Su Tesisatı Tadilat

Su tesisatı deyince hemen akla 45 yaşın üstünde bıyıklı usta bir usta profili gelir. Halbuki o usta artık çalışmaktan bıkmış ve bıktığı için mahallesindeki ufak tefek işleri yaparak çok yorulmamayı tercih eden ustadır. Gerçek profesyonel çalışan ekipler büyük fabrika, toplu konut, alışveriş merkezi, otel vb. merkezlerin işlerini yaparlar. Genç ustaları bu yüzden mahallelerde görmeniz mümkün olmaz. Çünkü o enerji genç yaşta para eder ve emeğinin karşılığını almak ister. Yaşı ilerlemiş usta iyi ustadır mantığı tamamen kurgudur. Sizlere su tesisatı tadilatı yapılacakken bu tavsiyeleri vermek istiyoruz ki iş işten geçmeden neyin ne olduğunu bilin.

İlk olarak daha önce fayans işi yapmış, bir ara fabrikada çalışmış sonra çıkmış kafasına göre iş yapmış birini kesinlikle evinize sokmanızı tavsiye etmeyiz. Daha ne iş yaptığına bile karar verememiş bir tesisatçıdan size fayda gelmez. Gerçekten çıraklıktan yetişmiş ya da meslek lisesi okumuş gerçek bir tesisatçı bulun. Bulduğunuz kişi bir firma olsa daha iyi olur. İşinizi yaptırdığınız kişi bir şahısta olsa mutlaka yazılı bir belgeniz olsun. Anlaşmanızda geçen her şartı sözleşmenizde geçirin. Fayansınızı mutlaka kendiniz alın. Çünkü her zaman fayans seçimi problem olur. En iyisi fayansı kendiniz beğenip satın almanızdır, ustadan marka konusunda tavsiye alınabilir. Su tesisatı tadilatı yapılırken bu konular önemlidir. Eğer seçiminizi bir firmadan yana yaparsanız garantili olma avantajı olur. Birde tamamen kırma dökme gerekmez. Çünkü su sızan yeri teknolojik robot cihazlarla buluruz. Yapılan işlemler her zaman daha güven verici olmakla birlikte işinin ehli uzman ekiplerle kısa sürede işiniz yapılmaktadır. Su tesisatı ve tadilatı yapan piyasada birçok ustayım diye dolaşan kişilere itibar etmeyiniz. Sizi sıkıntıya sokacak değil, sıkıntıdan kurtaracak profesyonel çalışan ekiplere ihtiyacınız var. Her türlü su tesisat ve tadilat işleri firmamız tarafından konusunda uzman ekiplerimizle yapılmaktadır. Daireye giren vanadan itibaren su tesisatınızın değişimi üzerine nitelikli işçilik ve hizmet sunuyoruz. Banyo wc ve mutfakta istenilen değişikliklerin söylenmesi yeterli. İster komple ev ister sadece bir evin mutfak tadilatı ve su tesisatı yada Banyo Tadilatı işleri , banyo dolap duşa kabin montaj su tesisat kombi doğalgaz tesisat işleri yine sizlere uygun fiyat ve ödeme koşulları ile firmamız güvencesinde garantili olarak yapılır.

Su tesisat tamirat ve tadilat işlerinizde size en uygun ödeme koşulları ile kaliteli malzeme kullanarak tesisatı yenilemek isterseniz bizi arayın.

Yorum yapın

Tıkla Ara