1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (2 oy, ortalama puan: 4,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım?

Mutfağınızda yemek yaparken aniden ıslanan halı nedeniyle, bir yerlerden su geldiğini fark edersiniz. Hemen suyun nereden döküldüğünü aramaya başlarsınız. Suyun giderden geri teptiğini ve geri gelen suyun da halı ıslattığını anlayamayabilirsiniz. Böyle bir sorun yaşadığınızda ilk bakmanız gereken yer, mutfak gideridir. Mutfak giderinden su geri tepme yapabilir. Teptiğinde bulaşık makinesinin içine de su dolar. Geri tepen su, çıkacak bir nokta bulamazsa lavabonun içinden yukarı doğru yükselmeye başlar. Eğer lavabo sifonunun duvardaki gidere bağlanan kısmı gevşek ise, su oradan sızmaya başlar.

  1. Lavabodan su geri geldiğinde ilk yapmanız gereken açık olan çeşmeleri kapatmaktır.
  2. İkinci olarak lavabonun sifonunu duvardaki gidere tam olarak oturduğundan emin olun.
  3. Son olarak hemen bizi arayarak servis kaydı açtırın.

Lavabodan su geri geliyor ne yapmalıyım sorusunun cevabını ,İstanbul Tesisat firmasını arayarak öğrenebilirsiniz. Profesyonel kadromuzdan alacağınız destek, sorununuzu çözer ve size garantili bir hizmet sunar. İstanbul Tesisat olarak en hızlı şekilde sorununuza çözüm üretiriz. Lavabodan su geri geldiği zaman yapabileceğiniz en hızlı tedbir bizi aramaktır.

Lavabodan su geri tepiyorsa giderde oluşan bir tıkanıklık söz konusudur. Su giderden akarak ilerleyemediği anlarda geri teperek mutfak lavabosundan geri tepen su sorununu oluşturabilir. Böyle bir durumda hemen çeşmeleri kapatarak bizi arayabilirsiniz. Lavabodan geri gelen su sorunu çözmek için en yakın cihazlı tesisatçı ekibimizi size yönlendiririz. Ekibimiz mutfak giderinden geri tepen suya neden olan tıkanıklığı kısa sürede açarak evinizin daha fazla batmasının önüne geçmektedir. Robotla lavabo tıkanıklığı açan firmamız garantili çözümleriyle yanınızda.

 

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.