Kameralı Cihazla Lavabo Borusu Açan Su Tesisatçı


kamerali-aletle-lavabo-borusunu-acan-sirketler-910

Lavabo borusu açma işlemi, profesyonel tesisat firmalarının yapabileceği ve dikkat gerektiren ciddi bir iştir. Tıkanan boruları açmak kadar, açıldıktan sonraki süreç de en az açma süreci kadar önemlidir. Çünkü sizin için önemli olan iki nokta; Tıkanıklık açmadan önceki süreç ve tıkanıklık açıldıktan sonraki süreçtir.

Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Tıkanıklık açmadan önce, lavabodaki tıkanıklığın açılıp açılmayacağını düşünürsünüz. O an aklınıza başka hiçbir şey gelmez. Yeter ki şu tıkanıklık açılsın, başka bir şey istemeyeceğim, diye düşünürsünüz. Kendi kendinize bir sürü söz verirsiniz. Tabi tüm bunlar tıkanıklık açılıncaya kadar geçerlidir. Lavabo açılır açılmaz, o verilen sözler ve duyulan kaygılar tamamen kaybolur. Artık lavabo tıkalı değildir ve beyin otomatik olarak diğer bir soruyu sorar size. Lavabo tekrar tıkanır mı?

İşte bu bölüm de tıkanıklık açıldıktan sonra ki süreçtir. Yani sizin acaba tekrar tıkanır mı, sorusunu sorduğunuz süreç. Bu gibi durumlar, tıkanan lavabonun açılması sırasında kameranın gerekliliğini zorunlu kılar. Gider açıldıktan sonra tekrar tıkanmaması için kamera ile kontrol şarttır. Zaten kamera ile kontrol esnasında, siz de kendi gözünüzle; sorun var mı, yok mu, görürsünüz. Herhangi bir tesisat yapım hatası varsa, kamera bunu da görmenizi sağlar. İşte tam da bu sebepten kameralı lavabo borusu açma çok etkili ve kalıcı çözüm üreten bir sistemdir.

goruntulu-sistemle-lavabo-borusunu-acan-su-tesisatcilari-912

Lavabo Açan Kameralı Cihazların Özellikleri

Tıkanan lavabo borularının açılması aslında önceden gözümüze çok zor görünen bir durumdu fakat artık teknolojinin gelişmesi ile birlikte makinelerin de yardımıyla bu işlemler çok kısa sürede halledilebiliyor. Lavabo borularının tıkanması sorunu ile ilgili olarak birçok neden sayılabilmektedir. Bunun çoğu ise kullanıcı hatasından kaynaklanmaktadır. Örneğin lavaboya suda erimeyen katı cisimlerin atılması bir süre sonra giderlerin tıkanmasına sebep olacaktır. Ayrıca yemek atıkların ve kullanılmış yağların da lavaboya dökülmesi tıkanmaya neden olabilmektedir. Fakat artık lavabo tıkanıklığından korkmanıza gerek yok. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi lavabo açan kameralı cihazlar sayesinde bu işlemler kısa sürede, ağrısız olarak hallediliyor. Lavabo açan kameralar bu işlemler için özel olarak üretilmiştir. Kameralar sayesinde tıkanıklığın nerede ve ne derecede olduğu öğrenilebilmektedir. Hiçbir yer kırılmadan ya da zarar görmeden kameralar gider kısmına gönderilmekte ve gereken işlemler yapıldıktan sonra tıkanıklık açılmaktadır.

tikanmis-lavabo-borusun-kamera-kullanarak-acan-firmalar-911

 

Tıkalı lavabo giderini aletle açan usta-Cihazla lavabo borusunu açan firmalar

Gider boruları aletle açılınca tesisata zarar verilir miTıkanmış lavabo borusunu robot makine ile açma işleminden sonra tekrar tıkanır mı? Atık su giderini robot denilen sistemle açtırmanın tesisata kesinlikle hiç bir zararı yoktur. Aletle lavabo borusu nasıl açılır? Bu sistem boru içerisinde helezon yayıyla ilerleyerek borunun gidiş yönüne doğru şekil alarak sadece tıkalı olan bölgedeki pisliğe baskı yapmaktadır. Önüne çıkan engelleri parçalayarak  Rögara göndermektedir. Robotla açılan lavabo borusu elbetteki dikkatsiz kullanım devam ettiği müddetçe tekrar tıkanmaya meyilli olacaktır. Özellikle mutfak lavabolarında yağlanma karşılaştığımız en sık problemlerden biridir. Peki bu durumda ne yapmalıyız , yağlanmış gider borularını jet yıkama diye adlandırılan bu makine tazyikli su ile %90 oranında temizlenmesi sağlanmaktadır. Daha detaylı bilgi için linke tıklamanız yeterlidir.    Kanal Borusu Temizliği | Tesisat Borusu Yıkama

Atık su tesisatındaki tıkanmalar sadece pislikten dolayı oluşmamakla birlikte hatalı döşenmiş tesisat boruları da tıkanmaya davetiye çıkarmaktadır. Gider borusunda ne gibi bir hata olabilir? Ters eğim verilmesi yanlış yapılan montaj boruların çapının aşırı derecede dar olması da tıkanmalara sebebiyet vermektedir.  Problemin ne olduğunu nasıl anlarım? Aletle lavabo tıkanıklığını açmada nasıl bir yol izlenmektedir. Bunları sıralayacak olursak;

  • Adresinize gelen tesisatçı ekibimiz önce lavabo borusuna uygun başlığı takarak gider borusunun içerine gönderir
  • Borulara hiç bir zarar vermeden sadece pislikleri temizleyerek rögara gönderir
  • Açılan gider borusuna ucunda endoskopik kamera olan alet tesisatın içerisine gönderilmektedir.
  • Lavabo borusunun içerisi ekrandan izlenerek neden tıkandığı hakkında net bilgi edinilmektedir.
  • Ardından yapılan tüm gözlemler ve hasar tespiti sizlere aktarılmaktadır.
  • En son olarak yapılan işlemler servis formu kağıdında açıkça belirtilerek imzalandıktan sonra 1 nüshası size teslim edilmektedir.

Kameralı Lavabo Açan Tesisatçı

İstanbul Tesisat, kameralı lavabo gideri açan firma olarak İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren tesisat servisidir. Firmamızda bulunan lavabo açan kameralı cihazlar, Avrupa’da kullanılan teknoloji ile birebir aynıdır. Firmamızda kamerayla lavabo borusu açan tesisatçı bir firmada bulunması gereken tüm cihazlar bulunduğu gibi konusunda uzmanlaşmış tesisatçı ekibimiz tıkanan lavabo giderini kamerayla açan ustalar olduğundan kısa süre içinde sorununuzu çözüme ulaştırmaktadır. Siz de lavabo borusu tıkandı, lavaboyu kamerayla kim açar mı diyorsunuz? Bizi arayıp servis kaydı açtırabilirsiniz. Tıkanan lavabo borularında garantili ve kameralı tıkanıklık açan tesisatçı firmamızla tanışıp, tüm soru ve kaygılarınıza son verin.

Kameralı Cihazla Lavabo Borusu Açan Tesisat Ustası

Kameralı cihazla lavabo borusu açan tesisat ustası sayesinde lavabo tıkanıklıklarına karşı kesin çözüm bulabilirsiniz. Mutfak lavabosu ya da banyo lavabosunda meydana gelen tıkanıklıklar nedeniyle yaşamınızda olumsuzluklarla karşı karşıya kalmak durumunda değilsiniz. Bu kapsamda önemli olan tıkanıklıkların kosa sürede ve kalıcı bir şekilde çözüme ulaşmasıdır. İstanbul Tesisat olarak bu çok önemli konuyu dikkatle değerlendiriyoruz. Böylelikle kameralı cihazla lavabo borusu açma süreçlerini titiz bir şekilde ele almayı amaçlıyoruz.

Lavabo tıkanıklıkları insan yaşamında en sık karşı karşıya kalınan problemlerdir. Çünkü yemek artıkları, sabun atıkları ve diğer pek çok unsur nedeniyle lavaboda meydana gelen tıkanmalar ortaya çıkar. Siz de suyun geri tepmesi başta olmak üzere pek çok sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Bunun için kameralı cihazla lavabo borusu açan tesisatçı hizmetlerinden faydalanmaya başlamanız gerektiğini söylemeliyiz.

Tıkalı Lavabo Giderlerini Aletle Açan Usta

Tıkalı lavabo giderleri nedeniyle yaşamınızda çeşitli problemlerle karşı karşıya mı kalıyorsunuz? Bu sorunu ortadan kaldırmanın en ideal yolu tıkalı lavabo gideri açma konusunda profesyonel bir hizmete başvurmanız olacaktır. Peki, tıkalı lavabo giderlerini aletle açan usta ne tür avantajlar sunar? Şimdi bu konuda bütün merak ettiklerinizi cevaplayabiliriz.

Tıkalı lavabo gideri, suyun akmadığı ve geri teptiği bir lavabo yapısına neden olmaktadır. Bu durumun neden olduğu problem ise hijyen ve konfor konusunda yaşanan durumlardır. Suyun akması için sürekli lavabo açıcı ya da pompa kullanmanız da bir süre sonra çözüm olmayacaktır. Sorunu kökünden çözmek adına tıkalı lavabo giderlerini aletle açan usta yardımı almalısınız. Uygun fiyat ve hızlı çözümlerle size en uygun seçeneğe ulaşabileceksiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara