Kanalizasyon Borusu Temizliği | Gider Borusu Yıkama Servisi

gider-borusu-temizleme-sirketi-336

Aparman kanal boruları düzenli olarak 10 yılda bir temizlenmesi gerekir. Ülkemizde sadece belediyeler düzenli olarak kanalizasyon borularını yıkamaktadırlar. Günümüz şartlarında ne yazık ki kanal borusu tıkanması yaşanmadan, kimse evine servis çağırmamaktadır. Boru ne zaman tıkanırsa, o zaman tıkanıklığı açmak için usta çağırılır. Tıkanıklık açıldıktan sonra yapılan kontrollerde, boru içinde bir kireç ya da yağ tabakası oluşmuş ise, bu boruları yüksek basınçlı yıkama makinemiz ile yıkayarak tertemiz hale getiriyoruz. Her türlü boru tıkanmaları ve bu boruların görüntüleme işlemlerini, aynı ekiple zamanında müdahale ederek, sorunuzu en kısa sürede çözüyoruz.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
kanal-tesisat-borusu-yikama-hizmeti-veren-yer-335

Kanal borusu temizleyen firmalar

Yapılan her yapı malzemesinin belli bir süre ömrü vardır. Eski Türkiye şartlarında kaliteye önem vermeden döşenen atık su gider boruları, daha 20 yılını doldurmadan sürekli tıkanıp, vatandaşı değiştirmeye zorlamıştır. Yeni üretilen kanalizasyon borularında yağlanma çok fazla yaşanmamaktadır. Kullanıma bağlı olarak farklı marka ve modellerde kanalizasyon boruları üretilmektedir. Tesisat ustalarının, fuarlara katılarak bu konuda teknik bilgiye sahip olamaları çok önemlidir. Çünkü iş yapılırken müşteriye hangi kanalizasyon borusu iyi derseniz, müşteri onu almaktadır. Pis su borularını değiştirmeden kanal yıkama makineleri ile tesisat borularının içini temizliyoruz. Firmamız otellerin mutfak gider borularındaki aşırı yağlanmadan dolayı tıkanmaya yol açan tortuları ve yağları basınçlı tesisat borusu yıkama makineleri ile yıkayıp, işletmenizin atık su borularının yıllık bakımını yapmaktadır.
Restoran, Otel, Cafe gibi işletmelerin, mutfak gider borularında tıkanmadan dolayı sık sık yaşanan problemleri firmamız tarafından kontrol altında tutularak temizliği, yıllık bakımlar sayesinde yapılmaktadır. Boru içerisindeki daralmaları kamera ile tespit etmek, ilerleyen zamanlarda yaşanacak olası tıkanmaların önüne geçecektir.
Boru çeperinde biriken yağ ve katı atıklar zamanla boru çevresinde tortuya dönüşür. Kanal yıkama makinalarımız ve kanal açma robotları sayesinde bu problemlerin önceden önüne geçebilirsiniz.
Boruların içine biriken kir yağ, peçete vs. zamanla boruların tıkanmasına sebep olur. Tıkanan boruları tıkanıklık açma makinesi yardımıyla zahmetsizce açıp, dilerseniz kameralı görüntüleme yaparak; borunun içinde biriken maddeleri size gösteriyoruz. İşinde uzman olan ustalarımız, tıkanıklığı açtıktan sonra sizi konu hakkında bilgilendirir.

Tesisat Borusu Yıkaması Yapan Firmalar

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi tesisat borusu temizliği, tesisatın sağlığı için büyük önem teşkil etmektedir. Bu sebeple belirli aralıklarla kanal borusu yıkayan firma ile anlaşılarak kanalizasyon borusu yıkaması yaptırılmalıdır. İstanbul Tesisat, su tesisat sektörünün öncü ve Avrupa teknolojisini yakından takip eden bir firma olduğundan kanal yıkama ve kanal temizliği konularında güven duyabileceğiniz bir firmadır. Kurumsal ve şahsi referanslarımıza, referanslarımız bölümünden ulaşabilir, servis kaydı açtırmak, kanal yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için  ya da daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

“Kanalizasyon Borusu Temizliği | Gider Borusu Yıkama Servisi” üzerine bir yorum

  1. Evimde bulunan tüm kanalizasyon borularının temizliğini yaptırmak istiyorum. Ev müstakil dubleks bir konut geçen sene mutfak hattı yağlanma yaptığı için tıkanmıştı. bu sorun tekrarlamadan tüm boruların içini yıkatmak istiyorum.

    Yanıtla

Yorum yapın

Tıkla Ara