Makina ile Radyatör Temizliği

Kombi ve kat kaloriferi tesisatı kapalı devre bir sistem olduğu için, oluşan kireçlenmeyi ve tıkanıklığı göremezsiniz. Zamanla ısı verimi düştüğünde bir sorun olduğu anlaşılır. Bu durumda eskiden ısınan sistem şimdi neden ısınmıyor nedeni bulunmaktadır. Kombi de kontrol edilerek, arıza varsa tamir edilir. Eğer kirlenme ile alakalı ise tesisat yıkaması yapılır.

Makineyle Radyatör Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Oluşan kireç ve tıkanıklık, ısı transferini düşürerek olması gerekenden daha fazla yakıt yakmanıza sebep olur. Diğer taraftan kombide; eşanjör delinmesi, pompa arızası, radyatör musluklarının kapanmamasına sebep olur.

Nötürlize kireç önleyici FLEXDUB kapalı devre sistemlerde kombilerde kalorifer tesisatlarında ve buna benzer birçok sistemde kullanılır. Sistem su kapasitesinin %10’u oranında FLEXDUB katılarak, sistemin içinde koruyucu bir film tabakası oluşturulur. Uzun süre kireç tutmasını önler ve sistemi kireçten korur. Artan yakıt giderlerinizi % 20’ye varan oranlarda azaltmak, tüm tesisat elemanlarının ömrünü uzatmak, konforlu ısınmanız için tesisatınızı kimyasal radyatör temizleme sıvısı ile bu işe özel makinelerimiz yardımıyla temizliyoruz ve paslanma, kireçlenme gibi korozyon sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

Kalorifer boruları ve peteklerinizi yerinden çıkarmadan temizlik yapıyoruz. Kaloriferlerinizi sökmeden, yerinden çıkarmadan yıllık temizliği ve bakımı yapılır. Kalorifer peteklerinin akıtan muslukları yenisi ile değiştirilir. Radyatörlerinizi özel makinemiz ile temizleyerek, rahat bir kış geçirmenizi sağlıyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine, radyatör temizlik hizmetini başlattığımız bu günlerde, temizlik yaptıracağınız günü ve saati siz seçiyorsunuz. Dilediğiniz saatte ekiplerimiz gelerek, kalorifer tesisatının ve radyatörlerin temizliğini yapar. İstanbul Tesisat iletişim bilgilerinden veya online arıza formunu doldurarak, randevu ve fiyat talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’un hem Avrupa hem de Anadolu yakasına servisimiz vardır. Kalorifer temizlik fiyatları için bizden fiyat almadan sakın başka yerlere yaptırmayın. Radyatör temizlik fiyatlarımız 9 radyatöre kadar aynıdır. Kredi kartıyla radyatör petek temizliği hizmeti alabilirsiniz.

Diğer Firmalardan Farkımız

  1. Temizlik işlemini makine ile yapıyoruz.
  2. İsteyen müşterimizin radyatörlerini yerinden çıkararak tek tek temizliyoruz.
  3. En uygun fiyatlarla çalışıyoruz.
  4. Müşteri memnuniyetini hep ön planda tutuyoruz.

Petek temizleme makinesi yardımıyla peteklerinizin ve petek borularının içinde biriken çamurlaşmış pislikleri, toz yumaklarını ve bakterileri kimyasal solüsyon ve radyatör petek temizleme makinesi ile temizliyoruz. Ustalarımız evinize hiçbir zarar vermeden, peteklerinizi yerinden sökmeden petek temizliğini ve bakımını yapmaktadırlar.

 Makine İle Radyatör Petek Temizliği Yapan Firmalar

Makineyle petek temizlik yapan firma İstanbul Tesisat, bu işe özel geliştirdiği teknikler ve petek temizlik kimyasalı uygulamasıyla radyatör peteklerin ömrünü uzatmanız için gerekli çalışmaları yapmaktadır. Petek temizliği yakıt tasarrufu sağlar mı? sorusuna kesinlikle evet diyen firmamız, cebinizi düşünerek uygulama yaptığı gibi, evinizi kirletmeyen yöntemlerle sinir sağlığınızı da koruyor. Petek temizliği ne zaman yapılmalıdır, sorusunun cevabında ise radyatör petek temizliği 2 yılda bir yapılmalıdır diyebiliriz. Ancak tüm bunların dışında radyatör sisteminde su kaçağı varsa, tamir kimyasalı kullanılmadan evvel kimyasal ve makine kullanarak petekler temizlenmelidir.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
Bu içeriği paylaş

USTAYA SOR

Tıkla Ara