Robotlu Su Tesisatçı

su-borusu-patlagini-robot-cihaz-ile-tespit-etme-sirketleri-830

Elinde makinesi olan ustalara robotlu tesisatçı denilmektedir. Robotla çalışmak sanıldığı kadar işi basit hale getirmiyor. Sadece yaptığımız araştırmalarda biraz daha emin olmamız için kanıtlar sunuyor. Su kaçak ve tıkanıklık açma işi için kullandığımız robotlar farklıdır. Her işe özel ekipmanları bünyesinde barındıran robotlu tesisatçılardan biriyiz. Sistemli bir iş planıyla alınan randevular bilgisayara kaydedilir. 14 ekip aracından size en yakın olan birimimize servisiniz gönderilir. İletişim bilgilerinizin yazılı olduğu form personelin akıllı telefonuna düştükten sonra size gelecek ekip gelmeden bir saat önce sizi bilgilendirir. Gerekli kontroller yapılmadan önce müşteriden detaylı bilgiler alınır. İncelenen su tesisatlarına uygun robot cihaz araçtan getirilip ölçümler yapılır. Oluşan sızıntının yeri belirlendikten sonra tamir kısmına geçilir. Yapılacak işlem lavabo tıkanmasını açmak ise gider borusunun çapına göre kullanılacak malzeme değişkenlik göstermektedir.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55

kirmadan-tikali-atik-su-borusunu-kamerali-robot-ile-acan-firmalar-831

Robot pimaş tıkanıklığını açan firmalar

Robot denince bir çoğumuzun aklına kendine kendine bir çok işlemi yapan aletler yada tasarımlar gelir. Aslında sözlük anlamı ile robot otomatik anlamına da gelir ve anlamını da tam olarak karşılayan işlevlere sahiptir. Robotlu su tesisatçı da bu tanımın içerisini dolduran bir anlatımdır. Çünkü cihaz ile tesisat işlemi yapmak başlı başına bir kolaylık ve çözüm kolaylığıdır. Su tesisatı ile uğraşan insanların bu konudaki sorunlara çözüm bulabilmeleri için uzun yılların deneyimine sahip olmaları gerekir. Yeniliğin en belirgin tarafını robotla pimaş tıkanıklığı sorununuda görebilirsiniz. Aksi taktirde tesisattaki sorunların bulunması yada fark edilmesi çok zordur. Üstelikte bir su kaçağı tespiti işleminin yada atık boru tıkanıklarının çözümüne ilişkin kesin bir sonuca ulaşılmaması da muhtemeldir.

robot-makineler-ile-tikali-gider-acma-servisi-832

Çöken borulardaki su sızınıtısını kameralı aletler ile tespit etme şirketleri

Çöken tesisat boruları , taşan giderler yada nereden geldiği belli olmayan su sızıntıları sizin kabusunuz haline gelebilir. Oysa robotlu su tesisatçısının yaptığı işlemler ve kullandığı yöntemler ile tüm bu olumsuzluklar saf dışı bırakılabilir. Su tesisatında diğer bir çok tadilat gerektiren işlerin aksine tadilat yada tamir kısmı zor olan değildir. Asıl önemli ve zor olan tesisatta ki sızıntının nereden olduğunu bulmaktır. Problemin tespiti kadar tespit işleminin tam olarak belirlenmesi de önemlidir.Yani noktasal olarak su kaçak sorununun çözümü yapılmasıdır. Çok küçük alanlarda yapılan arama ve tespit işlemlerinde oldukça başarılı sonuçlar almak mümkündür. Cihaz kullanan tesisatçı ile çalışmak size zaman kazandırmaktan başka ne gibi faydalar sağladığını bilirsen tesisatçınızın farkını daha iyi kavramış olursunuz. İster su kaçağı yada su sızıntısı bulmak, ister tıkalı gideri açmak yada taşan bir tuvaleti çabucak çözüme kavuşturmak olsun bunların hepsinde çok başarılı sonuçları gözlemleyebilirsiniz. Bu çözüm yolunu çok başarılı kılan en önemli unsur tesisatta kamera kullanımıdır. Kullanılan kamera ile yapılan görüntüleme sayesinde var olan tüm sorunlara en uygun çözümleri üretmek daha mümkün olabiliyor. Adeta röntgen sistemi gibi çalışarak tüm sorunları görmeyi sağlıyor. Bunlara ek olarak durumun tespitinden sonra tesisatta tamir için de kullanılan özel cihazlar ile bu çok az hasar ile yapmak mümkün.Örneğin evde bir su sızıntısı durumu var hemen panik olmaya gerek yok. Robotlu su tesisatı işlemi yapan firmayı bulabilir ve onlardan öneriler çözümler ile alakalı fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara