Su Kaçağı Tespit Dedektörü

dedoktor-ile-noktasal-su-kacagini-bulma-415

Su kaçağı tespit dedektörü çoğu kimse tarafından ne olduğu ve ne işe yaradığı bilinmeyen bir cihaz. Bunu çoğumuz bilmeyiz. Su kaçağı tespit dedektörü kaçak olan yerin tespit işlemi için kullanılan özel bir cihazdır. Ses seviyesini göstererek ve sesin niteliğini dinleyerek anormal seslerin tespit edilmesini sağlayarak sızıntı olup olmadığını bildirir. Yeraltına gömülü bir su şebekesi borusunun yer yüzeyinde ürettiği su sızdırma sesini algılayarak su sızıntı noktasını tespit etmek üzere tasarlanmıştır. Bu cihaz, trafikten gelen sesleri, çarpma seslerini, ayak seslerini kolaylıkla eleyebilir. Evlerinizde işlerlerinizde dış hat ve toplu konutlarınızda profesyonel ekiplerimiz gelerek su kaçağı olan bölgeyi kolaylıkla tespit edip sorunu kökten çözerler. Evinizde ve işyerinizde su kaçağımı var. Faturanız yüksek mi geliyor. Bu kaçağın yerini mi bulamıyorsunuz. Evinizi kırdırmaktan mı korkuyorsunuz. Alt daireye su sızıntısı mı var. ARTIK SORUN DEĞİL. Arayın biz gelelim. Gerekli su kaçak testlerini yapalım su kaçağınızın yerini bilgisayarlı sistem ve elektronik cihazlar ile noktasal olarak tespit edip garantili olarak tamirini yapalım.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Su Kaçak Servisi Ne İş Yapar?

Binalardaki su sızıntısı ve rutubeti 1 günde noktasal olarak tespit ediyor ve sizin bize bıraktığınız gibi size geri teslim ediyoruz. İşyeri veya konutlarınızdaki temiz veya atık su sızıntılarını noktasal olarak tespit ediyor ve onarıyoruz. Üstelik bir kaç gün içinde onarımını da yapıyoruz.  Bina bodrumlarına sızan suyu tespit edip binalarınızın temeline zarar vermesini engelliyoruz. Beton veya toprak altında kalmış rögarları tespit ediyoruz.

su-kacagi-dedoktoru-ile-noktasalsu-kacagini-tespit-eden-firmalar-414

Hizmetlerimiz

* İnşaat Alt Yapı ve Montaj işleri
* Binalardaki su sızıntısı ve rutubet gibi arızaları noktasal tespit ediyor ve onarımını yapıyoruz.
* Kalorifer tesisatı su eksiltmelerini, kaçak olan bölgeyi noktasal tespit ediyor ve hiç kırmadan onarıyoruz.
* Atık su tıkanıklarını binanıza zarar vermeden noktasal tespit ediyor ve açıyoruz.
* Yer altı şebeke ve yangın tesisat kaçaklarını çok kolay bir şekilde tespit ediyoruz.
* Yer altı tesisat tespit hizmeti sunmaktayız.
* Kalorifer Tesisatı
* Sıhhi tesisat
* Pis Su Tesisatı
* Temiz su Tesisatı
* Kombi Yangın ve Arıtma Tesisatı
* Gün ısı Bakım ve Onarımı
* Rögar Tıkanıklığını Gideriyoruz

Su sızıntılarını su kaçağı tespit dedektörü ile tespit edip onarımını yapıyoruz. Komşunuzdan sizin dairenize akan ve nerden geldiğini bulamadığınız su kaçaklarını kırma dökme olmadan tespit ediyoruz ve onarımını yapıyoruz. Ustalarımız size her zaman modern ve kaliteli hizmet sunarak sorunlarınızı çözerler.

“Su Kaçağı Tespit Dedektörü” üzerine 2 yorum

  1. Selamlar, Banyomda bulunan zemine gömme duş küvetimin giderinin bir noktasından altımdaki dairenin tavanına su sızıyor ve sıkıntının tam olarak nereden kaynaklandığını küveti yerinden sökmeden çözmek istiyoruz. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Cevap vermeniz halinde küvetin fotoğraflarını yollayabilirim. Şaşkın bakkalda oturuyorum. Kontrol ve sorun saptama hizmetiniz ne kadardır? Haberlerinizi beklerim.

    Cevapla
    • Eğer sorun küvetten ise küvet kalkacak. Problem başka yerde de olabilir diyorsanız cihazla tesisatlarınızı test edip kaçağı bulabiliriz.

      Cevapla

Yorum yapın

Tıkla Ara