1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (1 oy, ortalama puan: 5,00 Verdiğiniz oy için teşekkürler
Loading...

Kameralı Cihazla Lavabo Borusu Açan Su Tesisatçı

kamerali-lavabo-borusu-acma

Lavabo borusu açma işlemi, profesyonel tesisat firmalarının yapabileceği ve dikkat gerektiren ciddi bir iştir. Tıkanan boruları açmak kadar, açıldıktan sonraki süreç de en az açma süreci kadar önemlidir. Çünkü sizin için önemli olan iki nokta; Tıkanıklık açmadan önceki süreç ve tıkanıklık açıldıktan sonraki süreçtir.

Tıkanıklık açmadan önce, lavabodaki tıkanıklığın açılıp açılmayacağını düşünürsünüz. O an aklınıza başka hiçbir şey gelmez. Yeter ki şu tıkanıklık açılsın, başka bir şey istemeyeceğim, diye düşünürsünüz. Kendi kendinize bir sürü söz verirsiniz. Tabi tüm bunlar tıkanıklık açılıncaya kadar geçerlidir. Lavabo açılır açılmaz, o verilen sözler ve duyulan kaygılar tamamen kaybolur. Artık lavabo tıkalı değildir ve beyin otomatik olarak diğer bir soruyu sorar size. Lavabo tekrar tıkanır mı?

İşte bu bölüm de tıkanıklık açıldıktan sonra ki süreçtir. Yani sizin acaba tekrar tıkanır mı, sorusunu sorduğunuz süreç. Bu gibi durumlar, tıkanan lavabonun açılması sırasında kameranın gerekliliğini zorunlu kılar. Gider açıldıktan sonra tekrar tıkanmaması için kamera ile kontrol şarttır. Zaten kamera ile kontrol esnasında, siz de kendi gözünüzle; sorun var mı, yok mu, görürsünüz. Herhangi bir tesisat yapım hatası varsa, kamera bunu da görmenizi sağlar. İşte tam da bu sebepten kameralı lavabo borusu açma çok etkili ve kalıcı çözüm üreten bir sistemdir.

 

Kameralı Lavabo Açan Tesisatçı

İstanbul Tesisat, kameralı lavabo gideri açan firma olarak İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren tesisat servisidir. Firmamızda bulunan lavabo açan kameralı cihazlar, Avrupa’da kullanılan teknoloji ile birebir aynıdır. Firmamızda kamerayla lavabo borusu açan tesisatçı bir firmada bulunması gereken tüm cihazlar bulunduğu gibi konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ekibimiz tıkanan lavabo giderini kamerayla açan ustalar olduğundan kısa süre içinde sorununuzu çözüme ulaştırmaktadır. Siz de lavabo borusu tıkandı, lavaboyu kamerayla kim açar diyorsanız, bizi arayıp servis kaydı açtırabilirsiniz. Tıkanan lavabo borularında garantili ve kameralı tıkanıklık açan tesisatçı firmamızla tanışıp, tüm soru ve kaygılarınıza son verin.

Bu içeriği paylaş
Tüm yorumları göster

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.