak yardımcı olmaktadır. Farklı şikâyetlerle yaşamış olduğumuz tecrübeyi sizlerle paylaşıp en hızlı ve ekonomik bir biçimde tamir etmeye çalışırız. Cihazla su kaçağı tespiti yapan firmaların ortak amacı, konut sahibine minimum hasarla arızayı gidermektir.

Su sızıntısı bulmaya gelen firmalarda aranacak özelliklerden en önemlisi hem atık su, hem de temiz su kaçaklarına aynı ekiple müdahale edebilmeleridir. Kaçak tespiti yapan firmalarda dikkat etmeniz gereken en önemli konu su kaçakları işinde uzman olmalıdırlar. Tesisatın yarısına değil, tamamına bakabilecek teşkilata sahip olmalarıdır. Aynı zamanda tamirini de kendisinin yapabilmelidir. Elinde her cihazı olan, su kaçağına bakıyor demek değildir. Atık su tesisatını kontrol edemeyen usta, su tesisatçı olamaz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Eskiden cihazlar ve kameralar yoktu fakat tecrübemiz sayesinde su kaçaklarını bulurduk. Ama artık gelişen su tesisat ekipmanlarına bir yenisi daha eklendi. Kanal görüntüleme kameraları sayesinde boruda kırık ya da patlak boru tespiti kolayca yapılabilmektedir. Su borusundan gelen su kaçağının yerini tesisat ustanız kestiremiyor ise, boşuna fazladan yer kırdırmanıza gerek yok. Cihazla çalışan bir firma bulun ve servis yazdırın. Bu hizmet sayesinde hem milli ekonomiye, hem de müşterilerimize maddi açıdan destek sağlıyoruz.

Bazen de kaçak var denilen dairede su sızıntısı olmayabiliyor. Böylece boşu boşuna müşterinin dairesi kırılmaktan kurtuluyor. Tavandan akan her su, bir üst komşunuzda geliyor diye bir şart yok. Üst daireden sızan su, üst katın karşı dairesinden de size gelebilir. Su, betona sızdıktan sonra, kendine eğimli bir yol bulup, karşı daireye geçebilir. Bazen de en üst kattan sızan bir su, en alt kattaki bir komşunuzu rahatsız edebilir. Böyle bir su sızıntısı problemi yaşadığınızda hiç zaman kaybetmeden su kaçak tespiti yapan firmalara ulaşıp şikâyetinizi anlatın. Telefonda size yardımcı olan kişiye yaşanan sıkıntıyı ayrıntılı olarak anlatın ki size en doğru ekip ve makineler ile yardımcı olabilsin.
profesyonel-cihazlar-ile-su-kacagi-tespit-calismasi-nasil-yapilir-86

Cihazla Çalışan Firmalarda Dikkat Edilecek Hususlar

Hiç tanımadığınız bir tesisatçıya iş yaptırmak, güvenmek gerçekten zor bir olay. Nasıl bir ustayla karşılaşacaksınız, yapılan işin sonunda damlama kesilecek mi? Bunları düşünüp birine iş yaptırmak hakikaten zordur. Telefonda sizi karşılayan ses, yani ilk intiba çok önemlidir. Sizin yerinizde olsak elektrik almadığımız bir su kaçak firmasıyla biz de çalışmayız. Firmalarda telefona bakan kişinin bilgisiyle, işinizi yapacak ustanın bilgisi aynıdır. İşine önem veren kaliteli ustaları bünyesinde barındıran cihazlı firmanın, telefonlarına bakan personeli de profesyonel olur. Ayrıca telefonlara bakan kişi her şeye evet diyorsa, bundan da korkmanız gerekir. Her dediğinize “evet” diyen biri sadece işi almayı düşünen ve gerisinin önemli olmadığını düşünen biridir. Yaptığımız iş ne kadar basit olsa da her tesisat kaçağını bulmak dikkat gerektiren bir çalışmadır. Usta kaçağı ararken korkmayacak, çalışırken üşenmeyecek zor olanı sevecek. Acele etmeden sabırla kaçak aramasını sürdürecek. Elindeki aletleri gereken yerde kullanıp, o kaçağın tamirini sağlayabilmelidir. Biz bunu bilir, bunu söyleriz. Gerisi size kalmış…

Su Kaçağı Tespit Çalışması

Su kaçağını tespit edebilmek için farklı cihazlar kullanılmaktadır. Temiz su tesisatındaki kaçakları tespit etmek için nem ölçerler ve termal kamera gibi bilgisayarlı su kaçak tespit cihazları kullanılmaktadır. Pis su gider borularındaki kaçakları bulma için cihazla tespit çalışması yapmak gerekmektedir. Evinizde kaçak olduğunu düşünüyorsanız kırdırmadan önce bizi arayın. Su kaçağının tespiti kırmadan dökmeden yapıyoruz. Böylece tespit çalışmasına ödeyeceğiniz miktarın onlarca katı olan tadilat masraflarından sizi kurtarmış oluyoruz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma Hizmeti Almanın Avantajları Nelerdir?

Evinizde bir su kaçağı şüphesi ile su tesisatçısı çağırdığınızda tesisatçı size farklı çözümler sunacaktır. Çünkü su kaçağı tespiti için tek bir yöntem yoktur. Birden fazla yöntemi tercih ederek sizin için en doğru alternatife yönelmek gerektiğini vurgulamalıyız. Cihazla su kaçağı tespiti genel olarak en çok tercih edilen hizmet olmaktadır. Fakat bir tüketici olarak neden bu hizmeti seçmeniz gerektiğini bilmiyor olabilirsiniz. Aşağıda sıralanan yönleriyle cihazla su kaçağı bulma konusunda sizi bekleyen avantajların neler olduğuna bir göz atın!

  • Robotla su kaçağı tespiti kapsamında su kaçağının daha kısa sürede tespit edilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede suyun daha geniş alanlara zarar vermesinin önüne geçilmektedir.
  • Kameralı su kaçağı tespiti, su kaçağının noktasal olarak belirlenmesinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu çerçevede kırmadan su kaçağı tamiri hizmetlerine olanak tanınmaktadır.
  • Cihazla su kaçağı tespiti sayesinde su kaçağının tam olarak belirlenmesi ve aynı sorunun tekrar etmesinin önüne geçilmektedir. Bu da bir tüketici için en makul çözümler arasında yer almaktadır.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Ücreti Nasıl Belirlenmektedir?

Yüksek standartlarda cihazlarla gerçekleştirilen su kaçağı tespit işlemlerinde amaç hem başarılı sonuca ulaşmak hem de kaliteli bir tamir sürecine kapı aralamaktır. Bu nedenle de cihazla su kaçağı tespiti yapıldığında ücretlerde farklılıklar ortaya çıkabilmektedir. Söz konusu durumun en önemli nedeni mekândaki petek sayısı, tesisatın geniş alana yayılması ve sorunun büyüklüğüdür. İstanbul Tesisat ile iletişime geçerek bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara