Tuvaletin Gideri Tıkandı Nasıl Açabilirim?

istanbul-tikanmis-gideri-kamera-ile-acan-yerler-194

Tuvalet borusu tıkanysa tıkanmış olan boruyu açmanız mümkün değildir. Kendi çabanızla ancak klozet ya da alaturka wc taşı içine kaçan herhangi bir cismi açabilirsiniz. Bunun dışında içeri kaçan cisim eğer taşı geçip boruya ulaşmış ise bunu sizin açmanız mümkün değildir.

Tıkanan Tuvalete nasıl Müdahale edilir

Web sitemizde müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla yeni bilgiler paylaşmaya karar verdik. Amacımız tecrübe be deneyimlerimizi sizlerle paylaşarak sorunlarınıza ışık tutabilmek. Bugün sizinle yaşanmış bir problemi paylaşacağız. Bu problem İstanbul’daki bir müşterimizin karşılaştığı ve aslında birçok insanın da yaşadığı kötü bir tecrübe. Bir apartman dairesinde klasik bir klozet tıkanıklığı vakası yaşanıyor. Daire sahipleri problemi çözmek için duydukları ve alışılagelmiş tüm yöntemleri uyguluyorlar. En sonunda yaptıkları sopa türü bir şey ile klozette birikenleri ittirerek klozetin açılmasını sağlıyorlar. Buraya kadar her şey normal fakat birkaç saat sonra alt komşuları işten eve geldiğinde korkunç bir manzara ile karşılaşıyor. Kapıyı açtığında karşısına dayanılmaz bir koku ve dehşet bir manzara çıkıyor. Üst katta klozeti tıkanan komşuları, kendi klozetlerini açarken aslında alt kat komşularının klozetini tıkıyor ve tabiî ki tıkanan gider taşıyor. Ev sahipleri evde olmadıkları için de olaya müdahale edemiyorlar. Çift yeni evli olduğu için tüm ev yeni mobilya ve eşyalar ile döşeli haliyle. Ev sahipleri önce olayın sebebini anlayamıyorlar. Fakat biraz soruşturunca anlıyorlar ki başlarına gelen felaketin sebebi üst kat komşularının bilinçsizce ve amatörce gideri açmaya çalışmasından başka bir şey değil. Ve komşular mahkemelik olur. Giderin taştığı daire sahipleri tüm masraflarını üst komşularından tahsil ediyorlar. Bu kadar hengameye sebep olan şey tıkanan klozeti açmak isteyen üst kattaki komşunun bu problemi hafife alıp, yaptığının tesisata zarar verebileceğini ya da bunun tesisatla ilgili önemli bir sıkıntıdan kaynaklanıyor olabileceğini düşünmemesidir. Oysa bu konuda profesyonel bir yardım almak kısa sürede ve sorunsuz bir çözüm anahtarı.
Avrupa 0212 647 10 10 Anadolu 0216 340 55 55
tikali-kanal-borusunu-acma-hizmet193

Tuvalet Gideri Tıkandıysa

Tıkanıklığın evinizde iş yerinizde oluşturduğu kötü koku ve geri gelen o pis su artık sorun değil. Tuvalet tıkanıklığı kırmadan makine ile açılır. Kameralı sistemlerle görüntüleme yapılır. Logar yerini tespit etmek için detektör yardımı ile buluyoruz. Banyo gideri tıkanıklığı veya süzgeç tıkanıklığı kırmadan açılır. Boru içerisindeki tıkanmaları yüzeyden hiçbir yeri kırmadan noktasal tespit ediyoruz. İstanbul’un her yerine hizmet veriyoruz. Gebze’ye kadar hizmette sınır tanımıyoruz.

Wc, tuvalet ve banyonuzdaki tıkanıklıklar hayatınızı zorlaştıran problemlerdir tıkanıklık sorunları tuvalet ve banyonuzu kullanmanıza engel olur tıkanıklıklar size engel olmakla kalmaz sağlığınızı da tehdit eder.
Tıkanıklıklar büyük çoğunlukla giderlere atılan yabancı maddeler ve atıkların birikmesiyle ortaya çıkar. Bireyler genellikle bu tıkanıklıkları kendi çabalarıyla açmaya çalışır ancak tıkanan giderlerin çoğu klasik pompalama gibi yöntemlerle açılmayabilir. Tuvalet ve banyo tıkanıklıklarını gidermede profesyonel destek gerekebilir. Tıkanıklık problemlerinin çözümünde uzman ekip ve donanım gerekir. Yapınıza zarar vermeden problemin ortadan kaldırılması, işinizi daha da kolaylaştırmış olur. Zira sadece küçük bir tuvalet ya da banyo tıkanıklığını açma işleminin, büyük tadilat işlerine dönüştüğü vakalar oldukça fazladır.

en-yakin-robotlu-tikali-gider-acma-servisi-195

Tıkalı Tuvalet Giderini Açan Firma

İstanbul Tesisat, tuvalet ve banyo tıkanıklıklarını seri ve profesyonel hizmetle açıyor. Özel cihazlarımız sayesinde tuvalet ve banyonuzdaki tıkanıklıkları kısa sürede tespit edip, zeminlere ya da yüzeye hiçbir şekilde müdahale etmeden, tıkanıklık probleminizi çözüyoruz. Tuvalet gider borusu tıkanıklığını eski yorucu zahmetli yöntemlerle açmaya son verin.  Sizde modern, teknolojik ve kaliteli hizmet almak istiyorsanız bize ulaşın. Profesyonel ustalarımız tıkanıklık açma makinesi kullanarak tüm gider tıkanıklarını açar. Kırmadan dökmeden tıkanıklık sorunuzu çözer.

Tıkalı gider açma robotu kullanarak gider borularınıza zarar vermeden tıkalı borunun içini görüntüleme yaparak açıyoruz. İstanbul Tesisat tuvalet gideri tıkanıklığı açmak için gerekli olan tüm ekipmanlara sahiptir. Tuvalet giderlerinde tıkanmaya neden olan etkenler her ne olursa olsun cihazlı tesisatçı ekibimiz makine kullanarak giderdeki tıkanıklığı açma işlemini kısa sürede yapmaktadır. Firmamız;

  • Tesisat hatalarından kaynaklanan tuvalet gideri tıkanıklıkları
  • Klozete gönderilen cismin gidere gönderilmesi sonucunda oluşan gider tıkanmaları
  • Zamanla eskiyen kanal borularının çökmesi sonucu ortaya çıkan tuvalet kanal tıkanıklıkları
  • Kalitesiz tuvalet kağıdı gibi suda erimeyen maddelerin birikmesi sonucu ortaya çıkan tuvalet tıkanıklıklarını robot cihazlarla açma işlemi yapmaktadır.

Eğer tıkalı klozeti açan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Yorum yapın

Tıkla Ara