Gece Açık Su Tesisatçı

acil-tikaniklik-acma-firmasi-133

Geceleri tıkanan tuvalet veya mutfak giderlerinin acil açılması gerektiği için, tıkanıklık hizmetini 24 saat vermekteyiz. Acil su tesisatçısına mı ihtiyacınız var, çok fazla aramanıza gerek yok. Kurulduğu günden beri mesai saatleri dışında da hizmet veren bir İstanbul Tesisat, Pazar günleri ve akşam saatlerinde çekinmeden arayabileceğiniz bir tesisat firmasıdır.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

Robot ile acil tıkalı gider açma servisi

Aşağıda yazılı telefon numarasını çevirerek sıkıntınızı anlatmanız yeterli. Çünkü bu hizmeti acil tıkanan boruları açmak için veriyoruz. Web sitenizde yazmanıza rağmen gelmiyorsunuz diye soranlar olabilir. İnsanlık hali, bazen telefonu açamayabiliyoruz. Ayrıca gecenin bir yarısı arayıp, problemini anlatan müşterilerimize servis kaydı için adres sorduğumuzda bize Anadolu’nun bir başka köşesindeki bir adresi veriyor. Bir İstanbul firmasının Rize’ye tıkanıklık açmaya gitmesi takdir edeceğiniz gibi beklenemez. Web sitemizde de yazdığı üzere İstanbul Tesisat, bir İstanbul firmasıdır.

  • Tıkanan tuvalet gideri açma fiyatı: 200 TL
  • Lavabo Tıkanıklıkları açma fiyatı: 180 TL
  • Ana boru kanalizasyon tıkanmaları: 250 TL

İstanbul tesisat 24 saat hizmeti ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. 0554 499 36 18 nolu telefondan bizi arayabilir servis kaydı açtırabilirsiniz. Acil su tesisatı işleriniz, gece açık tesisatçı hizmeti almak için saat kaç olursa olsun çekinmeden arayabilirsiniz. Geceleri açık İstanbul’un ilk su tesisat firmasıyız. Hizmette sınır tanımıyoruz.

acil-su-tesisatci-hizmeti-istanbul-132

Gece Verdiğimiz Su Tesisatı Hizmetleri

Takdir edersiniz ki gece yarısı gürültülü işler yapmak komşularınız açısından çok rahatsız edici olabilir. Bu sebeple firmamız çok acil olmadığı sürece mesai saatleri dışında hizmet vermemektedir. Ancak gece tuvalet taştı, gece yarısı evi su bastı gibi sorunlarınız için bizi arayabilir. Servis talep edebilirsiniz. Gece su tesisat servisi hizmetlerimiz;

  • Gece taşan tuvalet açma
  • Gece yarısı oluşan su baskınlarında kaçak tespiti
  • Gece taşan gider açma
  • Gece taşan lavabo gideri açma

Tatilde açık su tesisat firması arıyorsanız doğru yerdesiniz. 7/ 24 su tesisat servis hizmeti veren firmamız, tatilde olsun, mesai saatleri dışında olsun hizmet vermektedir. Siz de bu ayrıcalıktan yararlanmak için hemen bizi arayıp servis kaydı açtırın. Gelip sorununuzu çözelim, taşan tuvaleti açma, tıkanan lavabo açma ya da üst katın tavanından sızan sular sizin için dert olmasın.

Yorum yapın

Tıkla Ara